Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, vytvořit, přehrát, zobrazit, upravit, převést, komprimovat soubor s příponou img (Obrazy disků)

Přípona souboru img

Přípona souboru .img obvykle označuje uložené obrazy disků. Nejčastěji se jedná o přesné kopie CD nebo DVD disku.

Význam slova, termín, co je to img? Jak a v čem importovat, vytvořit, přehrát, zobrazit, upravit, převést, komprimovat soubor s příponou img (Obrazy disků)

Souborový formát: img

Jak importovat, editovat, komprimovat soubor s příponou .img?

V čem vytvořit, prohlížet, přehrát soubor s koncovkou .img?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, zobrazit, změnit soubor formátu img?

Alcohol 120%
MagicISO
EZB Systems UltraISO
IsoBuster
SlySoft CloneCD

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru img? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru img patří do kategorie Obrazy disků

Klíčová slova: převod souborů, jak komprimovat, jak převést, spuštění souboru, jak otevřít, význam slova, export, prohlížení, .img, jak vytvořit img, informace, jak změnit, čím zobrazit, .IMG, jak konvertovat, přípona souboru img, formát souboru, v čem upravit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou img? Jak přehrát img soubor, resp. jak zobrazit img soubor.

Víte, co je to Ablace? Znáte pojem Clubhouse? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nepovolený debet? Znáte pojem Neuróza?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou img. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?