Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou wav (Audio soubory)

Přípona souboru wav

Přípona WAV se používá pro soubory ve formátu Waveform audio. Jedná se o bezeztrátový zvukový formát. WAV formát vytvořily firmy Microsoft a IBM.

Význam slova, termín, co je to wav? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou wav (Audio soubory)

Souborový formát: wav

Jak otevřít soubor s příponou .wav?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .wav?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .wav?

Winamp
Windows media player

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu wav s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona wav je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: přípona souboru wav, spuštění souboru, souborový formát, editace, jak konvertovat, v čem upravit, Audio soubory, formát souboru, koncovka souboru wav, jak přehrát, v čem spustit, význam slova, čím zobrazit, export, wiki, co to je wav?, Audio soubory

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona wav? Jak přehrát wav soubor, resp. jak zobrazit wav soubor.

Víte, co to je ADHD? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo SAP? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Teambuilding Pamatujete si definici pojmu Afebrilní?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wav. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.