Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, vytvořit, prohlížet, editovat, zobrazit, převést, rozbalit soubor s příponou vbs (Zdrojové kódy)

Přípona souboru vbs

Soubor s příponou .vbs obsahuje skript napsaný ve skriptovacím jazyce VBScript (Visual Basic Scripting Edition). Tento jazyk vytvořila společnost Microsoft v roce 1996. Podporují ho všechny verze Windows od verze Windows 98. Pro vykonávání skriptů na webových stránkách je nutný Internet Explorer. Visual Basic skripty mohou obsahovat viry, proto se nedoporučuje spouštět skripty z pochybných zdrojů (např. z příloh emailů).

Význam slova, termín, co je to vbs? Jak a v čem konvertovat, vytvořit, prohlížet, editovat, zobrazit, převést, rozbalit soubor s příponou vbs (Zdrojové kódy)

Souborový formát: vbs

Jak konvertovat, exportovat, rozbalit soubor s příponou .vbs?

V čem vytvořit, změnit, prohlížet soubor s koncovkou .vbs?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, editovat, upravit soubor formátu vbs?

Spuštění
Windows 98 a vyšší
Internet Explorer

Editace:
Vytvoření, úpravy a editace:
Microsoft Visual Studio
Microsoft WScript
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek.

Líbí se vám definice přípony souboru vbs? Pak se o ní podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona vbs se nachází v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: druhy souborů, import, přípona souboru vbs, co to je vbs?, jak převést, jak editovat, převod souborů, wiki, jak konvertovat, informace, význam slova, Zdrojové kódy, jak rozbalit, .VBS, v čem upravit, formát souboru, editace, jak otevřít

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona vbs? Jak přehrát vbs soubor, resp. jak zobrazit vbs soubor.

Víte, co je to Netflix? Vzpomněli byste si na význam slova Ážio? Víte, co je to Android Auto? Znáte pojem Sympatie?

Často hledané souborové formáty

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vbs. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.