Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, zobrazit, editovat, exportovat, rozbalit, spustit, změnit soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem otevřít, zobrazit, editovat, exportovat, rozbalit, spustit, změnit soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak otevřít, převést, změnit soubor s příponou .3g2?

V čem zobrazit, přehrát, editovat soubor s koncovkou .3g2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, exportovat, upravit soubor formátu 3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme.

Líbí se vám definice přípony souboru 3g2? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru 3g2 je v sekci Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, informace, prohlížení, .3G2, import, co znamená 3g2?, význam slova, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, co to je 3g2?, převod souborů, jak editovat, přípona souboru 3g2, v čem upravit, jak změnit, formát souboru, .3g2

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Eugenika Pamatujete si definici pojmu eBay? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Prostituce? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Depozitář?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem