Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, vytvořit, prohlížet, upravit, editovat, importovat, otevřít soubor s příponou mpe (Video soubory)

Přípona souboru mpe

Soubor s příponou .mpe obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG. MPE je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých specifikací MPEG - např. MPEG-1, MPEG-4, MPEG-H apod. MPEG soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. MPEG je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů. MPE je méně rozšířenou příponou pro MPEG nahrávky. Spíše se setkáte s příponami .MPEG nebo .MPG.

Význam slova, termín, co je to mpe? Jak a v čem exportovat, vytvořit, prohlížet, upravit, editovat, importovat, otevřít soubor s příponou mpe (Video soubory)

Souborový formát: mpe

Jak exportovat, spustit, otevřít soubor s příponou .mpe?

V čem vytvořit, rozbalit, prohlížet soubor s koncovkou .mpe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, upravit, přehrát soubor formátu mpe?

Přehrávání
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
Nullsoft Winamp Media Player

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mpe? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mpe patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: jak změnit, v čem upravit, formát souboru, koncovka souboru mpe, Video soubory, jak editovat, význam slova, .mpe, spuštění souboru, editace, jak otevřít, přípona souboru mpe, .MPE, čím zobrazit, import, souborový formát, wiki, v čem spustit

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou mpe? Jak přehrát mpe soubor, resp. jak zobrazit mpe soubor.

Znáte výraz Overlock? Víte, co je to Endometrióza? Vzpomněli byste si na význam slova Bageta? Znáte význam termínu Lanolin?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpe. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.