Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, rozbalit, editovat, přehrát, komprimovat, otevřít, exportovat soubor s příponou img (Obrazy disků)

Přípona souboru img

Přípona souboru .img obvykle označuje uložené obrazy disků. Nejčastěji se jedná o přesné kopie CD nebo DVD disku.

Význam slova, termín, co je to img? Jak a v čem vytvořit, rozbalit, editovat, přehrát, komprimovat, otevřít, exportovat soubor s příponou img (Obrazy disků)

Souborový formát: img

Jak vytvořit, konvertovat, exportovat soubor s příponou .img?

V čem rozbalit, importovat, editovat soubor s koncovkou .img?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, přehrát, převést soubor formátu img?

Alcohol 120%
MagicISO
EZB Systems UltraISO
IsoBuster
SlySoft CloneCD

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Tento text (img) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru img je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak rozbalit, převod souborů, jak editovat, jak komprimovat, jak konvertovat, wiki, jak vytvořit img, import, export, v čem upravit, prohlížení, jak otevřít, význam slova, editace, druhy souborů, co znamená img?, čím zobrazit, jak převést

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona img? Jak přehrát img soubor, resp. jak zobrazit img soubor.

Znáte význam termínu VPN? Víte, co to je Investigativní? Víte, co je to Kračun? Pamatujete si definici pojmu Cash flow?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou img. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?