Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, importovat, komprimovat, převést, konvertovat, otevřít, editovat soubor s příponou img (Obrazy disků)

Přípona souboru img

Přípona souboru .img obvykle označuje uložené obrazy disků. Nejčastěji se jedná o přesné kopie CD nebo DVD disku.

Význam slova, termín, co je to img? Jak a v čem prohlížet, importovat, komprimovat, převést, konvertovat, otevřít, editovat soubor s příponou img (Obrazy disků)

Souborový formát: img

Jak prohlížet, rozbalit, editovat soubor s příponou .img?

V čem importovat, přehrát, komprimovat soubor s koncovkou .img?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, převést, zobrazit soubor formátu img?

Alcohol 120%
MagicISO
EZB Systems UltraISO
IsoBuster
SlySoft CloneCD

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem img s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru img patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: v čem spustit, jak otevřít, prohlížení, čím zobrazit, jak editovat, jak konvertovat, jak změnit, export, formát souboru, jak převést, .img, jak rozbalit, souborový formát, druhy souborů, zkratka img, v čem upravit, editace, co to je img?

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou img? Jak přehrát img soubor, resp. jak zobrazit img soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kolovrátek? Vzpomněli byste si na význam slova Židokřesťanství? Znáte výraz Cukrovka? Vzpomněli byste si na význam slova Crumble?

Výběr náhodných koncovek souborů

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou img. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?