Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, rozbalit, přehrát, editovat, importovat, změnit, konvertovat soubor s příponou cdr (Grafika)

Přípona souboru cdr

Cdr je zkratka pro grafické soubory CorelDRaw.

Význam slova, termín, co je to cdr? Jak a v čem vytvořit, rozbalit, přehrát, editovat, importovat, změnit, konvertovat soubor s příponou cdr (Grafika)

Souborový formát: cdr

Jak vytvořit, otevřít, konvertovat soubor s příponou .cdr?

V čem rozbalit, prohlížet, přehrát soubor s koncovkou .cdr?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, editovat, upravit soubor formátu cdr?

CorelDRAW Graphic Suite
ACD System
Corel DRAWings
Adobe Illustrator CS4
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Definici souborového formátu cdr můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru cdr se nachází v kategorii Grafika

Klíčová slova: prohlížení, v čem upravit, převod souborů, editace, jak rozbalit, jak převést, jak otevřít, Grafika, jak změnit, Grafika, spuštění souboru, koncovka souboru cdr, zkratka cdr, informace, v čem spustit, export, jak konvertovat, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou cdr? Jak přehrát cdr soubor, resp. jak zobrazit cdr soubor.

Znáte význam termínu Krajní pravice? Víte, co je to Pancetta? Znáte výraz CVV? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rozhodčí doložka

Často hledané koncovky souborů

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cdr. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.