Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, přehrát, vytvořit, otevřít, editovat, exportovat, komprimovat soubor s příponou z03 (Komprimace dat)

Přípona souboru z03

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z03 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z02 a případný následující z04. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z03? Jak a v čem rozbalit, přehrát, vytvořit, otevřít, editovat, exportovat, komprimovat soubor s příponou z03 (Komprimace dat)

Souborový formát: z03

Jak rozbalit, převést, komprimovat soubor s příponou .z03?

V čem přehrát, konvertovat, vytvořit soubor s koncovkou .z03?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, otevřít, prohlížet soubor formátu z03?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli.

Zaujal vás formát, koncovka souboru z03? Potom se o definici podělte s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Formát souboru z03 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: .z03, jak editovat, jak otevřít, informace, Komprimace dat, .Z03, význam slova, druhy souborů, Komprimace dat, převod souborů, koncovka souboru z03, import, souborový formát, v čem upravit, prohlížení, jak vytvořit z03, jak převést, spuštění souboru

Kategorie Komprimace dat,  z03, ilustrační obrázek

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou z03? Jak přehrát z03 soubor, resp. jak zobrazit z03 soubor.

Znáte výraz Vídeňská káva? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Determinismus? Víte, co je to Bioléčba? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Groteska

Doporučené koncovky a formáty souborů

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z03. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.