Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Přípona souboru cba

Soubor s příponou .cba označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBA se jedná o kompresi ACE.

Význam slova, termín, co je to cba? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Souborový formát: cba

Jak otevřít soubor s příponou .cba?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cba?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cba?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinAce

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cba? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cba se nachází v kategorii Grafika

Klíčová slova: prohlížení, jak přehrát, koncovka souboru cba, import, co to je cba?, wiki, Grafika, export, Grafika, .CBA, čím zobrazit, informace, v čem upravit, .cba, v čem spustit, spuštění souboru, co znamená cba?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou cba? Jak přehrát cba soubor, resp. jak zobrazit cba soubor.

Pamatujete si definici pojmu Akumulátor? Vzpomněli byste si na význam slova Hostel? Znáte pojem NFC? Víte, co je to Blog?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cba. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.