Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, editovat, konvertovat, rozbalit, přehrát, prohlížet, převést soubor s příponou php7 (Internet a web)

Přípona souboru php7

PHP3 je zkratkou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 7.0. Jedná se dynamickou webovou stránku procesovanou na straně serveru, jejímž výstupem je běžná html stránka zobrazitelná v jakémkoliv standardním webovém prohlížeči. PHP verze 7.0 bylo vydáno 3. prosince 2015 a bude podporováno do prosince 2018. PHP skripty dále mohou mít přípony: php, php3, php4, php5 nebo phtml.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: php7

Jak upravit, změnit, převést soubor s příponou .php7?

V čem editovat, vytvořit, konvertovat soubor s koncovkou .php7?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, rozbalit, importovat soubor formátu php7?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Seznam prohlížeč
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění na straně serveru:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server nebo Microsoft IIS

Veškeré texty jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to php7? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru php7 je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: zkratka php7, co znamená php7?, jak vytvořit php7, převod souborů, přípona souboru php7, význam slova, informace, koncovka souboru php7, čím zobrazit, jak konvertovat, druhy souborů, editace, formát souboru, co to je php7?, prohlížení, Internet a web, wiki, jak změnit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou php7? Jak přehrát php7 soubor, resp. jak zobrazit php7 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Alterace Znáte pojem Pcháč? Víte, co to je Šalanda? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jojo efekt

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php7. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?