Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, prohlížet, konvertovat, exportovat, zobrazit, otevřít, editovat soubor s příponou wav (Audio soubory)

Přípona souboru wav

Přípona WAV se používá pro soubory ve formátu Waveform audio. Jedná se o bezeztrátový zvukový formát. WAV formát vytvořily firmy Microsoft a IBM.

Význam slova, termín, co je to wav? Jak a v čem upravit, prohlížet, konvertovat, exportovat, zobrazit, otevřít, editovat soubor s příponou wav (Audio soubory)

Souborový formát: wav

Jak upravit, rozbalit, editovat soubor s příponou .wav?

V čem prohlížet, importovat, konvertovat soubor s koncovkou .wav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, exportovat, vytvořit soubor formátu wav?

Winamp
Windows media player

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení.

Sdílejte text wav s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru wav se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: .wav, jak otevřít, jak komprimovat, koncovka souboru wav, co znamená wav?, export, informace, druhy souborů, čím zobrazit, převod souborů, jak vytvořit wav, jak přehrát, význam slova, spuštění souboru, v čem spustit, co to je wav?, jak převést, editace

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou wav? Jak přehrát wav soubor, resp. jak zobrazit wav soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sója? Znáte výraz Mitra? Vzpomněli byste si na význam slova HTML? Víte, co je to Fašank?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wav. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.