Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, přehrát, změnit, exportovat, importovat, rozbalit, komprimovat soubor s příponou mpe (Video soubory)

Přípona souboru mpe

Soubor s příponou .mpe obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG. MPE je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých specifikací MPEG - např. MPEG-1, MPEG-4, MPEG-H apod. MPEG soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. MPEG je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů. MPE je méně rozšířenou příponou pro MPEG nahrávky. Spíše se setkáte s příponami .MPEG nebo .MPG.

Význam slova, termín, co je to mpe? Jak a v čem upravit, přehrát, změnit, exportovat, importovat, rozbalit, komprimovat soubor s příponou mpe (Video soubory)

Souborový formát: mpe

Jak upravit, zobrazit, komprimovat soubor s příponou .mpe?

V čem přehrát, konvertovat, změnit soubor s koncovkou .mpe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, exportovat, vytvořit soubor formátu mpe?

Přehrávání
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
Nullsoft Winamp Media Player

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mpe s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mpe patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: jak vytvořit mpe, v čem spustit, jak převést, Video soubory, co znamená mpe?, jak rozbalit, Video soubory, čím zobrazit, informace, jak změnit, formát souboru, koncovka souboru mpe, .mpe, co to je mpe?, v čem upravit, jak editovat, prohlížení, import

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou mpe? Jak přehrát mpe soubor, resp. jak zobrazit mpe soubor.

Pamatujete si definici pojmu Zástavní právo? Znáte význam termínu Bronchitida? Víte, co je to Špecle? Víte, co je to Svědomí?

Výběr náhodných koncovek souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpe. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.