Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, upravit, editovat, exportovat, rozbalit, importovat, otevřít soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem převést, upravit, editovat, exportovat, rozbalit, importovat, otevřít soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak převést, prohlížet, otevřít soubor s příponou .3g2?

V čem upravit, konvertovat, editovat soubor s koncovkou .3g2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, exportovat, spustit soubor formátu 3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Sdílejte text 3g2 s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona 3g2 se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak rozbalit, Video soubory, zkratka 3g2, .3g2, prohlížení, editace, Video soubory, informace, export, jak převést, jak editovat, spuštění souboru, druhy souborů, význam slova, souborový formát, co to je 3g2?, jak změnit, jak otevřít

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Emigrace? Víte, co to je Permakultura? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hakuna Matata Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Příkazový řádek?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem