Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, přehrát, prohlížet, změnit, komprimovat, editovat, konvertovat soubor s příponou cba (Grafika)

Přípona souboru cba

Soubor s příponou .cba označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBA se jedná o kompresi ACE.

Význam slova, termín, co je to cba? Jak a v čem převést, přehrát, prohlížet, změnit, komprimovat, editovat, konvertovat soubor s příponou cba (Grafika)

Souborový formát: cba

Jak převést, zobrazit, konvertovat soubor s příponou .cba?

V čem přehrát, exportovat, prohlížet soubor s koncovkou .cba?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, změnit, otevřít soubor formátu cba?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinAce

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu cba s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona cba patří do kategorie Grafika

Klíčová slova: Grafika, jak komprimovat, Grafika, .cba, zkratka cba, druhy souborů, přípona souboru cba, formát souboru, jak převést, jak konvertovat, jak editovat, wiki, jak vytvořit cba, informace, editace, spuštění souboru, souborový formát, jak rozbalit

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou cba? Jak přehrát cba soubor, resp. jak zobrazit cba soubor.

Víte, co je to Vandalismus? Víte, co je to Novela? Znáte výraz Pravice? Znáte význam termínu Rodinný dům?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cba. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.