Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak otevřít soubor s příponou .3g2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3g2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru 3g2? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 3g2 je v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak vytvořit 3g2, čím zobrazit, informace, wiki, význam slova, import, přípona souboru 3g2, Video soubory, v čem upravit, koncovka souboru 3g2, Video soubory, jak konvertovat, co to je 3g2?, .3G2, .3g2, jak převést, jak otevřít

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Mononukleóza Pamatujete si definici pojmu Výchova? Vzpomněli byste si na význam slova Prohlášení o shodě? Znáte pojem Fluktuace?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem