Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, přehrát, změnit, rozbalit, otevřít, exportovat, převést soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem komprimovat, přehrát, změnit, rozbalit, otevřít, exportovat, převést soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak komprimovat, upravit, převést soubor s příponou .vsdx?

V čem přehrát, importovat, změnit soubor s koncovkou .vsdx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, rozbalit, konvertovat soubor formátu vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme.

Definici souborového formátu vsdx můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru vsdx se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: zkratka vsdx, .VSDX, význam slova, druhy souborů, editace, spuštění souboru, Dokumenty, převod souborů, v čem upravit, wiki, jak rozbalit, čím zobrazit, prohlížení, jak vytvořit vsdx, informace, jak editovat, jak otevřít, v čem spustit

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Znáte výraz Vnitroblok? Víte, co je to Xoxo? Pamatujete si definici pojmu Kendó? Pamatujete si definici pojmu Ikebana?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde