Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, exportovat, konvertovat, převést, spustit, rozbalit, otevřít soubor s příponou java (Zdrojové kódy)

Přípona souboru java

Příponou .java jsou označovány zdrojové kódy psané v jazyce Java.

Význam slova, termín, co je to java? Jak a v čem komprimovat, exportovat, konvertovat, převést, spustit, rozbalit, otevřít soubor s příponou java (Zdrojové kódy)

Souborový formát: java

Jak komprimovat, přehrát, otevřít soubor s příponou .java?

V čem exportovat, zobrazit, konvertovat soubor s koncovkou .java?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, převést, vytvořit soubor formátu java?

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
NotePad
Eclipse
NetBeans
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Kompilace:
Java JDK
Eclipse
NetBeans

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu java s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru java se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: .JAVA, jak konvertovat, jak editovat, editace, Zdrojové kódy, jak otevřít, jak rozbalit, export, jak komprimovat, .java, co to je java?, zkratka java, převod souborů, prohlížení, formát souboru, čím zobrazit, informace, wiki

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou java? Jak přehrát java soubor, resp. jak zobrazit java soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Gopay Víte, co to je Trdlo? Víte, co je to Kiwano? Znáte význam termínu Kolísavý tlak?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou java. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.