Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak otevřít soubor s příponou .dbk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbk?

Různé aplikace

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dbk? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dbk je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak převést, Ostatní soubory, význam slova, jak konvertovat, import, jak přehrát, čím zobrazit, přípona souboru dbk, v čem spustit, co to je dbk?, co znamená dbk?, Ostatní soubory, prohlížení, v čem upravit, .dbk, koncovka souboru dbk, .DBK

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Oligarcha Pamatujete si definici pojmu Báseň? Vzpomněli byste si na význam slova Carpe diem? Znáte pojem Epilátor?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.