Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, spustit, importovat, editovat, komprimovat, rozbalit, exportovat soubor s příponou swf (Spustitelné soubory)

Přípona souboru swf

Přípona .swf je zkratkou Shockwave Flash. Jedná se o grafický vektorový formát, který se nejčastěji používá v grafických banerech, v jednoduchých animacích a v online hrách.

Význam slova, termín, co je to swf? Jak a v čem převést, spustit, importovat, editovat, komprimovat, rozbalit, exportovat soubor s příponou swf (Spustitelné soubory)

Souborový formát: swf

Jak převést, otevřít, exportovat soubor s příponou .swf?

V čem spustit, zobrazit, importovat soubor s koncovkou .swf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, editovat, konvertovat soubor formátu swf?

Spuštění:
Adobe Flash Player
SWF Opener
Gnash

Internetové prohlížeče s nainstalovaným pluginem:
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Opera

Editace, vytvoření:
Adobe Flash Professional
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to swf? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru swf patří do sekce Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, zkratka swf, v čem spustit, .SWF, přípona souboru swf, jak převést, import, koncovka souboru swf, Spustitelné soubory, export, jak komprimovat, editace, Spustitelné soubory, co to je swf?, převod souborů, jak přehrát, čím zobrazit, .swf

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou swf? Jak přehrát swf soubor, resp. jak zobrazit swf soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Cenzura? Znáte pojem Noktovizor? Víte, co je to Povodí? Znáte význam termínu Polemika?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou swf. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.