Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, změnit, vytvořit, převést, přehrát, editovat, spustit soubor s příponou odf (Dokumenty)

Přípona souboru odf

Přípona souboru .odf označuje soubor s matematickým výrazem (matematickou rovnicí). Tento souborový formát patří do skupiny otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Jedná se o zkratku slov Open Document Formula.

Význam slova, termín, co je to odf? Jak a v čem exportovat, změnit, vytvořit, převést, přehrát, editovat, spustit soubor s příponou odf (Dokumenty)

Souborový formát: odf

Jak exportovat, zobrazit, spustit soubor s příponou .odf?

V čem změnit, konvertovat, vytvořit soubor s koncovkou .odf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, převést, importovat soubor formátu odf?

LibreOffice Math (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to odf? s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona odf patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: jak rozbalit, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, souborový formát, export, editace, Dokumenty, převod souborů, spuštění souboru, čím zobrazit, jak vytvořit odf, formát souboru, zkratka odf, koncovka souboru odf, .ODF, jak změnit, import

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou odf? Jak přehrát odf soubor, resp. jak zobrazit odf soubor.

Víte, co to je Rýmovník? Víte, co je to Adidas? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pícnina Znáte význam termínu Neuróza?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odf. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.