Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, prohlížet, editovat, konvertovat, změnit, otevřít, exportovat soubor s příponou wmv (Video soubory)

Přípona souboru wmv

WMV je zkratka Windows Media Video. Tvůrcem tohoto video formátu je společnost Microsoft.

Význam slova, termín, co je to wmv? Jak a v čem převést, prohlížet, editovat, konvertovat, změnit, otevřít, exportovat soubor s příponou wmv (Video soubory)

Souborový formát: wmv

Jak převést, importovat, exportovat soubor s příponou .wmv?

V čem prohlížet, upravit, editovat soubor s koncovkou .wmv?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, konvertovat, zobrazit soubor formátu wmv?

WinAmp
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Windows Media Player

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Tento text (wmv) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona wmv je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: .WMV, čím zobrazit, export, spuštění souboru, jak konvertovat, co to je wmv?, jak editovat, jak otevřít, Video soubory, co znamená wmv?, jak komprimovat, v čem spustit, prohlížení, jak rozbalit, jak vytvořit wmv, jak změnit, import, Video soubory

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona wmv? Jak přehrát wmv soubor, resp. jak zobrazit wmv soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo BTW? Vzpomněli byste si na význam slova Zálohová faktura? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Genealogie? Víte, co je to Ragby?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wmv. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.