Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou crdownload (Internet a web)

Přípona souboru crdownload

Soubor s příponou .CRDOWNLOAD označuje částečně stažený soubor vytvořený webovým prohlížečem Google Chrome. Při ukládání souboru se na disku vytvoří soubor s příponou .crdownload, který obsahuje neúplný soubor, jehož stahování nebylo dokončeno. Po kompletním stažení souboru je přípona .crdownload odebrána. Pokud tento soubor máte v počítači a přitom nestahujete žádný soubor prostřednictvím aplikace Google Chrome, bylo stahování přerušeno. V tomto případě doporučujeme soubor smazat a soubor stáhnout znovu.

Význam slova, termín, co je to crdownload? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou crdownload (Internet a web)

Souborový formát: crdownload

Jak otevřít soubor s příponou .crdownload?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .crdownload?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .crdownload?

Google Chrome (multiplatformní - Windows, Linux, Mac)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to crdownload? s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru crdownload je v sekci Internet a web

Klíčová slova: souborový formát, prohlížení, import, spuštění souboru, v čem upravit, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, editace, jak konvertovat, jak vytvořit crdownload, koncovka souboru crdownload, čím zobrazit, formát souboru, .CRDOWNLOAD, informace, Internet a web

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru crdownload? Jak přehrát crdownload soubor, resp. jak zobrazit crdownload soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Nulové pásmo Pamatujete si definici pojmu Plazma? Vzpomněli byste si na význam slova Arktická zima? Znáte pojem Derivace?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou crdownload. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?