Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, komprimovat, vytvořit, otevřít, zobrazit, přehrát, exportovat soubor s příponou tif (Grafika)

Přípona souboru tif

Přípona souboru .tif je zkratkou slov Tag Image File. Jedná se o grafický rastrový formát a neoficiální standard pro ukládání obrázků určených pro tisk. Soubory s příponou .tif bývají výstupem skeneru nebo faxu.

Význam slova, termín, co je to tif? Jak a v čem spustit, komprimovat, vytvořit, otevřít, zobrazit, přehrát, exportovat soubor s příponou tif (Grafika)

Souborový formát: tif

Jak spustit, konvertovat, exportovat soubor s příponou .tif?

V čem komprimovat, upravit, vytvořit soubor s koncovkou .tif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, otevřít, rozbalit soubor formátu tif?

Malování (Windows)
GIMP
ACD Systems Canvas
Adobe Photoshop
CorelDRAW Graphic Suite
Roxio Creator 2010
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to tif? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru tif je v sekci Grafika

Klíčová slova: v čem upravit, zkratka tif, co to je tif?, jak změnit, .TIF, jak přehrát, přípona souboru tif, čím zobrazit, jak vytvořit tif, jak editovat, prohlížení, koncovka souboru tif, jak otevřít, v čem spustit, Grafika, význam slova, wiki, souborový formát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru tif? Jak přehrát tif soubor, resp. jak zobrazit tif soubor.

Znáte význam termínu Alpaka? Víte, co je to Poločas rozpadu? Znáte výraz Štítná žláza? Víte, co je to Rula?

Zkuste také následující přípony souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tif. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.