Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Farmářské hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Adventury, Skákací a hopsací gamesky apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Full HD tapety ke stažení - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, PC, počítač, phablet, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, displej, monitor, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Mint, Linux Ubuntu, Java ME, Windows Server 2012, Windows 98, Android, Windows NT, Windows Me, SUSE Linux, BlackBerry OS. Wallpapers na PC z kategorií auta, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, wallpapery, příroda, krajina, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 800x600, 2560x1440, 393x786, 1200x1920, 2048x1536, 1024x600, 1920x1280, 1366x1024, 1152x864, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 1440x960, 1024x768, 768x1024 atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, květiny, halloween, muži, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, náboženství, věda, sport, rostliny, zelenina, mapy, nápoje, auta, hudba, stavby, symboly, láska atd.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: zdroje informací, Online testy a kvízy zdarma, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Nejhranější online testy a kvízy, doporučujeme, M, Tapety na plochu zbraně, Přehled zkratek a akronymů, Ilustrace, obrázky, humor, multimédia

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Logické, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Klasické, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Myšlenky, moudra, přísloví, rčení, bonmoty, úsloví, výroky

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, přísloví, rčení, bonmoty, úsloví, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky spojených států amerických, webovky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Super online flash hry, Obrázky na PC zdarma ke stažení, pro děti, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, zadarmo, Onlinovky zdarma, zajímavosti

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Síť, všeobecné informace zdarma

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, M, linky, Mandy Moore, Super free web games zdarma, hyperlinky, zdarma, Monaco, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma ke stažení

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtípky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtípky, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Arizona, Kentucky, Idaho, Virginie, Západní Virginie, Alabama, Oklahoma, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Missouri, Kansas, Iowa, Delaware, Rhode Island, Kalifornie, Connecticut, Indiana, New Jersey, Colorado, Maine, Texas, Ohio, Mississippi, Maryland, Nebraska atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky, Karetní hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Webové html5 hry zdarma, Striptýz, Přehled formátů souborů, Vlajky států světa, F, Kasína, Seznam zemí světa a jejich vlajky, odkazy, Vlajky států USA

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtípky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtípky, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pittsburgh Penguins, Miliardáři, Maršál, Komik, Gymnasté, Čeští králové, Básník, Vojáci, Skladatel, Poslanec, Mim, Washington Capitals, Dallas Stars, Filozof, Antropolog, Florida Panthers, Archivář, Upálen, Němci, Američan, Prezidenti USA, Královna, Český slavík, Politik, Nežijící, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Olympijský vítěz, Vražedkyně, Ekonom, Továrník, Závodník, Normalizace, Philadelphia Flyers, Protektorát, Češi apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: pro dospělé, zeměpis, tipy, Biografie známých osobností, Tapety na PC zdarma ke stažení, Open format, Dopravní značení, školství, Slovník pojmů Co je to?, počítače, kuriozity, Hry pro nejmenší online, Athletic Club,

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na zajímavé weby
Vlajky, vlaječky, prapory
Partnerské weby
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.