Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, otevřít, přehrát, konvertovat, zobrazit, spustit, komprimovat soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem exportovat, otevřít, přehrát, konvertovat, zobrazit, spustit, komprimovat soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak exportovat, prohlížet, komprimovat soubor s příponou .dbk?

V čem otevřít, rozbalit, přehrát soubor s koncovkou .dbk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, konvertovat, importovat soubor formátu dbk?

Různé aplikace

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru dbk? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona dbk je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, import, prohlížení, v čem upravit, co to je dbk?, jak změnit, editace, jak převést, formát souboru, jak editovat, co znamená dbk?, spuštění souboru, Ostatní soubory, jak otevřít, export, v čem spustit, Ostatní soubory, druhy souborů

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Víte, co to je Lejch? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo PPL? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Suverenita Víte, co to je Trestný čin?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.