Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, otevřít, přehrát, převést, upravit, rozbalit, vytvořit soubor s příponou ttf (Fonty)

Přípona souboru ttf

Jedná se o soubor písma standardu TrueType.

Význam slova, termín, co je to ttf? Jak a v čem zobrazit, otevřít, přehrát, převést, upravit, rozbalit, vytvořit soubor s příponou ttf (Fonty)

Souborový formát: ttf

Jak zobrazit, prohlížet, vytvořit soubor s příponou .ttf?

V čem otevřít, konvertovat, přehrát soubor s koncovkou .ttf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, převést, exportovat soubor formátu ttf?

Prohlížeč písmen integrovaný ve Windows

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony ttf sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona ttf je v sekci Fonty

Klíčová slova: jak konvertovat, v čem upravit, editace, zkratka ttf, Fonty, formát souboru, spuštění souboru, co znamená ttf?, význam slova, souborový formát, jak otevřít, jak rozbalit, import, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, koncovka souboru ttf, jak změnit

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou ttf? Jak přehrát ttf soubor, resp. jak zobrazit ttf soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Plovoucí podlaha Znáte výraz Krásná literatura? Pamatujete si definici pojmu Hematom? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Burza

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ttf. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?