Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou skp (Grafika)

Přípona souboru skp

Přípona .skp označuje soubor vytvořený programem SketchUp. Jedná se 3D grafický model používaný v architektuře, bytovém designu, ve video hrách, filmech apod.

Význam slova, termín, co je to skp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou skp (Grafika)

Souborový formát: skp

Jak otevřít soubor s příponou .skp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .skp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .skp?

Editace:
Trimble SketchUp (Windows, Mac OS X)
IMSI TurboCAD Pro 2017

Prohlížení:
Trimble SketchUp Viewer

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu skp s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona skp je v kategorii Grafika

Klíčová slova: co znamená skp?, jak konvertovat, informace, Grafika, .skp, jak otevřít, prohlížení, souborový formát, význam slova, formát souboru, jak vytvořit skp, Grafika, přípona souboru skp, .SKP, v čem upravit, koncovka souboru skp, jak převést

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát skp? Jak přehrát skp soubor, resp. jak zobrazit skp soubor.

Víte, co to je Imobilizér? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dobropis? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Freska Pamatujete si definici pojmu Google?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou skp. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.