Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak otevřít soubor s příponou .dbk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbk?

Různé aplikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dbk s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dbk se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, informace, co znamená dbk?, Ostatní soubory, spuštění souboru, jak konvertovat, .DBK, editace, co to je dbk?, v čem upravit, export, .dbk, souborový formát, jak převést, prohlížení, jak otevřít, Ostatní soubory

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Malware? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Velur Pamatujete si definici pojmu Prekluze? Vzpomněli byste si na význam slova Fluktuace?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.