Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, změnit, konvertovat, komprimovat, otevřít, přehrát, exportovat soubor s příponou skp (Grafika)

Přípona souboru skp

Přípona .skp označuje soubor vytvořený programem SketchUp. Jedná se 3D grafický model používaný v architektuře, bytovém designu, ve video hrách, filmech apod.

Význam slova, termín, co je to skp? Jak a v čem převést, změnit, konvertovat, komprimovat, otevřít, přehrát, exportovat soubor s příponou skp (Grafika)

Souborový formát: skp

Jak převést, editovat, exportovat soubor s příponou .skp?

V čem změnit, upravit, konvertovat soubor s koncovkou .skp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, komprimovat, zobrazit soubor formátu skp?

Editace:
Trimble SketchUp (Windows, Mac OS X)
IMSI TurboCAD Pro 2017

Prohlížení:
Trimble SketchUp Viewer

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Tento text (skp) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru skp je v kategorii Grafika

Klíčová slova: zkratka skp, co to je skp?, druhy souborů, jak komprimovat, jak vytvořit skp, jak rozbalit, import, přípona souboru skp, .skp, .SKP, jak editovat, čím zobrazit, koncovka souboru skp, informace, převod souborů, jak převést, jak otevřít, jak přehrát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona skp? Jak přehrát skp soubor, resp. jak zobrazit skp soubor.

Znáte pojem Lipedéma? Víte, co je to Mikroekonomie? Vzpomněli byste si na význam slova Open Office? Znáte výraz Anabolické steroidy?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou skp. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.