Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, konvertovat, editovat, upravit, přehrát, změnit, exportovat soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem importovat, konvertovat, editovat, upravit, přehrát, změnit, exportovat soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak importovat, spustit, exportovat soubor s příponou .vsdx?

V čem konvertovat, vytvořit, editovat soubor s koncovkou .vsdx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, upravit, převést soubor formátu vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text vsdx s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru vsdx patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: souborový formát, v čem upravit, import, jak editovat, jak rozbalit, jak vytvořit vsdx, čím zobrazit, export, význam slova, editace, přípona souboru vsdx, spuštění souboru, .vsdx, jak komprimovat, wiki, prohlížení, informace, jak otevřít

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Repůjčka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mikropůjčka? Víte, co to je Asteroid? Znáte význam termínu Dalekozrakost?

Výběr náhodných koncovek souborů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde