Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou img (Obrazy disků)

Přípona souboru img

Přípona souboru .img obvykle označuje uložené obrazy disků. Nejčastěji se jedná o přesné kopie CD nebo DVD disku.

Význam slova, termín, co je to img? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou img (Obrazy disků)

Souborový formát: img

Jak otevřít soubor s příponou .img?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .img?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .img?

Alcohol 120%
MagicISO
EZB Systems UltraISO
IsoBuster
SlySoft CloneCD

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru img? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru img je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: .IMG, v čem upravit, editace, informace, čím zobrazit, formát souboru, import, jak vytvořit img, jak přehrát, přípona souboru img, co to je img?, jak převést, Obrazy disků, koncovka souboru img, .img, význam slova, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona img? Jak přehrát img soubor, resp. jak zobrazit img soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Autorita Pamatujete si definici pojmu Herpes? Vzpomněli byste si na význam slova Draft? Znáte pojem Myxom?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou img. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?