Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, importovat, změnit, upravit, konvertovat, zobrazit, spustit soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem převést, importovat, změnit, upravit, konvertovat, zobrazit, spustit soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak převést, otevřít, spustit soubor s příponou .3g2?

V čem importovat, rozbalit, změnit soubor s koncovkou .3g2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, upravit, vytvořit soubor formátu 3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Zaujal vás formát, koncovka souboru 3g2? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru 3g2 se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: prohlížení, jak otevřít, editace, jak převést, co to je 3g2?, jak vytvořit 3g2, druhy souborů, import, čím zobrazit, formát souboru, .3g2, informace, souborový formát, jak rozbalit, Video soubory, převod souborů, jak komprimovat, Video soubory

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Znáte význam termínu Linon? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Uznání dluhu? Vzpomněli byste si na význam slova Dualita? Víte, co to je Foniatrie?

Zkuste také následující přípony souborů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem