Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, přehrát, vytvořit, převést, exportovat, spustit, prohlížet soubor s příponou odf (Dokumenty)

Přípona souboru odf

Přípona souboru .odf označuje soubor s matematickým výrazem (matematickou rovnicí). Tento souborový formát patří do skupiny otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Jedná se o zkratku slov Open Document Formula.

Význam slova, termín, co je to odf? Jak a v čem editovat, přehrát, vytvořit, převést, exportovat, spustit, prohlížet soubor s příponou odf (Dokumenty)

Souborový formát: odf

Jak editovat, změnit, prohlížet soubor s příponou .odf?

V čem přehrát, rozbalit, vytvořit soubor s koncovkou .odf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, převést, komprimovat soubor formátu odf?

LibreOffice Math (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu odf s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru odf je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: co to je odf?, .ODF, Dokumenty, prohlížení, zkratka odf, formát souboru, jak rozbalit, v čem upravit, souborový formát, koncovka souboru odf, význam slova, .odf, druhy souborů, Dokumenty, v čem spustit, jak komprimovat, jak převést, spuštění souboru

Právě nyní již víte Co znamená formát odf? Jak přehrát odf soubor, resp. jak zobrazit odf soubor.

Víte, co je to Cepín? Víte, co je to Bankovní identita? Znáte význam termínu Chladítko? Znáte význam termínu Válečný stav?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odf. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.