Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, změnit, přehrát, otevřít, konvertovat, editovat, převést soubor s příponou ott (Šablony)

Přípona souboru ott

Otevřený formát šablony textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Text Template.

Význam slova, termín, co je to ott? Jak a v čem rozbalit, změnit, přehrát, otevřít, konvertovat, editovat, převést soubor s příponou ott (Šablony)

Souborový formát: ott

Jak rozbalit, komprimovat, převést soubor s příponou .ott?

V čem změnit, vytvořit, přehrát soubor s koncovkou .ott?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, otevřít, spustit soubor formátu ott?

OpenOffice Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)
AbiWord
IBM Lotus Notes
602Office
KOffice

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ott s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona ott se nachází v kategorii Šablony

Klíčová slova: spuštění souboru, editace, jak rozbalit, wiki, čím zobrazit, převod souborů, Šablony, v čem spustit, co to je ott?, jak převést, význam slova, jak vytvořit ott, jak editovat, jak změnit, souborový formát, jak přehrát, druhy souborů, formát souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát ott? Jak přehrát ott soubor, resp. jak zobrazit ott soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Mrakodrap? Víte, co je to Cider? Vzpomněli byste si na význam slova Brusný papír? Znáte pojem Pavlač?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ott. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.