Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak otevřít soubor s příponou .vsdx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .vsdx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Tento text (vsdx) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru vsdx je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: čím zobrazit, import, v čem upravit, jak vytvořit vsdx, koncovka souboru vsdx, jak přehrát, wiki, prohlížení, formát souboru, přípona souboru vsdx, v čem spustit, .VSDX, Dokumenty, spuštění souboru, jak konvertovat, .vsdx, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fondán Pamatujete si definici pojmu Stát? Vzpomněli byste si na význam slova Erb? Znáte pojem Firewall?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde