Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, změnit, konvertovat, komprimovat, editovat, rozbalit, importovat soubor s příponou java (Zdrojové kódy)

Přípona souboru java

Příponou .java jsou označovány zdrojové kódy psané v jazyce Java.

Význam slova, termín, co je to java? Jak a v čem upravit, změnit, konvertovat, komprimovat, editovat, rozbalit, importovat soubor s příponou java (Zdrojové kódy)

Souborový formát: java

Jak upravit, vytvořit, importovat soubor s příponou .java?

V čem změnit, převést, konvertovat soubor s koncovkou .java?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, komprimovat, zobrazit soubor formátu java?

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
NotePad
Eclipse
NetBeans
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Kompilace:
Java JDK
Eclipse
NetBeans

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru java? Potom se o definici podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru java je v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak konvertovat, převod souborů, Zdrojové kódy, jak editovat, import, co to je java?, editace, .java, v čem spustit, formát souboru, v čem upravit, Zdrojové kódy, co znamená java?, jak vytvořit java, .JAVA, druhy souborů, koncovka souboru java, jak změnit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona java? Jak přehrát java soubor, resp. jak zobrazit java soubor.

Víte, co je to BMI? Víte, co je to Afirmace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Efedrin Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Satén?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou java. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.