Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, přehrát, komprimovat, exportovat, konvertovat, převést, upravit soubor s příponou odf (Dokumenty)

Přípona souboru odf

Přípona souboru .odf označuje soubor s matematickým výrazem (matematickou rovnicí). Tento souborový formát patří do skupiny otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Jedná se o zkratku slov Open Document Formula.

Význam slova, termín, co je to odf? Jak a v čem otevřít, přehrát, komprimovat, exportovat, konvertovat, převést, upravit soubor s příponou odf (Dokumenty)

Souborový formát: odf

Jak otevřít, importovat, upravit soubor s příponou .odf?

V čem přehrát, spustit, komprimovat soubor s koncovkou .odf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, exportovat, zobrazit soubor formátu odf?

LibreOffice Math (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Chyby vyhrazeny.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to odf? s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru odf je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: informace, import, jak otevřít, co to je odf?, .ODF, koncovka souboru odf, čím zobrazit, přípona souboru odf, v čem upravit, v čem spustit, editace, co znamená odf?, zkratka odf, druhy souborů, Dokumenty, export, jak komprimovat, wiki

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru odf? Jak přehrát odf soubor, resp. jak zobrazit odf soubor.

Znáte význam termínu Mezonetový byt? Víte, co to je Česle? Víte, co je to Tvrz? Pamatujete si definici pojmu Tablet?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odf. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.