Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, importovat, změnit, zobrazit, otevřít, vytvořit, rozbalit soubor s příponou wav (Audio soubory)

Přípona souboru wav

Přípona WAV se používá pro soubory ve formátu Waveform audio. Jedná se o bezeztrátový zvukový formát. WAV formát vytvořily firmy Microsoft a IBM.

Význam slova, termín, co je to wav? Jak a v čem editovat, importovat, změnit, zobrazit, otevřít, vytvořit, rozbalit soubor s příponou wav (Audio soubory)

Souborový formát: wav

Jak editovat, exportovat, rozbalit soubor s příponou .wav?

V čem importovat, přehrát, změnit soubor s koncovkou .wav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, zobrazit, konvertovat soubor formátu wav?

Winamp
Windows media player

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Zaujal vás formát, koncovka souboru wav? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru wav patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: druhy souborů, jak převést, export, jak změnit, jak vytvořit wav, koncovka souboru wav, zkratka wav, převod souborů, v čem upravit, jak editovat, v čem spustit, význam slova, jak konvertovat, import, jak komprimovat, prohlížení, .wav, jak přehrát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou wav? Jak přehrát wav soubor, resp. jak zobrazit wav soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Železná opona Znáte výraz Aqua? Pamatujete si definici pojmu Aikido? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Anonymous

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wav. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.