Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, exportovat, upravit, spustit, importovat, zobrazit, vytvořit soubor s příponou crdownload (Internet a web)

Přípona souboru crdownload

Soubor s příponou .CRDOWNLOAD označuje částečně stažený soubor vytvořený webovým prohlížečem Google Chrome. Při ukládání souboru se na disku vytvoří soubor s příponou .crdownload, který obsahuje neúplný soubor, jehož stahování nebylo dokončeno. Po kompletním stažení souboru je přípona .crdownload odebrána. Pokud tento soubor máte v počítači a přitom nestahujete žádný soubor prostřednictvím aplikace Google Chrome, bylo stahování přerušeno. V tomto případě doporučujeme soubor smazat a soubor stáhnout znovu.

Význam slova, termín, co je to crdownload? Jak a v čem konvertovat, exportovat, upravit, spustit, importovat, zobrazit, vytvořit soubor s příponou crdownload (Internet a web)

Souborový formát: crdownload

Jak konvertovat, editovat, vytvořit soubor s příponou .crdownload?

V čem exportovat, přehrát, upravit soubor s koncovkou .crdownload?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, spustit, změnit soubor formátu crdownload?

Google Chrome (multiplatformní - Windows, Linux, Mac)

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu crdownload s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru crdownload je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: přípona souboru crdownload, formát souboru, informace, Internet a web, jak změnit, co znamená crdownload?, prohlížení, čím zobrazit, jak rozbalit, souborový formát, v čem upravit, význam slova, převod souborů, Internet a web, export, jak přehrát, .CRDOWNLOAD, jak editovat

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona crdownload? Jak přehrát crdownload soubor, resp. jak zobrazit crdownload soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Debugger? Pamatujete si definici pojmu Parafín? Znáte význam termínu Kašmír? Víte, co je to Kandela?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou crdownload. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?