Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, importovat, editovat, upravit, přehrát, změnit soubory s různými příponami?

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: zdroje informací, Dopravní značky, multimédia, Hry pro kluky, Celebrita Brittany Murphy, Onlinovky zdarma, Online vánoční webzine, tipy, Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista, internet, Webové online testy zdarma, odkaz, URL

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit následující typy souborů: koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, latina, školství, účetnictví, nemoce, bankovnictví, lékařství a medicína, hardware, kultura, matematika, stavebnictví, různé, politika, materiály, náboženství a křesťanství, chemie, nápoje, software, nástroje, jídlo, psychologie, počítače, zločin a právo, příroda atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Keywords:Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Full HD tapety na PC zdarma, odkazy, Webové online testy zdarma, Tapety na plochu fraktály, weby, Kliparty zdarma, humor, Countries and flags, zeměpis, P, zábava

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Síť, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, počítače, Dopravní značení, Gábina Partyšová, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Skleněné vánoční ozdoby, V, Super online flash hry, pro dospělé, pro děti

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Spisovatel, Američané, Hejtman, Habsburkové, Diplomat, Ekonom, Rock ‚n‘ Roll, Atentát, Angličané, Svatý, Závodník, Poprava, Hokejisté, Generalissimus, Trenérka, Textařka, Křesťanství, Antropolog, Podnikatelé, Faraon, Žhavé výstřely, Dabérka, Prezidenti USA, Kněz, Sebevražda, Němci, Česká královna, Český slavík, Vojevůdce, Romantismus, Dramatik, Prezidenti, Fotograf, Renesance, Vrah, Hokej apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, Vlajky amerických států USA, Fotografie Gillian Anderson, Full HD wallpapers na PC, internetové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Countries and flags, Hry pro dívky online, výukové pomůcky, Městské a obecní prapory obcí ČR

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mim, Protektorát, Lord, Starověký Egypt, Hokej, Politik, Normalizace, Rakušan, Podnikatel, Gymnasté, Trest smrti, Hudba, Američané, Renesance, Státník, Producent, Philadelphia Flyers, Zpěvačka, Podnikatelé, Máj, Slováci, Stoletá válka, Teolog, Pedagog, KHL, Spisovatel, Rakousko-Uhersko, Prezidenti USA, Vůdce, Dramatik, Královna, Vojáci, Charta 77, ČSSD, New Jersey Devils, Druhá světová válka apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Animace, Akční hry, Karetní hry, Závody aut, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Informace, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: kuriozity, Biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, zdarma, M, Poker OMAHA hold’em, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, cestování, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejlepší zeměpisné kvízy, Ireland, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Textová přání, obrázková přáníčka
Texty blahopřání
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k svátku
Alyssa Milano
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Madagascar
Doporučené internetové odkazy
Vlajka Rakouska-Uherska
Bermuda
Tipy na užitečné weby
Tým NHL Arizona Coyotes
Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.