Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, vytvořit, zobrazit, editovat, rozbalit, prohlížet, převést soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem změnit, vytvořit, zobrazit, editovat, rozbalit, prohlížet, převést soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak změnit, spustit, převést soubor s příponou .dbk?

V čem vytvořit, otevřít, zobrazit soubor s koncovkou .dbk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, editovat, upravit soubor formátu dbk?

Různé aplikace

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dbk? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru dbk je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: export, co znamená dbk?, .DBK, jak editovat, informace, jak přehrát, jak konvertovat, jak rozbalit, Ostatní soubory, import, editace, přípona souboru dbk, co to je dbk?, koncovka souboru dbk, význam slova, jak vytvořit dbk, wiki, .dbk

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Znáte výraz Sfinga? Víte, co je to Nestea? Víte, co to je Hangouts? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Půlnoční mše

Zkuste také následující přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.