Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, prohlížet, editovat, přehrát, exportovat, spustit, otevřít soubor s příponou vbs (Zdrojové kódy)

Přípona souboru vbs

Soubor s příponou .vbs obsahuje skript napsaný ve skriptovacím jazyce VBScript (Visual Basic Scripting Edition). Tento jazyk vytvořila společnost Microsoft v roce 1996. Podporují ho všechny verze Windows od verze Windows 98. Pro vykonávání skriptů na webových stránkách je nutný Internet Explorer. Visual Basic skripty mohou obsahovat viry, proto se nedoporučuje spouštět skripty z pochybných zdrojů (např. z příloh emailů).

Význam slova, termín, co je to vbs? Jak a v čem změnit, prohlížet, editovat, přehrát, exportovat, spustit, otevřít soubor s příponou vbs (Zdrojové kódy)

Souborový formát: vbs

Jak změnit, konvertovat, otevřít soubor s příponou .vbs?

V čem prohlížet, rozbalit, editovat soubor s koncovkou .vbs?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, přehrát, zobrazit soubor formátu vbs?

Spuštění
Windows 98 a vyšší
Internet Explorer

Editace:
Vytvoření, úpravy a editace:
Microsoft Visual Studio
Microsoft WScript
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení.

Definici souborového formátu vbs můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru vbs se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: přípona souboru vbs, editace, jak změnit, co to je vbs?, prohlížení, význam slova, co znamená vbs?, v čem spustit, .vbs, jak rozbalit, jak otevřít, jak komprimovat, čím zobrazit, import, spuštění souboru, formát souboru, koncovka souboru vbs, převod souborů

Kategorie Zdrojové kódy,  vbs, ilustrační obrázek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou vbs? Jak přehrát vbs soubor, resp. jak zobrazit vbs soubor.

Víte, co je to Laser game? Znáte výraz Ptačí chřipka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bezlepková dieta? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Passata

Zkuste také následující přípony souborů

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vbs. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.