Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, upravit, importovat, otevřít, exportovat, zobrazit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Přípona souboru cba

Soubor s příponou .cba označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBA se jedná o kompresi ACE.

Význam slova, termín, co je to cba? Jak a v čem změnit, upravit, importovat, otevřít, exportovat, zobrazit, přehrát soubor s příponou cba (Grafika)

Souborový formát: cba

Jak změnit, převést, přehrát soubor s příponou .cba?

V čem upravit, spustit, importovat soubor s koncovkou .cba?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, otevřít, konvertovat soubor formátu cba?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinAce

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem cba s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru cba je v kategorii Grafika

Klíčová slova: formát souboru, význam slova, co znamená cba?, import, jak vytvořit cba, Grafika, zkratka cba, souborový formát, jak konvertovat, .CBA, Grafika, přípona souboru cba, co to je cba?, jak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, prohlížení

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou cba? Jak přehrát cba soubor, resp. jak zobrazit cba soubor.

Víte, co to je Mravnost? Pamatujete si definici pojmu Utopie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bariatrie? Znáte pojem Sorbitol?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cba. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.