Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, otevřít, editovat, importovat, zobrazit, převést soubory s různými příponami?

Naše tipy, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak exportovat soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Minnesota, Delaware, Ohio, Nevada, Arkansas, Missouri, Illinois, Kansas, Oklahoma, Nové Mexiko, Texas, Jižní Karolína, Pensylvánie, Nebraska, Connecticut, Utah, Massachusetts, Wyoming, Idaho, Kalifornie, Indiana, Louisiana, Montana, Jižní Dakota, Wisconsin atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, dopravní prostředky, symboly, auta, ženy a dívky, věda, mapy, ovoce, ptáci, sport, muži, náboženství, hudba, láska, osobnosti a lidé, přístroje, nástroje a přístroje, rostliny, zelenina, smajlíci a emotikony, hmyz, stavby, Vánoce a Advent atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: internetové stránky, Státní prapory zemí světa, info, weby, Obrázky k jmeninám, zábava, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Obrázek Make up, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, internet, Životopisy slavných osobností

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, technika, zábava, informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Strategie, Logické, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, doporučujeme, Paris Saint-Germain PSG, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis, V, Sierra Leone, Dopravní značky, F, tipy

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Protektorát, Slovenští prezidenti, Svatý, Slovák, KHL, Češi, Lord, Mim, Komik, Druhá světová válka, AIDS, Režisér, Křesťanství, Angličané, Philadelphia Flyers, Romantismus, Američan, Rakousko-Uhersko, NHL, Zpěvačka, Životopis, Rakušan, New York Rangers, Trest smrti, Překladatel, Skladatel, Dramatik, Prezident USA, Country, Čeští králové, HIV pozitivní, Egypt, Prezidenti, Poslanec, New Jersey Devils, Hudba apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: linky, humor, B, Taylor Swift naked, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Federace USA, Dopravní značky, Natalia Oreiro, URL, Nejlepší hry pro dívky, školství, zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Obrázky na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, ultrabook, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC, počítač, mobil, tablet, monitor, phablet a pro operační systémy Java ME, Android, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 98, Windows XP, FreeBSD. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, letadla, auta, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, motorky, motocykly, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, dopravní prostředky, wallpapery. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 1680x1050, 640x480, 1920x1200, 1536x2560, 1280x854, hi res 2560x1920, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 393x786, 412x846, 320x568, 1024x600, 2048x1080, 1280x960 atd.

Fórky, fóry, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, vtípky, ftipy, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipné hádanky, O manželství, O mužích, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O škole, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, cestování, stavebnictví, literatura, materiály, věda, český jazyk, zkratky, rostliny, různé, nemoce, politika, psychologie, internet, školství, filozofie, kultura, sport, hardware, software, nápoje, ekonomie a ekonomika, počítače, náboženství a křesťanství atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nový rok, Kameňák, Perníčky, Adventní kalendář, Písnička, Vánoční punč, Láska nebeská, Hostina, Adventní věnec, Rostliny, Bůh, Koleda, Přání, K Vytisknutí, Obrazovka, Papírové ozdoby, Alkoholový kalendář, Pro děti, Bramborový salát, Omalovánky, Advent, Monitor, Dárky, Plzeň, Kuba, Korálky, LED svíčky, Historické ozdoby, Jarmark, Vykrajovátka, Smrk apod.

Klíčová slova: webovky, Prapory regionů a království, Nejhranější online hry zdarma, Co je to omalovánka?, Přehled formátů souborů, volný čas, V, Obrázky k vytištění a vybarvení, pro dospělé, Prapory všech zemí světa, Superhry a hry online zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Logické hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Sportovní hry, Závody aut a tak dále.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro počítač, mobilní telefon, displej, smartphone, monitor, tablet, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows XP, FreeBSD, Linux Mint, Windows 7, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows NT, Linux Ubuntu. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, květiny, flóra, stromy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, free wallpapers, motorky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 375x667, 1280x720, 1920x1280, 1366x768, 1280x1024, 1280x960, 1600x900, 2560x1600, HD 1280x720, 1024x600, 393x786, 1152x864, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536 atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: počítače, odkaz, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky vlajek měst ČR, Wallpapers na plochu PC, Sexy Jennifer Lopez, cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online adventní magazín, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky na plochu počítače, Online adventní magazín, Luis Suárez, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Další odkazy:

Sexy Angelina Jolie
Doporučené odkazy
Tapety na plochu hudba
Tipy na zajímavé weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Partnerské weby
World countries flags
Zajímavé internetové odkazy
Přání k narozeninám
Naše tipy
Obrázky ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.