Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, prohlížet, přehrát, převést, exportovat, otevřít, rozbalit soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Přípona souboru r03

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r03 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r02 a případný následující .r04. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r03? Jak a v čem komprimovat, prohlížet, přehrát, převést, exportovat, otevřít, rozbalit soubor s příponou r03 (Komprimace dat)

Souborový formát: r03

Jak komprimovat, upravit, rozbalit soubor s příponou .r03?

V čem prohlížet, změnit, přehrát soubor s koncovkou .r03?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, převést, konvertovat soubor formátu r03?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit.

Líbí se vám definice přípony souboru r03? Pak se o ní podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru r03 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, čím zobrazit, jak změnit, v čem upravit, převod souborů, jak přehrát, druhy souborů, jak otevřít, jak konvertovat, informace, koncovka souboru r03, .r03, Komprimace dat, co znamená r03?, spuštění souboru, editace, jak rozbalit, .R03

Kategorie Komprimace dat,  r03, ilustrační obrázek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou r03? Jak přehrát r03 soubor, resp. jak zobrazit r03 soubor.

Víte, co je to Chlorofyl? Vzpomněli byste si na význam slova Prána? Víte, co je to Urbex? Víte, co je to Aminokyselina?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r03. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.