Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak otevřít soubor s příponou .vsdx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .vsdx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu vsdx s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru vsdx se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, přípona souboru vsdx, formát souboru, čím zobrazit, koncovka souboru vsdx, v čem upravit, informace, souborový formát, .VSDX, význam slova, v čem spustit, jak vytvořit vsdx, wiki, Dokumenty, co znamená vsdx?, jak převést, Dokumenty

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Pamatujete si definici pojmu Rosný bod? Vzpomněli byste si na význam slova Wrestling? Znáte pojem Wellness? Víte, co je to Kronika?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde