Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, upravit, spustit, editovat, otevřít, vytvořit, zobrazit soubor s příponou z03 (Komprimace dat)

Přípona souboru z03

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z03 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z02 a případný následující z04. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z03? Jak a v čem importovat, upravit, spustit, editovat, otevřít, vytvořit, zobrazit soubor s příponou z03 (Komprimace dat)

Souborový formát: z03

Jak importovat, konvertovat, zobrazit soubor s příponou .z03?

V čem upravit, přehrát, spustit soubor s koncovkou .z03?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, editovat, prohlížet soubor formátu z03?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu z03 můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Přípona souboru z03 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: v čem upravit, import, .Z03, co to je z03?, .z03, jak konvertovat, Komprimace dat, význam slova, jak otevřít, jak změnit, souborový formát, informace, co znamená z03?, spuštění souboru, wiki, Komprimace dat, jak přehrát, jak editovat

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona z03? Jak přehrát z03 soubor, resp. jak zobrazit z03 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Embargo? Víte, co to je Phishing? Pamatujete si definici pojmu Opera? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Fotosyntéza?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z03. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.