Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, rozbalit, převést, otevřít, konvertovat, upravit, editovat soubor s příponou r04 (Komprimace dat)

Přípona souboru r04

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r04 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r03 a případný následující .r05. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r04? Jak a v čem změnit, rozbalit, převést, otevřít, konvertovat, upravit, editovat soubor s příponou r04 (Komprimace dat)

Souborový formát: r04

Jak změnit, importovat, editovat soubor s příponou .r04?

V čem rozbalit, vytvořit, převést soubor s koncovkou .r04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, otevřít, exportovat soubor formátu r04?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Sdílejte text r04 s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona r04 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: souborový formát, v čem spustit, Komprimace dat, význam slova, čím zobrazit, jak editovat, formát souboru, editace, jak přehrát, co znamená r04?, export, v čem upravit, jak změnit, převod souborů, jak konvertovat, co to je r04?, jak převést, zkratka r04

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou r04? Jak přehrát r04 soubor, resp. jak zobrazit r04 soubor.

Znáte výraz Smrtelný hřích? Víte, co je to Lufa? Vzpomněli byste si na význam slova Bipolární porucha? Víte, co to je Bixenon?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r04. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.