Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, přehrát, importovat, otevřít, editovat, zobrazit soubory s různými příponami?

Naše tipy, cestování, počítače a internet

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, příroda, školství, software, filozofie, sport, náboženství a křesťanství, různé, lékařství a medicína, nemoce, účetnictví, literatura, matematika, nástroje, psychologie, český jazyk, kultura, nápoje, internet, věda, materiály, hardware, zkratky, jídlo atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omalovánky pro malé děti, Nej hry online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, Bayern München, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů, Onlinovky zdarma, V

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, psychologie, literatura, software, lékařství a medicína, filozofie, materiály, hardware, cestování, příroda, zločin a právo, internet, kultura, politika, počítače, bankovnictví, nápoje, matematika, technika, stavebnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, rostliny, věda atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, historie, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, osobnosti, filozofie, věda, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, sport, fikce a fantasy, politika, herectví, herci a herečky, mytologie atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Bojové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Střílečky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Závody aut a tak dále.

Keywords:weby, V, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Liverpool F.C., počítače, zdroje informací, kuriozity, Tapety na plochu zvířata, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled formátů souborů, cestování

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Továrník, První republika, Slováci, Renesance, Vojáci, Normalizace, Česká královna, Básník, Poslanci, Antropolog, Teolog, Textař, Husité, Ekonom, Životopis, Olympijský vítěz, Prezident USA, Režisér, Nežijící, Prezidenti USA, Politik, Kancléř, Washington Capitals, Čech, Máj, Druhá světová válka, Gymnasté, Novinář, Generalissimus, Hudebnice, Kladno, Trenérka, Právník, NHL, Obchodník, Hokejisté apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Pozadí na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. můžete využít v mobil, PC, ultrabook, phablet, tablet, displej, obrazovka počítače, notebook, počítač, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Android, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows Me, Linux Fedora, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, free wallpapers, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, ptáci, oceán, moře, pláže. Dostupné velikosti jsou 1200x1920, 1536x2560, 800x1280, 375x667, 854x480, 412x846, 768x1024, 2560x2048, 2048x1536, HD 1280x720, 1152x1920, 3200x1800, 750x1334, 393x786, 1920x1200, 1366x1024 atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, dokumenty apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: pro děti, internetové stránky, Wallpapers na PC ke stažení, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, Webové html5 hry zdarma, Online testy zdarma, info, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Super free web games zdarma, webové stránky, Seznam souborových přípon, multimédia

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, sport, náboženství, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, muži, dopravní prostředky, auta, věda, mapy, ženy a dívky, květiny, ovoce, zvířata, Vánoce a Advent, láska, halloween, rostliny, hudba, osobnosti a lidé atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Pensylvánie, Havaj, Texas, Florida, Oklahoma, Iowa, Maryland, New York, Montana, Georgie, Mississippi, Michigan, Ohio, Connecticut, Idaho, Virginie, Oregon, Maine, Kentucky, Wisconsin, Tennessee, Nevada, Západní Virginie, Arizona, Aljaška atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, dokumenty apod.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Velikonoční hry, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Oddechové, Střílečky, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Logické hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Deskovky, Auta a závodní, Farmářské hry apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, F, tipy, Obrázek Velikonoce, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, linky, Online hry pro děti zdarma, Five-card draw, Online web Hry zdarma bez registrace, hyperlinky, Nejlepší online hry zdarma

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, sport, náboženství, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, muži, dopravní prostředky, auta, věda, mapy, ženy a dívky, květiny, ovoce, zvířata, Vánoce a Advent, láska, halloween, rostliny, hudba, osobnosti a lidé atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Frky, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Frky, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v mobil, monitor, mobilní telefon, PC, displej, ultrabook, tablet, phablet, smartphone, počítač, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 7, Red Hat Linux, Windows Server 2012, OSX, Slackware, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, letadla, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, dopravní prostředky, rostliny, zvířata, motorky, motocykly, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1440x900, 1800x1440, 2160x3840, 393x786, 1440x2560, 360x720, 1536x2048, 320x568, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 2560x1440, 1536x864, 800x600, 1366x1024, 1024x600 atd.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: humor, zajímavosti, URL, odkazy, pro dospělé, Obrázek modrá kraslice, Vlajky států USA, Nej hry online, Kliparty pro dokumenty, Dopravní značky, Online biografie, životopisy osobností, Státní vlajky států světa, Omalovánky pro děti, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy
Free hry
Zajímavé internetové odkazy
Hody, hody, doprovody, přejeme šťastné Velikonoce!
Naše tipy
Grunge rock music
Partnerské weby
Taylor Swift naked
Tipy na zajímavé weby
Obrázek kuře

Děkujeme vám za vaši návštěvu.