Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, otevřít, zobrazit, exportovat, editovat, konvertovat, upravit soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem přehrát, otevřít, zobrazit, exportovat, editovat, konvertovat, upravit soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak přehrát, převést, upravit soubor s příponou .dbk?

V čem otevřít, komprimovat, zobrazit soubor s koncovkou .dbk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, exportovat, změnit soubor formátu dbk?

Různé aplikace

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dbk s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru dbk patří do kategorie Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, jak konvertovat, jak komprimovat, jak rozbalit, import, jak editovat, v čem spustit, přípona souboru dbk, jak převést, jak otevřít, souborový formát, formát souboru, Ostatní soubory, .DBK, druhy souborů, zkratka dbk, co to je dbk?, export

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Víte, co je to Čádor? Znáte význam termínu Polarizační brýle? Víte, co je to PSPad? Vzpomněli byste si na význam slova Quad core?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.