Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, exportovat, zobrazit, převést, otevřít, editovat, přehrát soubor s příponou phtml (Internet a web)

Přípona souboru phtml

PHTML je přípona souborů používaná většinou pro dynamické php (Hypertext Preprocessor) stránky zpracovávané na straně serveru. Pod příponou .phtml se většinou skrývá php verze 2.0. Výstupem je html stránka běžně zobrazitelná v jakémkoliv webovém prohlížeči. Rozšířenější je přípona php nebo php3.

Význam slova, termín, co je to phtml? Jak a v čem upravit, exportovat, zobrazit, převést, otevřít, editovat, přehrát soubor s příponou phtml (Internet a web)

Souborový formát: phtml

Jak upravit, konvertovat, přehrát soubor s příponou .phtml?

V čem exportovat, změnit, zobrazit soubor s koncovkou .phtml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, převést, rozbalit soubor formátu phtml?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Seznam prohlížeč
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru phtml? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru phtml patří do kategorie Internet a web

Klíčová slova: převod souborů, jak otevřít, v čem upravit, koncovka souboru phtml, jak převést, prohlížení, .PHTML, import, jak komprimovat, export, .phtml, čím zobrazit, wiki, jak rozbalit, zkratka phtml, informace, druhy souborů, formát souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona phtml? Jak přehrát phtml soubor, resp. jak zobrazit phtml soubor.

Znáte výraz Uzlina? Vzpomněli byste si na význam slova Polarizační brýle? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Laryngitida Pamatujete si definici pojmu Skalár?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou phtml. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).