Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, exportovat, změnit, vytvořit, upravit, převést, otevřít soubor s příponou amr (Audio soubory)

Přípona souboru amr

Přípona .amr označuje zvukovou nahrávku komprimovanou pomocí zvukového kodeku AMR (The Adaptive Multi-Rate (AMR or AMR-NB or GSM-AMR) audio codec), který je součástí standardu 3GPP. Využívá se především u mobilních telefonů pro nahrávky lidské řeči, pro hudbu se hodí spíše mp3 a podobné formáty.

Význam slova, termín, co je to amr? Jak a v čem rozbalit, exportovat, změnit, vytvořit, upravit, převést, otevřít soubor s příponou amr (Audio soubory)

Souborový formát: amr

Jak rozbalit, editovat, otevřít soubor s příponou .amr?

V čem exportovat, zobrazit, změnit soubor s koncovkou .amr?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, vytvořit, přehrát soubor formátu amr?

Přehrávání:
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
RealPlayer

Konverze do mp3
AMR Player
AMR Converter Pro
AMR to MP3 Converter
Allok MP3 to AMR Converter

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Definici souborového formátu amr můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru amr se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: Audio soubory, jak vytvořit amr, jak konvertovat, export, druhy souborů, v čem upravit, jak editovat, v čem spustit, jak rozbalit, jak změnit, spuštění souboru, co znamená amr?, import, prohlížení, čím zobrazit, zkratka amr, .AMR, editace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou amr? Jak přehrát amr soubor, resp. jak zobrazit amr soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Suchý cider? Víte, co je to Rozvodí? Znáte význam termínu Adenokarcinom? Vzpomněli byste si na význam slova Barmský box?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou amr. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.