Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, importovat, exportovat, prohlížet, zobrazit, editovat, konvertovat soubor s příponou swf (Spustitelné soubory)

Přípona souboru swf

Přípona .swf je zkratkou Shockwave Flash. Jedná se o grafický vektorový formát, který se nejčastěji používá v grafických banerech, v jednoduchých animacích a v online hrách.

Význam slova, termín, co je to swf? Jak a v čem upravit, importovat, exportovat, prohlížet, zobrazit, editovat, konvertovat soubor s příponou swf (Spustitelné soubory)

Souborový formát: swf

Jak upravit, přehrát, konvertovat soubor s příponou .swf?

V čem importovat, změnit, exportovat soubor s koncovkou .swf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, prohlížet, komprimovat soubor formátu swf?

Spuštění:
Adobe Flash Player
SWF Opener
Gnash

Internetové prohlížeče s nainstalovaným pluginem:
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Opera

Editace, vytvoření:
Adobe Flash Professional
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony swf sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona swf je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: .swf, jak vytvořit swf, export, druhy souborů, Spustitelné soubory, jak komprimovat, formát souboru, prohlížení, import, zkratka swf, přípona souboru swf, Spustitelné soubory, jak převést, čím zobrazit, co znamená swf?, jak otevřít, význam slova, jak konvertovat

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu swf? Jak přehrát swf soubor, resp. jak zobrazit swf soubor.

Pamatujete si definici pojmu Anorexie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ginkgo biloba Znáte výraz Hematom? Pamatujete si definici pojmu Audacity?

Často hledané souborové formáty

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou swf. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.