Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbf (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbf

Přípona .dbf označuje databázové soubory (DataBaseFile).

Význam slova, termín, co je to dbf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbf (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbf

Jak otevřít soubor s příponou .dbf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbf?

Microsoft Office Excel
Microsoft Access
DBFRead
DBFNavigator
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dbf? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dbf je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, .DBF, jak vytvořit dbf, přípona souboru dbf, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, spuštění souboru, wiki, Ostatní soubory, prohlížení, .dbf, význam slova, export, v čem upravit, informace, co znamená dbf?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou dbf? Jak přehrát dbf soubor, resp. jak zobrazit dbf soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Droždí Pamatujete si definici pojmu Erb? Vzpomněli byste si na význam slova Přeslice? Znáte pojem Tofu?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbf. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?