Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ott (Šablony)

Přípona souboru ott

Otevřený formát šablony textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Text Template.

Význam slova, termín, co je to ott? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ott (Šablony)

Souborový formát: ott

Jak otevřít soubor s příponou .ott?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ott?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ott?

OpenOffice Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)
AbiWord
IBM Lotus Notes
602Office
KOffice

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ott s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru ott se nachází v sekci Šablony

Klíčová slova: jak vytvořit ott, čím zobrazit, import, wiki, koncovka souboru ott, Šablony, spuštění souboru, přípona souboru ott, informace, editace, význam slova, jak otevřít, export, .OTT, formát souboru, prohlížení, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou ott? Jak přehrát ott soubor, resp. jak zobrazit ott soubor.

Pamatujete si definici pojmu Rmut? Vzpomněli byste si na význam slova Řopík? Znáte pojem Větný člen? Víte, co je to Registr?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ott. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.