Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, komprimovat, upravit, spustit, rozbalit, otevřít, prohlížet soubor s příponou z03 (Komprimace dat)

Přípona souboru z03

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z03 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z02 a případný následující z04. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z03? Jak a v čem exportovat, komprimovat, upravit, spustit, rozbalit, otevřít, prohlížet soubor s příponou z03 (Komprimace dat)

Souborový formát: z03

Jak exportovat, importovat, prohlížet soubor s příponou .z03?

V čem komprimovat, zobrazit, upravit soubor s koncovkou .z03?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, změnit soubor formátu z03?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to z03? s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona z03 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: co znamená z03?, přípona souboru z03, prohlížení, převod souborů, jak přehrát, jak konvertovat, export, význam slova, jak vytvořit z03, jak editovat, jak otevřít, editace, formát souboru, souborový formát, jak převést, zkratka z03, .Z03, informace

Teď už víte Co se skrývá v souborech s příponou z03? Jak přehrát z03 soubor, resp. jak zobrazit z03 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Prekluze? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Agroturistika Znáte výraz Emise? Víte, co je to MeToo?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z03. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.