Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, zobrazit, komprimovat, konvertovat, rozbalit, přehrát, změnit soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Přípona souboru r03

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r03 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r02 a případný následující .r04. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r03? Jak a v čem vytvořit, zobrazit, komprimovat, konvertovat, rozbalit, přehrát, změnit soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Souborový formát: r03

Jak vytvořit, prohlížet, změnit soubor s příponou .r03?

V čem zobrazit, spustit, komprimovat soubor s koncovkou .r03?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, konvertovat, převést soubor formátu r03?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Texty mohou obsahovat chyby.

Tento text (r03) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru r03 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: v čem upravit, Komprimace dat, jak rozbalit, Komprimace dat, čím zobrazit, v čem spustit, wiki, co to je r03?, souborový formát, koncovka souboru r03, jak přehrát, druhy souborů, význam slova, jak převést, jak otevřít, spuštění souboru, jak komprimovat, import

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou r03? Jak přehrát r03 soubor, resp. jak zobrazit r03 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Rčení? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Svěrák Pamatujete si definici pojmu Montessori? Pamatujete si definici pojmu Amnestie?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r03. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.