Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ttf (Fonty)

Přípona souboru ttf

Jedná se o soubor písma standardu TrueType.

Význam slova, termín, co je to ttf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ttf (Fonty)

Souborový formát: ttf

Jak otevřít soubor s příponou .ttf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ttf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ttf?

Prohlížeč písmen integrovaný ve Windows

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ttf? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ttf je v sekci Fonty

Klíčová slova: jak otevřít, informace, Fonty, jak vytvořit ttf, export, v čem spustit, co znamená ttf?, jak konvertovat, co to je ttf?, .TTF, jak přehrát, prohlížení, editace, přípona souboru ttf, koncovka souboru ttf, import, formát souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru ttf? Jak přehrát ttf soubor, resp. jak zobrazit ttf soubor.

Víte, co je to Ikona? Znáte význam termínu Zánět? Víte, co to je Lobbista? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Oxymoron?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ttf. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?