Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, prohlížet, exportovat, přehrát, převést, vytvořit, importovat soubor s příponou mpe (Video soubory)

Přípona souboru mpe

Soubor s příponou .mpe obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG. MPE je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých specifikací MPEG - např. MPEG-1, MPEG-4, MPEG-H apod. MPEG soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. MPEG je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů. MPE je méně rozšířenou příponou pro MPEG nahrávky. Spíše se setkáte s příponami .MPEG nebo .MPG.

Význam slova, termín, co je to mpe? Jak a v čem otevřít, prohlížet, exportovat, přehrát, převést, vytvořit, importovat soubor s příponou mpe (Video soubory)

Souborový formát: mpe

Jak otevřít, upravit, importovat soubor s příponou .mpe?

V čem prohlížet, změnit, exportovat soubor s koncovkou .mpe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, přehrát, konvertovat soubor formátu mpe?

Přehrávání
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
Nullsoft Winamp Media Player

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mpe s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru mpe patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, editace, zkratka mpe, čím zobrazit, co to je mpe?, jak editovat, informace, Video soubory, přípona souboru mpe, co znamená mpe?, jak změnit, .MPE, převod souborů, wiki, jak komprimovat, prohlížení, jak konvertovat, spuštění souboru

Kategorie Video soubory,  mpe, ilustrační obrázek

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou mpe? Jak přehrát mpe soubor, resp. jak zobrazit mpe soubor.

Znáte výraz Editace? Víte, co to je Enuréza? Znáte význam termínu Prevenar 13? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Variace?

Často hledané přípony a souborové formáty

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpe. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.