Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, převést, editovat, exportovat, rozbalit, vytvořit soubory s různými příponami?

Naše tipy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Animace, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Recepty, Václavské náměstí, Pokrmy, Jídlo, Koledy, Pastýř, K Vytištění, Košíčky, Vánoční koule, Strom, Nový rok, Wallpaper, Linecká kolečka, Windows, SMS, Schleich, Jesličky, Německy, Ježíšek, Vánoční dekorace, Adventní kalendář, Plzeň, Koleda, Monitor, Vánoční kaktus, Cesmína, Historické ozdoby, Vinná klobása, Milka, Slámový adventní věnec, Ostrava apod.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť pro děti i dospělé

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit, jak převést, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, video soubory, písma, fonty apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v ultrabook, mobilní telefon, notebook, tablet, smartphone, mobil, počítač, displej, monitor, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Chrome OS, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows 95, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows 10, Linux Fedora. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, flóra, stromy, Formule 1, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní wallpapery, fraktály. Zvolit si můžete rozměry 360x640, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 412x846, 1024x768, 1280x720, 360x720, 4800x1200, 2160x3840, 1152x768, 1440x2560, 1600x900, 375x812, 750x1334, 2048x1080, 1600x1200 atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, internet, V, Biografie známých osobností, Fernando Torres footballeur espagnol, linky, Americké federální vlajky, tipy, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, webové stránky, Obrázky, kliparty, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled vlajek USA

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Omalovánky, Akční gamesky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Informace pro děti i dospělé

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Wyoming, Arizona, Virginie, Connecticut, Západní Virginie, Jižní Dakota, Aljaška, Florida, Delaware, Massachusetts, Alabama, Severní Dakota, Nevada, Michigan, Nové Mexiko, Oregon, Oklahoma, Havaj, Arkansas, New Jersey, Louisiana, Georgie, Washington, Tennessee, Kentucky atd.

Vtipné texty, černý humor, ftipy, frky, kameňáky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, ftipy, frky, kameňáky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Keywords:Vlajky zemí světa, webovky, odkazy, zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, cestování, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Náš tip pro děti i dospělé

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Digitální počítačové hry, herní konzole, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, Omalovánky k tisku, Webové html5 hry zdarma, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější hry online

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, láska, zelenina, osobnosti a lidé, stavby, nápoje, ovoce, dopravní prostředky, sport, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, věda, přístroje, jídlo a nápoje, ženy a dívky, mapy, hmyz, hudba, náboženství, rostliny atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Mississippi, Vermont, Severní Dakota, Alabama, Colorado, New York, Montana, Havaj, Georgie, New Hampshire, Missouri, Oklahoma, Severní Karolína, Nevada, Maine, Louisiana, Aljaška, Jižní Karolína, Pensylvánie, Tennessee, Massachusetts, Kentucky, Washington, Oregon, New Jersey atd.

Klíčová slova: kuriozity, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, humor, Wallpapers na plochu, multimédia, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vlajky měst a obcí České republiky, Free hry, volný čas, URL, M

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Moudra, rčení, aforismy, myšlenky, výroky, přísloví, úsloví

Citáty slavných, Moudra, rčení, aforismy, myšlenky, výroky, přísloví, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o penězích od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, země EU, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Fórky, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, vtipy

Potřebujete se naladit? Fórky, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O mužích, O zvířátkách, O Němcích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Frky ze života, O manželství, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, halloween, láska, nápoje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, věda, dopravní prostředky, zelenina, květiny, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, sport, mapy, ptáci, ovoce, stavby, smajlíci a emotikony, náboženství, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, doporučujeme, Obrázky a kliparty zdarma, zábava, Přehled souborových přípon, Kenya, odkaz, Nejlepší online hry zdarma, M, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, F, Biblické omalovánky k tisku, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Další odkazy:

Státní vlajky zemí
Tipy na zajímavé weby
Chad
Naše tipy
Vlajky zemí severní Ameriky
Zajímavé internetové odkazy
Shakira
Doporučené odkazy
Sexy Julia Roberts
Partnerské weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.