Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, rozbalit, upravit, převést, exportovat, konvertovat, přehrát soubor s příponou vbs (Zdrojové kódy)

Přípona souboru vbs

Soubor s příponou .vbs obsahuje skript napsaný ve skriptovacím jazyce VBScript (Visual Basic Scripting Edition). Tento jazyk vytvořila společnost Microsoft v roce 1996. Podporují ho všechny verze Windows od verze Windows 98. Pro vykonávání skriptů na webových stránkách je nutný Internet Explorer. Visual Basic skripty mohou obsahovat viry, proto se nedoporučuje spouštět skripty z pochybných zdrojů (např. z příloh emailů).

Význam slova, termín, co je to vbs? Jak a v čem prohlížet, rozbalit, upravit, převést, exportovat, konvertovat, přehrát soubor s příponou vbs (Zdrojové kódy)

Souborový formát: vbs

Jak prohlížet, editovat, přehrát soubor s příponou .vbs?

V čem rozbalit, spustit, upravit soubor s koncovkou .vbs?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, převést, vytvořit soubor formátu vbs?

Spuštění
Windows 98 a vyšší
Internet Explorer

Editace:
Vytvoření, úpravy a editace:
Microsoft Visual Studio
Microsoft WScript
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Definici souborového formátu vbs můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru vbs se nachází v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak otevřít, v čem spustit, wiki, jak přehrát, jak vytvořit vbs, spuštění souboru, editace, jak konvertovat, jak komprimovat, Zdrojové kódy, v čem upravit, převod souborů, .vbs, co to je vbs?, souborový formát, .VBS, zkratka vbs, jak rozbalit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou vbs? Jak přehrát vbs soubor, resp. jak zobrazit vbs soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Hněv? Vzpomněli byste si na význam slova Služebnost? Znáte význam termínu Liftback? Víte, co je to Trvalé bydliště?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vbs. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.