Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, exportovat, upravit, konvertovat, rozbalit, přehrát, komprimovat soubor s příponou dbf (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbf

Přípona .dbf označuje databázové soubory (DataBaseFile).

Význam slova, termín, co je to dbf? Jak a v čem převést, exportovat, upravit, konvertovat, rozbalit, přehrát, komprimovat soubor s příponou dbf (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbf

Jak převést, editovat, komprimovat soubor s příponou .dbf?

V čem exportovat, změnit, upravit soubor s koncovkou .dbf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, konvertovat, importovat soubor formátu dbf?

Microsoft Office Excel
Microsoft Access
DBFRead
DBFNavigator
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Calc

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dbf? Potom se o definici podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru dbf patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: prohlížení, jak rozbalit, Ostatní soubory, v čem spustit, druhy souborů, informace, co znamená dbf?, .dbf, co to je dbf?, v čem upravit, jak změnit, formát souboru, export, význam slova, přípona souboru dbf, .DBF, jak přehrát, editace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou dbf? Jak přehrát dbf soubor, resp. jak zobrazit dbf soubor.

Víte, co je to Puntíkovaný trikot? Víte, co je to Celta? Víte, co je to Polyuretan? Víte, co to je Glióza?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbf. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?