Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou skp (Grafika)

Přípona souboru skp

Přípona .skp označuje soubor vytvořený programem SketchUp. Jedná se 3D grafický model používaný v architektuře, bytovém designu, ve video hrách, filmech apod.

Význam slova, termín, co je to skp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou skp (Grafika)

Souborový formát: skp

Jak otevřít soubor s příponou .skp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .skp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .skp?

Editace:
Trimble SketchUp (Windows, Mac OS X)
IMSI TurboCAD Pro 2017

Prohlížení:
Trimble SketchUp Viewer

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to skp? s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru skp se nachází v kategorii Grafika

Klíčová slova: editace, jak vytvořit skp, jak otevřít, v čem spustit, prohlížení, Grafika, export, koncovka souboru skp, .skp, import, .SKP, co to je skp?, význam slova, spuštění souboru, čím zobrazit, přípona souboru skp, jak konvertovat

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona skp? Jak přehrát skp soubor, resp. jak zobrazit skp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nylon? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rebel Pamatujete si definici pojmu Dyskalkulie? Vzpomněli byste si na význam slova Gogouni?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou skp. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.