Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, otevřít, změnit, prohlížet, editovat, upravit, vytvořit soubor s příponou cba (Grafika)

Přípona souboru cba

Soubor s příponou .cba označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBA se jedná o kompresi ACE.

Význam slova, termín, co je to cba? Jak a v čem komprimovat, otevřít, změnit, prohlížet, editovat, upravit, vytvořit soubor s příponou cba (Grafika)

Souborový formát: cba

Jak komprimovat, rozbalit, vytvořit soubor s příponou .cba?

V čem otevřít, exportovat, změnit soubor s koncovkou .cba?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, prohlížet, zobrazit soubor formátu cba?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinAce

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru cba? Pak se o ní podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru cba je v kategorii Grafika

Klíčová slova: koncovka souboru cba, čím zobrazit, v čem spustit, co znamená cba?, jak komprimovat, export, jak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, přípona souboru cba, jak změnit, jak otevřít, jak přehrát, .CBA, jak převést, co to je cba?, spuštění souboru, wiki

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu cba? Jak přehrát cba soubor, resp. jak zobrazit cba soubor.

Víte, co to je Prvovýstup? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Apartmán? Znáte výraz Kardan? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Veřejná služba

Výběr formátů a přípon souborů

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cba. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.