Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, importovat, prohlížet, exportovat, zobrazit, upravit soubory s různými příponami?

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O manželství, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O mužích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Bohu, O škole, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Sportovní, Klasické, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní neděle, Vánoční svícen, Řetězy, Přáníčko, PF, Strom, Osvětlení, Historické ozdoby, Lindt, Silvestr, Kuba, Jídlo, Rumové řezy, Adventní svícen, Vánoční punč, Drážďany, Milka, Třásně, Brno, Nový rok, Atmosféra, Adventní věnec, Pastýř, Anděl, Popelka, Blahopřání, Wallpaper, Přání, Dia, Václavské náměstí, Mrazík apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Webové html5 hry zdarma, Wallpapers na PC, webové stránky, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, doporučujeme, Community card poker, tipy, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky a kliparty zdarma

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Animace, Adventury, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Strategie, Akční hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Fóry, fórky, anekdoty, vtipy, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, anekdoty, vtipy, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, PC, displej, počítač, mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače, smartphone, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 95, OSX, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 10, Windows NT, Windows 98, macOS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, letadla, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, rostliny, zvířata, dopravní prostředky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety. Vyberte si rozměr z 1920x1200, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1600x2560, 1280x854, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1440x960, 1920x1280, 1200x1920, 750x1334, 800x1280, 360x640, 393x786, 360x720 atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Keywords:linky, Dopravní značení, A, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky států východní Asie, info, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejlepší online hry zdarma, Sexy Gwen Stephanie, Online zeměpisné testy zdarma, weby, F

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, nástroje, software, cestování, matematika, psychologie, literatura, různé, zločin a právo, účetnictví, hardware, politika, stavebnictví, zkratky, příroda, internet, bankovnictví, technika, lékařství a medicína, nemoce, počítače, školství, jídlo, materiály atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Egypt, Dopravní značky, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, La Juventus Football Club, počítače, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie, Státní vlajky států světa

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Aforismy, přísloví, rčení, motta, moudra, výroky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, rčení, motta, moudra, výroky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Tennessee, Jižní Karolína, Severní Dakota, Arizona, Nové Mexiko, New York, Západní Virginie, Rhode Island, New Jersey, Pensylvánie, Ohio, Utah, Maryland, Missouri, Massachusetts, Havaj, Montana, Nevada, New Hampshire, Connecticut, Georgie, Colorado, Wyoming, Oregon, Severní Karolína atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Kliparty pro dokumenty, zadarmo, Omalovánky pro děti online, F, Federace USA, ú, Omaha hold em poker, pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma, odkaz

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Aforismy, přísloví, rčení, motta, moudra, výroky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, rčení, motta, moudra, výroky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, jak konvertovat, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat soubory těchto typů: koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, video soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Idaho, Pensylvánie, Arizona, Montana, Utah, Louisiana, Maryland, Texas, Vermont, Oregon, Arkansas, Massachusetts, Nevada, Jižní Karolína, New York, Delaware, Indiana, Wisconsin, Havaj, Ohio, Minnesota, New Jersey, Michigan, Nové Mexiko, New Hampshire atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, hyperlinky, zábava, Super online hry zdarma, zdroje informací, pro děti, Charlize Theron, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Vlajky států světa
Zajímavé internetové odkazy
Svátky, jmeniny, kalendář
Naše tipy
Manchester United FC
Doporučené odkazy
FarmVille social network browser game
Partnerské weby
Úspory a spoření
Tipy na zajímavé weby
Winona Ryder

Děkujeme vám za vaši návštěvu.