Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, otevřít, přehrát, prohlížet, exportovat, rozbalit, zobrazit soubor s příponou ott (Šablony)

Přípona souboru ott

Otevřený formát šablony textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Text Template.

Význam slova, termín, co je to ott? Jak a v čem převést, otevřít, přehrát, prohlížet, exportovat, rozbalit, zobrazit soubor s příponou ott (Šablony)

Souborový formát: ott

Jak převést, komprimovat, zobrazit soubor s příponou .ott?

V čem otevřít, změnit, přehrát soubor s koncovkou .ott?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, prohlížet, importovat soubor formátu ott?

OpenOffice Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)
AbiWord
IBM Lotus Notes
602Office
KOffice

Uvedené informace jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem ott s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru ott patří do kategorie Šablony

Klíčová slova: jak editovat, jak přehrát, jak komprimovat, jak vytvořit ott, jak otevřít, převod souborů, co to je ott?, v čem spustit, zkratka ott, souborový formát, jak převést, informace, formát souboru, druhy souborů, význam slova, koncovka souboru ott, jak konvertovat, spuštění souboru

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona ott? Jak přehrát ott soubor, resp. jak zobrazit ott soubor.

Pamatujete si definici pojmu Molekula? Znáte význam termínu Ekzém? Víte, co je to Čirok? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Lockdown

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ott. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.