Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, importovat, zobrazit, vytvořit, komprimovat, přehrát, prohlížet soubor s příponou amr (Audio soubory)

Přípona souboru amr

Přípona .amr označuje zvukovou nahrávku komprimovanou pomocí zvukového kodeku AMR (The Adaptive Multi-Rate (AMR or AMR-NB or GSM-AMR) audio codec), který je součástí standardu 3GPP. Využívá se především u mobilních telefonů pro nahrávky lidské řeči, pro hudbu se hodí spíše mp3 a podobné formáty.

Význam slova, termín, co je to amr? Jak a v čem editovat, importovat, zobrazit, vytvořit, komprimovat, přehrát, prohlížet soubor s příponou amr (Audio soubory)

Souborový formát: amr

Jak editovat, spustit, prohlížet soubor s příponou .amr?

V čem importovat, upravit, zobrazit soubor s koncovkou .amr?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, vytvořit, exportovat soubor formátu amr?

Přehrávání:
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
RealPlayer

Konverze do mp3
AMR Player
AMR Converter Pro
AMR to MP3 Converter
Allok MP3 to AMR Converter

Texty mohou obsahovat chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru amr? Pak se o ní podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru amr se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: co znamená amr?, koncovka souboru amr, jak převést, jak konvertovat, jak komprimovat, jak přehrát, editace, jak editovat, přípona souboru amr, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, souborový formát, export, spuštění souboru, .AMR, informace, význam slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou amr? Jak přehrát amr soubor, resp. jak zobrazit amr soubor.

Víte, co to je Quo vadis? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nick? Víte, co je to Frigidita? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Unicum

Náhodný výběr z koncovek souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou amr. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.