Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Přípona souboru m4a

Přípona .m4a označuje soubor ve formátu MPEG-4 ve standardu ISO/IEC 14496-14. Na rozdíl od mp4 soubory typu m4a obsahují pouze zvuk - audio.

Význam slova, termín, co je to m4a? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Souborový formát: m4a

Jak otevřít soubor s příponou .m4a?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4a?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4a?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Media Player Classic
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4a s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m4a se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak převést, koncovka souboru m4a, export, co znamená m4a?, v čem spustit, .M4A, prohlížení, spuštění souboru, formát souboru, souborový formát, přípona souboru m4a, informace, v čem upravit, editace, import, čím zobrazit, .m4a

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou m4a? Jak přehrát m4a soubor, resp. jak zobrazit m4a soubor.

Znáte význam termínu Runy? Víte, co to je Benefit? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Zaručená mzda? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kinetóza

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4a. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).