Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, konvertovat, upravit, převést, importovat, komprimovat, změnit soubor s příponou swf (Spustitelné soubory)

Přípona souboru swf

Přípona .swf je zkratkou Shockwave Flash. Jedná se o grafický vektorový formát, který se nejčastěji používá v grafických banerech, v jednoduchých animacích a v online hrách.

Význam slova, termín, co je to swf? Jak a v čem exportovat, konvertovat, upravit, převést, importovat, komprimovat, změnit soubor s příponou swf (Spustitelné soubory)

Souborový formát: swf

Jak exportovat, spustit, změnit soubor s příponou .swf?

V čem konvertovat, přehrát, upravit soubor s koncovkou .swf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, zobrazit soubor formátu swf?

Spuštění:
Adobe Flash Player
SWF Opener
Gnash

Internetové prohlížeče s nainstalovaným pluginem:
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Opera

Editace, vytvoření:
Adobe Flash Professional
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Tento text (swf) můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru swf je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: prohlížení, jak změnit, jak konvertovat, druhy souborů, souborový formát, jak převést, jak otevřít, editace, převod souborů, jak rozbalit, co znamená swf?, jak editovat, význam slova, .swf, v čem spustit, přípona souboru swf, co to je swf?, wiki

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona swf? Jak přehrát swf soubor, resp. jak zobrazit swf soubor.

Znáte pojem Folikul? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Křížová cesta Znáte význam termínu Poptávka? Znáte pojem Luxace?

Často hledané koncovky souborů

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou swf. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.