Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odf (Dokumenty)

Přípona souboru odf

Přípona souboru .odf označuje soubor s matematickým výrazem (matematickou rovnicí). Tento souborový formát patří do skupiny otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Jedná se o zkratku slov Open Document Formula.

Význam slova, termín, co je to odf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odf (Dokumenty)

Souborový formát: odf

Jak otevřít soubor s příponou .odf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odf?

LibreOffice Math (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to odf? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru odf je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, souborový formát, koncovka souboru odf, .odf, jak otevřít, wiki, .ODF, co znamená odf?, význam slova, v čem spustit, prohlížení, formát souboru, editace, v čem upravit, jak vytvořit odf, přípona souboru odf, čím zobrazit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou odf? Jak přehrát odf soubor, resp. jak zobrazit odf soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Deteriorace Pamatujete si definici pojmu Steam? Vzpomněli byste si na význam slova Geocaching? Znáte pojem Bronchoskopie?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odf. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.