Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, exportovat, upravit, zobrazit, otevřít, importovat, přehrát soubor s příponou ott (Šablony)

Přípona souboru ott

Otevřený formát šablony textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Text Template.

Význam slova, termín, co je to ott? Jak a v čem převést, exportovat, upravit, zobrazit, otevřít, importovat, přehrát soubor s příponou ott (Šablony)

Souborový formát: ott

Jak převést, změnit, přehrát soubor s příponou .ott?

V čem exportovat, vytvořit, upravit soubor s koncovkou .ott?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, zobrazit, prohlížet soubor formátu ott?

OpenOffice Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)
AbiWord
IBM Lotus Notes
602Office
KOffice

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem ott s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru ott je v kategorii Šablony

Klíčová slova: export, .ott, jak změnit, jak konvertovat, jak rozbalit, jak přehrát, import, Šablony, co znamená ott?, prohlížení, převod souborů, .OTT, formát souboru, editace, koncovka souboru ott, význam slova, čím zobrazit, druhy souborů

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou ott? Jak přehrát ott soubor, resp. jak zobrazit ott soubor.

Víte, co to je Bůh? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Feudalismus Vzpomněli byste si na význam slova Chudokrevnost? Víte, co je to Facelift?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ott. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.