Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbf (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbf

Přípona .dbf označuje databázové soubory (DataBaseFile).

Význam slova, termín, co je to dbf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbf (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbf

Jak otevřít soubor s příponou .dbf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbf?

Microsoft Office Excel
Microsoft Access
DBFRead
DBFNavigator
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Calc

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dbf? s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru dbf se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, Ostatní soubory, jak konvertovat, v čem spustit, spuštění souboru, souborový formát, čím zobrazit, co to je dbf?, přípona souboru dbf, formát souboru, v čem upravit, .dbf, Ostatní soubory, jak převést, wiki, koncovka souboru dbf, prohlížení

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou dbf? Jak přehrát dbf soubor, resp. jak zobrazit dbf soubor.

Znáte význam termínu Dtto? Víte, co to je DPD? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo CNC stroj? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Zákon

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbf. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?