Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, vytvořit, přehrát, změnit, spustit, importovat, rozbalit soubor s příponou r04 (Komprimace dat)

Přípona souboru r04

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r04 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r03 a případný následující .r05. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r04? Jak a v čem prohlížet, vytvořit, přehrát, změnit, spustit, importovat, rozbalit soubor s příponou r04 (Komprimace dat)

Souborový formát: r04

Jak prohlížet, zobrazit, rozbalit soubor s příponou .r04?

V čem vytvořit, konvertovat, přehrát soubor s koncovkou .r04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, změnit, exportovat soubor formátu r04?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r04 s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru r04 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: zkratka r04, jak převést, jak rozbalit, v čem spustit, prohlížení, v čem upravit, editace, Komprimace dat, spuštění souboru, koncovka souboru r04, jak konvertovat, .R04, formát souboru, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, jak editovat, co znamená r04?

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou r04? Jak přehrát r04 soubor, resp. jak zobrazit r04 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hydrosféra? Znáte význam termínu Patio? Víte, co je to Parní čistič? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Korporace

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r04. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.