Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Přípona souboru vsdx

Přípona .vsdx označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2013 a vyšší. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data. Formát je založen na xml a je zkomprimován zip kompresí.

Význam slova, termín, co je to vsdx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsdx (Dokumenty)

Souborový formát: vsdx

Jak otevřít soubor s příponou .vsdx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .vsdx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .vsdx?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Visio 2013

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text vsdx s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona vsdx je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, .VSDX, jak otevřít, co to je vsdx?, import, co znamená vsdx?, v čem spustit, wiki, export, editace, jak vytvořit vsdx, jak převést, přípona souboru vsdx, čím zobrazit, koncovka souboru vsdx, Dokumenty, formát souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou vsdx? Jak přehrát vsdx soubor, resp. jak zobrazit vsdx soubor.

Víte, co to je Antonymum? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pacht? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Imunologie Pamatujete si definici pojmu Retenční nádrž?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsdx. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde