Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php7 (Internet a web)

Přípona souboru php7

PHP3 je zkratkou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 7.0. Jedná se dynamickou webovou stránku procesovanou na straně serveru, jejímž výstupem je běžná html stránka zobrazitelná v jakémkoliv standardním webovém prohlížeči. PHP verze 7.0 bylo vydáno 3. prosince 2015 a bude podporováno do prosince 2018. PHP skripty dále mohou mít přípony: php, php3, php4, php5 nebo phtml.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: php7

Jak otevřít soubor s příponou .php7?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .php7?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .php7?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Seznam prohlížeč
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění na straně serveru:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server nebo Microsoft IIS

Uvedené informace jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru php7? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru php7 je v sekci Internet a web

Klíčová slova: Internet a web, import, .PHP7, editace, Internet a web, spuštění souboru, jak přehrát, koncovka souboru php7, souborový formát, význam slova, formát souboru, jak vytvořit php7, co to je php7?, jak konvertovat, co znamená php7?, jak převést, přípona souboru php7

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru php7? Jak přehrát php7 soubor, resp. jak zobrazit php7 soubor.

Víte, co je to Prokrastinace? Znáte význam termínu Satén? Víte, co to je Licence? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Citoň?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php7. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?