Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, importovat, spustit, převést, vytvořit, prohlížet, editovat soubor s příponou stw (Šablony)

Přípona souboru stw

Přípona .stw nejčastěji označuje šablonu z programu StarOffice Writer.

Význam slova, termín, co je to stw? Jak a v čem zobrazit, importovat, spustit, převést, vytvořit, prohlížet, editovat soubor s příponou stw (Šablony)

Souborový formát: stw

Jak zobrazit, upravit, editovat soubor s příponou .stw?

V čem importovat, změnit, spustit soubor s koncovkou .stw?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, převést, otevřít soubor formátu stw?

StarOffice
OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu stw s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru stw je v kategorii Šablony

Klíčová slova: jak otevřít, co to je stw?, formát souboru, Šablony, jak editovat, jak vytvořit stw, co znamená stw?, v čem upravit, prohlížení, souborový formát, wiki, informace, editace, jak převést, druhy souborů, koncovka souboru stw, .STW, import

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona stw? Jak přehrát stw soubor, resp. jak zobrazit stw soubor.

Znáte výraz Makroekonomie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ubikace Víte, co to je DND? Znáte výraz Bezpatkové písmo?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou stw. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.