Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Přípona souboru cba

Soubor s příponou .cba označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBA se jedná o kompresi ACE.

Význam slova, termín, co je to cba? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Souborový formát: cba

Jak otevřít soubor s příponou .cba?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cba?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cba?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinAce

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu cba s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru cba je v kategorii Grafika

Klíčová slova: .CBA, informace, co to je cba?, jak otevřít, wiki, import, co znamená cba?, význam slova, jak přehrát, prohlížení, editace, přípona souboru cba, koncovka souboru cba, export, jak převést, v čem upravit, spuštění souboru

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou cba? Jak přehrát cba soubor, resp. jak zobrazit cba soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Lýko Pamatujete si definici pojmu Čirok? Vzpomněli byste si na význam slova Prokrastinace? Znáte pojem Kalorie?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cba. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.