Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, otevřít, převést, komprimovat, rozbalit, spustit soubory s různými příponami?

Naše tipy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Závodní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Náš tip, volný čas a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, nástroje, literatura, technika, rostliny, český jazyk, stavebnictví, jídlo, chemie, účetnictví, nemoce, lékařství a medicína, hardware, nápoje, kultura, cestování, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, filozofie, různé, materiály, matematika, psychologie atd.

Myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, přísloví, úsloví, výroky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, přísloví, úsloví, výroky, z kategorií citáty o lži, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Arizona, Kalifornie, Západní Virginie, Michigan, Colorado, Mississippi, New Hampshire, Vermont, Minnesota, Havaj, Florida, Nové Mexiko, New Jersey, New York, Arkansas, Connecticut, Nebraska, Missouri, Utah, Alabama, Delaware, Massachusetts, Texas, Jižní Dakota, Montana atd.

Klíčová slova: zadarmo, Dopravní značení, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, Adventní koleda, počítače, pro dospělé, Wallpapers na plochu PC, World countries flags, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Státní prapory všech zemí, Full HD tapety na PC, zeměpis

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Motta, úsloví, přísloví, moudrosti, myšlenky, aforismy, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, úsloví, přísloví, moudrosti, myšlenky, aforismy, výroky, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, stavby, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, láska, ptáci, jídlo a nápoje, rostliny, dopravní prostředky, hudba, věda, zvířata, přístroje, osobnosti a lidé, mapy, auta, nástroje a přístroje, náboženství, halloween, symboly, zelenina atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Keywords:Obrázky na PC ke stažení, Super online kvízy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Christina Aguilera, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční omalovánky k vytisknutí, hyperlinky, M, Super online hry zdarma

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Anekdoty, frky, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O škole apod.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v phablet, monitor, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, displej, mobil, tablet, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Server 2012, Slackware, Windows Me, Java ME, Windows 2000, Linux Ubuntu, Mac, OSX, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení z kategorií dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, rostliny, zvířata, psi a štěňátka, noční města, sportovní pozadí, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, letadla, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x900, 800x1280, 1536x2560, 1600x900, 854x480, 800x600, 393x786, 1152x768, 1280x768, 2160x3840, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 375x667, 1024x768, 375x812, 1152x864 atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, technika, literatura, stavebnictví, hardware, latina, nápoje, politika, nástroje, materiály, rostliny, český jazyk, nemoce, ekonomie a ekonomika, matematika, příroda, věda, cestování, chemie, filozofie, software, fyzika, počítače, školství atd.

Ftipy, fórky, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fórky, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipné hádanky, O ženách, Frky o tchýních, O mužích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o cikánech apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Online vánoční webzine, Biografie slavných osobností, Omalovánka Santy Klause, Nejlepší zeměpisné kvízy, humor, multimédia, Jak přežít Vánoce?, Vlajky měst České republiky, Superhry a hry online zdarma, Webové online testy zdarma, weby

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventury, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Auta a závodní, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Informace, volný čas a zábava

Fóry, fórky, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, hudba, ptáci, věda, halloween, auta, přístroje, hmyz, jídlo a nápoje, stavby, muži, sport, květiny, ovoce, osobnosti a lidé, nápoje, zelenina, zvířata, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, smajlíci a emotikony atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: volný čas, Seznam vlajek amerických států, Online hry pro děti zdarma, Visačka na dárky, Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, zajímavosti, Bridge, školství, výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke stažení

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventury, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Auta a závodní, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Kansas, Arizona, Texas, Maryland, Kalifornie, Alabama, Jižní Karolína, Montana, Idaho, Nevada, Illinois, Rhode Island, Indiana, Vermont, Connecticut, Colorado, Wyoming, Massachusetts, Havaj, Aljaška, Michigan, Iowa, Mississippi, Jižní Dakota, Nové Mexiko atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Obchodník, Spisovatel, Philadelphia Flyers, Hejtmani, Žijící, Avangard Omsk, Renesance, Vojáci, Pittsburgh Penguins, Vražedkyně, Slováci, HIV pozitivní, Císař, Druhá světová válka, New Jersey Devils, Olympijští vítězové, Rétorika, Maršál, Sochař, Ekonom, Country, Válka, Královna, Antropolog, Český slavík, Dallas Stars, Mluvčí, Washington Capitals, Vrah, Ministr, Právník, Vojevůdce, ČSSD, Hudebnice, Továrník apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Pro dívky, Karetní, Sportovní, Logické, Závodní, Klasické, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: odkazy, zdarma, M, Státní prapory všech zemí, info, Americké vlajky, A, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Dopravní značení, URL, Vánoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
World countries and flags
Partnerské weby
Charisma Carpenter
Naše tipy
Vymalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Vánoční stromky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.