Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ttf (Fonty)

Přípona souboru ttf

Jedná se o soubor písma standardu TrueType.

Význam slova, termín, co je to ttf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ttf (Fonty)

Souborový formát: ttf

Jak otevřít soubor s příponou .ttf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ttf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ttf?

Prohlížeč písmen integrovaný ve Windows

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem ttf s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona ttf je v kategorii Fonty

Klíčová slova: .ttf, jak konvertovat, v čem spustit, čím zobrazit, import, informace, význam slova, Fonty, editace, jak vytvořit ttf, Fonty, prohlížení, koncovka souboru ttf, spuštění souboru, souborový formát, přípona souboru ttf, jak přehrát

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou ttf? Jak přehrát ttf soubor, resp. jak zobrazit ttf soubor.

Víte, co to je Etologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Průměr? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Halal Pamatujete si definici pojmu Křišťál?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ttf. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?