Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, editovat, exportovat, přehrát, otevřít, vytvořit, upravit soubor s příponou mpe (Video soubory)

Přípona souboru mpe

Soubor s příponou .mpe obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG. MPE je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých specifikací MPEG - např. MPEG-1, MPEG-4, MPEG-H apod. MPEG soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. MPEG je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů. MPE je méně rozšířenou příponou pro MPEG nahrávky. Spíše se setkáte s příponami .MPEG nebo .MPG.

Význam slova, termín, co je to mpe? Jak a v čem spustit, editovat, exportovat, přehrát, otevřít, vytvořit, upravit soubor s příponou mpe (Video soubory)

Souborový formát: mpe

Jak spustit, zobrazit, upravit soubor s příponou .mpe?

V čem editovat, změnit, exportovat soubor s koncovkou .mpe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, přehrát, rozbalit soubor formátu mpe?

Přehrávání
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
Nullsoft Winamp Media Player

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mpe? s dalšími osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Formát souboru mpe je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, informace, jak vytvořit mpe, přípona souboru mpe, .mpe, co to je mpe?, .MPE, druhy souborů, koncovka souboru mpe, editace, čím zobrazit, jak editovat, jak změnit, souborový formát, v čem spustit, jak komprimovat, jak rozbalit, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou mpe? Jak přehrát mpe soubor, resp. jak zobrazit mpe soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Bidet? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jasmínová rýže Víte, co to je Cvikla? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lupénková pila?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpe. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.