Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, spustit, převést, rozbalit, komprimovat, zobrazit, změnit soubor s příponou r04 (Komprimace dat)

Přípona souboru r04

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r04 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r03 a případný následující .r05. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r04? Jak a v čem prohlížet, spustit, převést, rozbalit, komprimovat, zobrazit, změnit soubor s příponou r04 (Komprimace dat)

Souborový formát: r04

Jak prohlížet, editovat, změnit soubor s příponou .r04?

V čem spustit, upravit, převést soubor s koncovkou .r04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, rozbalit, otevřít soubor formátu r04?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r04 s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Formát souboru r04 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: prohlížení, formát souboru, wiki, koncovka souboru r04, export, editace, co znamená r04?, jak převést, .R04, jak konvertovat, převod souborů, přípona souboru r04, jak komprimovat, jak změnit, zkratka r04, souborový formát, co to je r04?, Komprimace dat

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou r04? Jak přehrát r04 soubor, resp. jak zobrazit r04 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Vlog? Víte, co je to Minaret? Znáte výraz Krendle? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mezoterapie?

Výběr náhodných koncovek souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r04. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.