Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou stw (Šablony)

Přípona souboru stw

Přípona .stw nejčastěji označuje šablonu z programu StarOffice Writer.

Význam slova, termín, co je to stw? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou stw (Šablony)

Souborový formát: stw

Jak otevřít soubor s příponou .stw?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .stw?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .stw?

StarOffice
OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu stw můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru stw se nachází v kategorii Šablony

Klíčová slova: Šablony, co to je stw?, jak konvertovat, v čem upravit, formát souboru, .stw, import, Šablony, editace, informace, co znamená stw?, koncovka souboru stw, jak otevřít, spuštění souboru, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou stw? Jak přehrát stw soubor, resp. jak zobrazit stw soubor.

Znáte význam termínu Antispyware? Víte, co to je Lamino? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hypotéka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Judaismus

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou stw. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.