Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, exportovat, převést, rozbalit, změnit, přehrát soubor s příponou c (Zdrojové kódy)

Přípona souboru c

Soubor s příponou .C obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C nebo C++. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat o část programu. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. Před spuštěním je potřeba .c soubor zkompilovat pomocí kompilátoru.

Význam slova, termín, co je to c? Jak a v čem editovat, konvertovat, exportovat, převést, rozbalit, změnit, přehrát soubor s příponou c (Zdrojové kódy)

Souborový formát: c

Jak editovat, zobrazit, přehrát soubor s příponou .c?

V čem konvertovat, importovat, exportovat soubor s koncovkou .c?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, převést, spustit soubor formátu c?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Borland C++Builder
Microsoft Visual Studio

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to c? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru c se nachází v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: čím zobrazit, zkratka c, export, Zdrojové kódy, přípona souboru c, co to je c?, wiki, prohlížení, import, převod souborů, koncovka souboru c, v čem spustit, význam slova, druhy souborů, jak konvertovat, jak otevřít, informace, jak editovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru c? Jak přehrát c soubor, resp. jak zobrazit c soubor.

Víte, co to je Establishment? Pamatujete si definici pojmu Google? Znáte pojem Aneurysma? Víte, co je to CRP?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou c. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.