Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Super online kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, kuriozity, Co je to omalovánka?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kliparty zdarma, P, Lap Dance, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější hry online, zajímavosti, školství

Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtipy, vtípky, frky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtipy, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky o tchýních, O ženách, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o doktorech apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . Naleznete zde Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Animace, Sportovní hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Logické hry a tak dále.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, zelenina, květiny, přístroje, halloween, muži, rostliny, ovoce, hmyz, láska, smajlíci a emotikony, mapy, zvířata, věda, nástroje a přístroje, sport, nápoje, symboly, ptáci, ženy a dívky, stavby atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, národnost, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, osobnosti, zločin a právo, poruchy, rodinné vztahy, školství, křesťanství, mytologie, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, přezdívky, politici, vlastnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, sport, politika atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Biografie slavných osobností, Adventní magazín, odkaz, Proxy server, Dopravní značky, humor, webové stránky, Wallpapers Formule 1, Obrázky na PC ke stažení, multimédia, Ilustrace, obrázky

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štědrý den, Tichá noc, Šišky, Monitor, Rumové řezy, Popelka, Text, Neviňátko, Brambořík, Windows, Řetězy, Slámový adventní věnec, Tisk, Obrazovka, Křesťanství, Vánoční trhy, Německy, Jmelí, Adventní věnec, Adventní trhy, Osvětlení, Plzeň, Písnička, Koleda, Perníčky, Košíčky, Patchwork, Vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Květiny, Špalda apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Obrázky vlajek měst ČR, F, Tinder app dating service, Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, F, MP3 Music download, Státní prapory států světa, pro děti, pro dospělé, URL

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, filozofie, školství, rostliny, český jazyk, materiály, technika, lékařství a medicína, sport, zločin a právo, matematika, literatura, věda, náboženství a křesťanství, různé, bankovnictví, latina, nástroje, internet, nápoje, kultura, nemoce, software, cestování atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení a podobně.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Závodní, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Sportovní, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Závodník, Hokej, Hejtman, Hudebnice, Československo, Country, Exilový prezident, Hudba, Žijící, Romantismus, Žhavé výstřely, Ministr, Ekonom, Trenérka, Čech, Filozof, Stoletá válka, ČSSD, Zavražděn, Svatý, Manýrismus, Vůdce, Renesance, Čeští králové, Český slavík, Prezidenti, Ital, Malíř, Slováci, Kněz, Poslanec, Právník, Pop, Poslanci, Habsburkové, KHL apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Omalovánky pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy, Přehled souborových přípon, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, ú, cestování

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, filozofie, školství, rostliny, český jazyk, materiály, technika, lékařství a medicína, sport, zločin a právo, matematika, literatura, věda, náboženství a křesťanství, různé, bankovnictví, latina, nástroje, internet, nápoje, kultura, nemoce, software, cestování atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Západní Virginie, Havaj, Ohio, Maine, Utah, Connecticut, Illinois, Alabama, Massachusetts, Tennessee, Colorado, Severní Dakota, Idaho, New Hampshire, Kentucky, Wyoming, Georgie, Vermont, Nové Mexiko, Florida, New York, Aljaška, Mississippi, Delaware, Montana atd.

úsloví, myšlenky, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, úsloví, myšlenky, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: webovky, zadarmo, Webové online testy zdarma, zábava, Online hry pro děti zdarma, Open format, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, internet, Seznam souborových přípon, zeměpis, Canada Flag,

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Doporučené odkazy
Flag of Switzerland
Tipy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Partnerské weby
World Flags
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.