Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou img (Obrazy disků)

Přípona souboru img

Přípona souboru .img obvykle označuje uložené obrazy disků. Nejčastěji se jedná o přesné kopie CD nebo DVD disku.

Význam slova, termín, co je to img? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou img (Obrazy disků)

Souborový formát: img

Jak otevřít soubor s příponou .img?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .img?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .img?

Alcohol 120%
MagicISO
EZB Systems UltraISO
IsoBuster
SlySoft CloneCD

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony img sdílet s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru img patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: koncovka souboru img, formát souboru, význam slova, informace, co to je img?, Obrazy disků, jak konvertovat, .IMG, přípona souboru img, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, souborový formát, jak vytvořit img, čím zobrazit, jak převést, import

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona img? Jak přehrát img soubor, resp. jak zobrazit img soubor.

Znáte význam termínu Fixace? Víte, co to je Kreditní karta? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Disimulace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fabulace

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou img. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?