Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, zobrazit, prohlížet, konvertovat, editovat, změnit, upravit soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Přípona souboru r03

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r03 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r02 a případný následující .r04. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r03? Jak a v čem vytvořit, zobrazit, prohlížet, konvertovat, editovat, změnit, upravit soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Souborový formát: r03

Jak vytvořit, komprimovat, upravit soubor s příponou .r03?

V čem zobrazit, spustit, prohlížet soubor s koncovkou .r03?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, konvertovat, exportovat soubor formátu r03?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru r03? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona r03 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: Komprimace dat, v čem upravit, co to je r03?, jak editovat, Komprimace dat, čím zobrazit, koncovka souboru r03, spuštění souboru, editace, .r03, jak konvertovat, jak přehrát, informace, přípona souboru r03, význam slova, .R03, zkratka r03, jak rozbalit

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona r03? Jak přehrát r03 soubor, resp. jak zobrazit r03 soubor.

Víte, co je to Nebozez? Víte, co to je Fixace? Víte, co to je Výsečník? Víte, co to je Liberalismus?

Náhodné formáty souborů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r03. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.