Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak otevřít soubor s příponou .dbk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbk?

Různé aplikace

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru dbk? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dbk patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit dbk, prohlížení, spuštění souboru, informace, jak otevřít, význam slova, čím zobrazit, koncovka souboru dbk, wiki, v čem spustit, co to je dbk?, přípona souboru dbk, jak přehrát, export, jak převést, v čem upravit, co znamená dbk?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Znáte pojem Chemtrails? Víte, co je to Kultivátor? Znáte význam termínu Myom? Víte, co to je Akumulátor?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.