Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, změnit, přehrát, prohlížet, upravit, importovat, editovat soubor s příponou stw (Šablony)

Přípona souboru stw

Přípona .stw nejčastěji označuje šablonu z programu StarOffice Writer.

Význam slova, termín, co je to stw? Jak a v čem vytvořit, změnit, přehrát, prohlížet, upravit, importovat, editovat soubor s příponou stw (Šablony)

Souborový formát: stw

Jak vytvořit, rozbalit, editovat soubor s příponou .stw?

V čem změnit, exportovat, přehrát soubor s koncovkou .stw?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, prohlížet, komprimovat soubor formátu stw?

StarOffice
OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Tento text (stw) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru stw je v kategorii Šablony

Klíčová slova: jak otevřít, druhy souborů, export, souborový formát, co znamená stw?, prohlížení, import, čím zobrazit, co to je stw?, jak komprimovat, význam slova, formát souboru, koncovka souboru stw, jak editovat, .stw, převod souborů, jak převést, .STW

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona stw? Jak přehrát stw soubor, resp. jak zobrazit stw soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Viróza Vzpomněli byste si na význam slova Agroturistika? Pamatujete si definici pojmu Aquastop? Víte, co to je Devítiocasá kočka?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou stw. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.