Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, konvertovat, převést, otevřít, exportovat, prohlížet, rozbalit soubor s příponou crdownload (Internet a web)

Přípona souboru crdownload

Soubor s příponou .CRDOWNLOAD označuje částečně stažený soubor vytvořený webovým prohlížečem Google Chrome. Při ukládání souboru se na disku vytvoří soubor s příponou .crdownload, který obsahuje neúplný soubor, jehož stahování nebylo dokončeno. Po kompletním stažení souboru je přípona .crdownload odebrána. Pokud tento soubor máte v počítači a přitom nestahujete žádný soubor prostřednictvím aplikace Google Chrome, bylo stahování přerušeno. V tomto případě doporučujeme soubor smazat a soubor stáhnout znovu.

Význam slova, termín, co je to crdownload? Jak a v čem komprimovat, konvertovat, převést, otevřít, exportovat, prohlížet, rozbalit soubor s příponou crdownload (Internet a web)

Souborový formát: crdownload

Jak komprimovat, upravit, rozbalit soubor s příponou .crdownload?

V čem konvertovat, spustit, převést soubor s koncovkou .crdownload?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, otevřít, vytvořit soubor formátu crdownload?

Google Chrome (multiplatformní - Windows, Linux, Mac)

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Sdílejte text crdownload s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru crdownload je v sekci Internet a web

Klíčová slova: v čem spustit, jak komprimovat, přípona souboru crdownload, převod souborů, čím zobrazit, .crdownload, editace, zkratka crdownload, co znamená crdownload?, informace, druhy souborů, .CRDOWNLOAD, souborový formát, Internet a web, co to je crdownload?, v čem upravit, význam slova, jak změnit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou crdownload? Jak přehrát crdownload soubor, resp. jak zobrazit crdownload soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Složené úročení Víte, co je to Glutamát? Víte, co je to Valhalla? Víte, co je to Perkelt?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou crdownload. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?