Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, editovat, převést, konvertovat, komprimovat, otevřít, prohlížet soubor s příponou wmv (Video soubory)

Přípona souboru wmv

WMV je zkratka Windows Media Video. Tvůrcem tohoto video formátu je společnost Microsoft.

Význam slova, termín, co je to wmv? Jak a v čem změnit, editovat, převést, konvertovat, komprimovat, otevřít, prohlížet soubor s příponou wmv (Video soubory)

Souborový formát: wmv

Jak změnit, vytvořit, prohlížet soubor s příponou .wmv?

V čem editovat, přehrát, převést soubor s koncovkou .wmv?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, konvertovat, rozbalit soubor formátu wmv?

WinAmp
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Windows Media Player

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep.

Definici souborového formátu wmv můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru wmv je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, editace, .WMV, spuštění souboru, informace, souborový formát, Video soubory, formát souboru, Video soubory, prohlížení, koncovka souboru wmv, v čem spustit, převod souborů, v čem upravit, druhy souborů, zkratka wmv, jak vytvořit wmv, export

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona wmv? Jak přehrát wmv soubor, resp. jak zobrazit wmv soubor.

Víte, co to je Judaismus? Znáte význam termínu Dural? Víte, co je to Legenda? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Merch?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wmv. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.