Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, prohlížet, převést, zobrazit, editovat, přehrát soubory s různými příponami?

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. můžete využít v PC, monitor, displej, phablet, ultrabook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, mobil, notebook, smartphone a pro operační systémy Mac, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows 95, Android, OSX, Windows XP, Java ME. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: ptáci, free wallpapers, vesmír, kosmos, Formule 1, zvířata, fraktály, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, velkoměsta a noční život, motorky, fantasy, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, květiny, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 375x667, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 1440x900, 412x846, 1600x1200, 1600x900, 640x480, 1366x1024, 1280x854, 750x1334, 3200x1800, 360x760, 1600x900, 1280x800 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, podnikání a podnikatelé, věda, školství, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, osobnosti, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, lékařství, zločin a právo, politici, politika, státní správa, národnost, přezdívky, poruchy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: počítače, B, V, Hry pro kluky, Otevřený formát, tipy, pro dospělé, odkazy, Omalovánky k vytisknutí, Biografie slavných osobností, cestování, Online zeměpisné testy zdarma, zábava

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Oklahoma, Aljaška, Connecticut, Arizona, Havaj, Kalifornie, Delaware, Nevada, Kentucky, Nové Mexiko, Vermont, Massachusetts, Wisconsin, Maine, Maryland, Oregon, Alabama, Arkansas, Kansas, Georgie, Washington, Wyoming, Michigan, Montana, Minnesota atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Obrázky zdarma, Online hry zdarma, linky, Vlajky států a zemí světa, Kdo je to Anděl?, Obrázky na plochu PC, zdarma, weby, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, humor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Strategie, Sportovní, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Oddechové, Klasické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Vlajky států USA, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Avril Lavigne, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Dopravní značky, Kelly Clarkson, č, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Vánoční magazín

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Bojové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit soubory následujících typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, filozofie, záliby, sport, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, rodinné vztahy, školství, umělci, osobnosti, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, vlastnosti, přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, státní správa, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, politici, zločin a právo, lékařství atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, muži, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, mapy, dopravní prostředky, nápoje, hmyz, květiny, hudba, sport, ptáci, auta, stavby, zvířata, rostliny, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, symboly, věda atd.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Přehled států světa a jejich vlajek, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Madonna, Nejlepší online hry zdarma, F, Online hry zdarma, Vánoční přání hodně dárků, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, internet, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Bojové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Síť, cestování, zábava i hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, příroda, kultura, politika, filozofie, stavebnictví, různé, literatura, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, jídlo, technika, nemoce, počítače, chemie, internet, nástroje, fyzika, hardware, zkratky, software, český jazyk, latina, matematika atd.

Ftipy, vtipy, černý humor, frky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, černý humor, frky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Němcích, O mužích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O ženách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Oddechové hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Farmářské hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Naleznete zde Logické, Klasické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: webové stránky, zeměpis, Seznam přípon a koncovek souborů, V, internetové stránky, Nápis Merry Christmas, Staré hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Thierry Henry,

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

A teď mě vyfoť na té skále.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vizitky, štítky a popisky na vánoční dárky k vytištění
Partnerské weby
Filipínská vlajka
Zajímavé internetové odkazy
Lady Gaga
Tipy na zajímavé weby
Sexy Halle Berry
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.