Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, upravit, otevřít, importovat, vytvořit, konvertovat soubory s různými příponami?

Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, mapy, stavby, ovoce, rostliny, osobnosti a lidé, květiny, nástroje a přístroje, ženy a dívky, náboženství, přístroje, nápoje, hmyz, symboly, muži, zvířata, auta, dopravní prostředky, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, halloween, Vánoce a Advent atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, New York, Missouri, Arkansas, Vermont, Arizona, Kentucky, Utah, Wyoming, Nevada, Colorado, Nebraska, Nové Mexiko, Rhode Island, Illinois, Iowa, Georgie, Havaj, Tennessee, Massachusetts, Michigan, Texas, Florida, Jižní Karolína, Idaho, Minnesota atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, V, Kliparty zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, Online životopisy, biografie slavných osobností, V, Online životopisy, biografie, Vlajka Argentiny, Stručný encyklopedický slovník, Světové vlajky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Bojové hry, Akční hry, Animace, Postřehové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Logické hry a tak dále.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Informace, zábava, důležité informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:Dopravní značení, Online adventní magazín, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled přípon a koncovek souborů, Sexy Nikki Cox, Dopravní značení, linky, odkaz, Digitální počítačové hry, herní konzole, kuriozity, školství, internetové stránky

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak exportovat, jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, jak konvertovat soubory následujících typů: koncovky souborů, obrazy disků, systémové soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Síť, zábava, důležité informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, umělci, psychologie, politika, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, zločin a právo, historie, vlastnosti, lékařství, podnikání a podnikatelé, osobnosti, rodinné vztahy, školství, poruchy, věda, mytologie, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, státní správa atd.

Vtipy, anekdoty, vtipné texty, frky, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, anekdoty, vtipné texty, frky, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O zvířátkách, O ekonomech, O manželství, Vtipy o cikánech, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Windows, Frky ze života, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O ženách apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, geocaching, vojenské hodnosti, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, info, Hry pro dívky online, Israel, F, Superhry a hry online zdarma, Skvělé hry online zdarma, Vlajka Tongy, pro dospělé, Online hry zdarma, Super free web games zdarma, humor

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, materiály, matematika, nemoce, internet, politika, latina, věda, školství, různé, filozofie, zkratky, chemie, cestování, bankovnictví, literatura, sport, zločin a právo, hardware, ekonomie a ekonomika, kultura, fyzika, náboženství a křesťanství, český jazyk atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, tablet, počítač, displej, ultrabook, smartphone, monitor, mobil, PC, phablet a pro operační systémy Lubuntu, Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows Me, Android, SUSE Linux, Linux Mint, Red Hat Linux. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, tenisté a tenistky, nature - příroda, Formule 1, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, květiny, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, Rally, závody aut, fraktály, motorky. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1080x1920, 1024x600, 2560x1600, 1536x2560, 1800x1440, 1600x900, 1152x768, 2160x3840, 1920x1080, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 360x760, 1280x960, 3200x1200 atd.

Aforismy, rčení, přísloví, hlášky, bonmoty, myšlenky, moudra

Citáty slavných, Aforismy, rčení, přísloví, hlášky, bonmoty, myšlenky, moudra, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, doporučujeme, A, Grunge hudební rockový styl, URL, Seznam zkratek a akronymů, pro děti, Mariah Carey, tipy, Vlajky spojených států amerických, počítače

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, materiály, matematika, nemoce, internet, politika, latina, věda, školství, různé, filozofie, zkratky, chemie, cestování, bankovnictví, literatura, sport, zločin a právo, hardware, ekonomie a ekonomika, kultura, fyzika, náboženství a křesťanství, český jazyk atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: zeměpis, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Nej hry online, Vlajka NATO, zdroje informací, B, V, zábava, webovky, Wallpapers na PC, Ekonomie, Karl Marx, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Led: Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Blahopřání k MDŽ
Naše tipy
Gratulace a přání
Tipy na zajímavé weby
Venezuela
Zajímavé internetové odkazy
Alicia Keys
Doporučené odkazy
World countries flags
Partnerské weby
Grunge hudební styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.