Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, prohlížet, rozbalit, komprimovat, vytvořit, zobrazit, spustit soubor s příponou skp (Grafika)

Přípona souboru skp

Přípona .skp označuje soubor vytvořený programem SketchUp. Jedná se 3D grafický model používaný v architektuře, bytovém designu, ve video hrách, filmech apod.

Význam slova, termín, co je to skp? Jak a v čem otevřít, prohlížet, rozbalit, komprimovat, vytvořit, zobrazit, spustit soubor s příponou skp (Grafika)

Souborový formát: skp

Jak otevřít, přehrát, spustit soubor s příponou .skp?

V čem prohlížet, editovat, rozbalit soubor s koncovkou .skp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, komprimovat, exportovat soubor formátu skp?

Editace:
Trimble SketchUp (Windows, Mac OS X)
IMSI TurboCAD Pro 2017

Prohlížení:
Trimble SketchUp Viewer

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru skp? Potom se o definici podělte s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru skp je v kategorii Grafika

Klíčová slova: export, spuštění souboru, co to je skp?, koncovka souboru skp, co znamená skp?, jak převést, wiki, editace, informace, jak vytvořit skp, převod souborů, čím zobrazit, druhy souborů, jak editovat, v čem spustit, zkratka skp, jak otevřít, jak přehrát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona skp? Jak přehrát skp soubor, resp. jak zobrazit skp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo HORECA? Pamatujete si definici pojmu THC? Pamatujete si definici pojmu Reinfekce? Víte, co to je Srp?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou skp. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.