Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, spustit, převést, otevřít, konvertovat, exportovat, přehrát soubor s příponou amr (Audio soubory)

Přípona souboru amr

Přípona .amr označuje zvukovou nahrávku komprimovanou pomocí zvukového kodeku AMR (The Adaptive Multi-Rate (AMR or AMR-NB or GSM-AMR) audio codec), který je součástí standardu 3GPP. Využívá se především u mobilních telefonů pro nahrávky lidské řeči, pro hudbu se hodí spíše mp3 a podobné formáty.

Význam slova, termín, co je to amr? Jak a v čem prohlížet, spustit, převést, otevřít, konvertovat, exportovat, přehrát soubor s příponou amr (Audio soubory)

Souborový formát: amr

Jak prohlížet, rozbalit, přehrát soubor s příponou .amr?

V čem spustit, zobrazit, převést soubor s koncovkou .amr?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, otevřít, vytvořit soubor formátu amr?

Přehrávání:
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
RealPlayer

Konverze do mp3
AMR Player
AMR Converter Pro
AMR to MP3 Converter
Allok MP3 to AMR Converter

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek.

Definici souborového formátu amr můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Přípona souboru amr je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: jak otevřít, editace, wiki, Audio soubory, čím zobrazit, informace, co to je amr?, formát souboru, jak vytvořit amr, zkratka amr, spuštění souboru, druhy souborů, jak komprimovat, import, co znamená amr?, v čem spustit, Audio soubory, přípona souboru amr

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou amr? Jak přehrát amr soubor, resp. jak zobrazit amr soubor.

Víte, co je to CVV? Víte, co je to Popelec? Vzpomněli byste si na význam slova Nuťák? Vzpomněli byste si na význam slova Školné?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou amr. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.