Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, přehrát, vytvořit, otevřít, prohlížet, konvertovat, komprimovat soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem změnit, přehrát, vytvořit, otevřít, prohlížet, konvertovat, komprimovat soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak změnit, upravit, komprimovat soubor s příponou .3g2?

V čem přehrát, spustit, vytvořit soubor s koncovkou .3g2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, otevřít, importovat soubor formátu 3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony 3g2 sdílet s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru 3g2 patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: souborový formát, druhy souborů, převod souborů, jak otevřít, jak převést, editace, informace, co to je 3g2?, jak editovat, .3G2, Video soubory, čím zobrazit, jak konvertovat, import, co znamená 3g2?, jak komprimovat, formát souboru, jak vytvořit 3g2

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Znáte význam termínu Těkavost? Vzpomněli byste si na význam slova Robot? Víte, co to je Věrnost? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Profylaxe?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem