Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak otevřít soubor s příponou .3g2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3g2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru 3g2? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru 3g2 patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: přípona souboru 3g2, jak vytvořit 3g2, informace, export, jak přehrát, co to je 3g2?, čím zobrazit, koncovka souboru 3g2, v čem upravit, editace, wiki, souborový formát, spuštění souboru, Video soubory, v čem spustit, formát souboru, jak konvertovat

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Řapík? Vzpomněli byste si na význam slova Embolie? Znáte pojem Tilápie? Víte, co je to Oliva?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem