Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ttf (Fonty)

Přípona souboru ttf

Jedná se o soubor písma standardu TrueType.

Význam slova, termín, co je to ttf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ttf (Fonty)

Souborový formát: ttf

Jak otevřít soubor s příponou .ttf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ttf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ttf?

Prohlížeč písmen integrovaný ve Windows

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ttf? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ttf se nachází v kategorii Fonty

Klíčová slova: export, jak přehrát, v čem spustit, formát souboru, jak konvertovat, editace, import, informace, co to je ttf?, přípona souboru ttf, co znamená ttf?, význam slova, prohlížení, .ttf, spuštění souboru, v čem upravit, .TTF

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou ttf? Jak přehrát ttf soubor, resp. jak zobrazit ttf soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Gastronomie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pravice Pamatujete si definici pojmu Sledge hokej? Vzpomněli byste si na význam slova Pixel?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ttf. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?