Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, upravit, editovat, vytvořit, přehrát, importovat, exportovat soubor s příponou php7 (Internet a web)

Přípona souboru php7

PHP3 je zkratkou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 7.0. Jedná se dynamickou webovou stránku procesovanou na straně serveru, jejímž výstupem je běžná html stránka zobrazitelná v jakémkoliv standardním webovém prohlížeči. PHP verze 7.0 bylo vydáno 3. prosince 2015 a bude podporováno do prosince 2018. PHP skripty dále mohou mít přípony: php, php3, php4, php5 nebo phtml.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: php7

Jak spustit, zobrazit, exportovat soubor s příponou .php7?

V čem upravit, rozbalit, editovat soubor s koncovkou .php7?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, vytvořit, konvertovat soubor formátu php7?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Seznam prohlížeč
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění na straně serveru:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server nebo Microsoft IIS

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru php7? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru php7 se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: převod souborů, význam slova, souborový formát, co znamená php7?, jak přehrát, jak editovat, prohlížení, přípona souboru php7, jak komprimovat, jak rozbalit, jak změnit, co to je php7?, čím zobrazit, export, editace, zkratka php7, spuštění souboru, v čem upravit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona php7? Jak přehrát php7 soubor, resp. jak zobrazit php7 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bércový vřed? Pamatujete si definici pojmu Embargo? Víte, co je to Rektifikovaná dlažba? Znáte výraz Zabijačka?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php7. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?