Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak otevřít soubor s příponou .dbk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbk?

Různé aplikace

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu dbk můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru dbk se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: souborový formát, editace, jak konvertovat, co znamená dbk?, koncovka souboru dbk, co to je dbk?, jak otevřít, export, jak vytvořit dbk, spuštění souboru, Ostatní soubory, wiki, v čem upravit, jak přehrát, přípona souboru dbk, formát souboru, .dbk

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Znáte význam termínu Lanýž? Víte, co to je Perkelt? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Konverze? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo ZPS

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.