Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, prohlížet, editovat, rozbalit, importovat, převést, změnit soubor s příponou ttf (Fonty)

Přípona souboru ttf

Jedná se o soubor písma standardu TrueType.

Význam slova, termín, co je to ttf? Jak a v čem otevřít, prohlížet, editovat, rozbalit, importovat, převést, změnit soubor s příponou ttf (Fonty)

Souborový formát: ttf

Jak otevřít, upravit, změnit soubor s příponou .ttf?

V čem prohlížet, konvertovat, editovat soubor s koncovkou .ttf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, rozbalit, exportovat soubor formátu ttf?

Prohlížeč písmen integrovaný ve Windows

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ttf? Potom se o definici podělte s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Formát souboru ttf patří do kategorie Fonty

Klíčová slova: Fonty, Fonty, editace, v čem upravit, koncovka souboru ttf, jak změnit, .ttf, čím zobrazit, jak konvertovat, význam slova, zkratka ttf, co znamená ttf?, spuštění souboru, .TTF, formát souboru, v čem spustit, export, prohlížení

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou ttf? Jak přehrát ttf soubor, resp. jak zobrazit ttf soubor.

Víte, co je to Queer? Pamatujete si definici pojmu Superpočítač? Znáte výraz Služebnost? Pamatujete si definici pojmu Zaručená mzda?

Často hledané koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ttf. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?