Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Naše tipy, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Oddechové, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: weby, linky, pro děti, hyperlinky, Tapety se zvířaty na plochu PC, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, Internet prostitution, Přehled vlajek USA, Kliparty zdarma, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koledy, Vánoční tapety, Staroměstské náměstí, Pozadí, Adventní neděle, SMS, Ostrava, Santa, Tiskárna, Sněhová vločka, Láska nebeská, Vánoční trhy, Drážďany, Osvětlení, Patchwork, Vánoční ozdoby, Betlém, Ježíšek, Štědrý den, Štěstí, Hostina, Adventní svícen, Wallpaper, K Tisku, Tapeta, Špalda, Pastýř, Cesmína, Neviňátko, Zdraví, Vánoční hvězda apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit soubory těchto typů: obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, video soubory apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Wallpapers na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v monitor, smartphone, displej, tablet, phablet, mobil, počítač, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows XP, Lubuntu, macOS, Windows 2000, Windows 10, Windows 7, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 98. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, Formule 1, velkoměsta a noční život, květiny, flóra, stromy, ptáci, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fantasy, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 1280x800, 1600x900, 375x667, 1920x1080, 800x1280, 1080x1920, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1024x768, 1680x1050, 1366x1024, 1280x768, 2560x1440, 800x600, 1536x2048, 640x480 atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Ministr, Pop, Prezidenti, Ministr zahraničí, Egypt, Státník, Slovenští prezidenti, Sci-fi, Hejtman, Vrah, Poprava, Rakušan, Vládce, Básník, Zpěvačky, Fotograf, Sebevražda, Podnikatel, Češi, Továrník, AIDS, Teolog, Zpěvák, Gymnasté, Vojáci, Filozof, Archivář, Válka, Komunisté, Diplomat, Komik, Mluvčí, Upálen, Kancléř, Boston Bruins apod.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. můžete využít v počítač, mobilní telefon, tablet, notebook, smartphone, phablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 98, Red Hat Linux, Mac, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Mint. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií rostliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, noční města, jídlo a nápoje, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, auta, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, hudební tapety, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry 375x812, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1280x1024, 1080x1800, 2048x1536, 375x667, 1536x2560, 1152x1920, 320x568, 1920x1440, 2560x2048, 1280x854, 1920x1200, 1280x768, 1152x768 atd.

Keywords:zadarmo, ú, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky k svátku, obrázková přání, výukové pomůcky, zábava, Dopravní značení, Gambling, betting, Obrázky vlajek států světa, zdroje informací, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, měny, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL, vojenské hodnosti apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, hmyz, osobnosti a lidé, stavby, ženy a dívky, věda, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, symboly, ptáci, zvířata, zelenina, halloween, ovoce, láska, rostliny, květiny, jídlo a nápoje, náboženství, přístroje, sport, nástroje a přístroje, hudba atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, týmy NHL, geocaching apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, URL, Ilustrační obrázky, Texas hold em poker, Životopisy osobností, Vánoční magazín, humor, Vlajky zemí Blízkého východu, Přehled formátů souborů, Státní vlaječky, prapory, PC pozadí pro Windows, F

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Informace, zábava, důležité informace

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, kultura, technika, věda, příroda, cestování, chemie, hardware, matematika, internet, software, filozofie, politika, literatura, latina, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, nemoce, zkratky, rostliny, materiály, účetnictví, jídlo, počítače atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Fóry, ftipy, černý humor, anekdoty, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, černý humor, anekdoty, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O ekonomech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O mužích, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky o tchýních, O důchodcích, O Slovácích, O Somálcích apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro smartphone, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, displej, phablet, tablet, monitor, počítač, mobil a pro operační systémy Windows 95, Slackware, Windows 10, macOS, Linux Fedora, Windows Me, Apple iOS (iPhone), OSX, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Linux Ubuntu. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, fraktály, fantasy, zvířata, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, ptáci, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, motorky, sportovní a závodní auta, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, nature - příroda. Vyberte si rozměr z širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 360x760, 1536x2048, 3200x1800, 768x1024, 1280x720, 2560x1920, 2560x2048, 1920x1440, 1366x1024, 640x480, 1024x768, 1600x900, 1440x900, 800x600 atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Vietnamská vlajka, volný čas, Onlinovky zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Adult FriendFinder, internet, internetové stránky, Wallpapers na plochu počítače

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Síť, zábava, důležité informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem spustit následující typy souborů: komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, info, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, počítače, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Přehled vlajek USA, webovky, Biografie známých osobností, Webové html5 hry zdarma, Super online flash hry, F, Online poker, karetní hry na Internetu,

Několik fórů na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Partnerské weby
World countries and flags
Doporučené odkazy
Internet pornography videos images webcams
Naše tipy
Online dating services
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.