Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, přehrát, zobrazit, konvertovat, spustit, otevřít, importovat soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem vytvořit, přehrát, zobrazit, konvertovat, spustit, otevřít, importovat soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak vytvořit, editovat, importovat soubor s příponou .vsdx?

V čem přehrát, rozbalit, zobrazit soubor s koncovkou .vsdx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, konvertovat, upravit soubor formátu vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu vsdx můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Formát souboru vsdx se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru vsdx, co znamená vsdx?, formát souboru, v čem spustit, editace, Dokumenty, export, informace, jak přehrát, jak konvertovat, .VSDX, import, spuštění souboru, jak převést, v čem upravit, .vsdx, jak otevřít, druhy souborů

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Víte, co je to Gonalgie? Víte, co to je Pražská kavárna? Víte, co je to Přečin? Víte, co je to Opičí neštovice?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde