Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, přehrát, spustit, vytvořit, prohlížet, zobrazit, exportovat soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Přípona souboru r07

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r07 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 9. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r06 a případný následující .r08. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r07? Jak a v čem rozbalit, přehrát, spustit, vytvořit, prohlížet, zobrazit, exportovat soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Souborový formát: r07

Jak rozbalit, konvertovat, exportovat soubor s příponou .r07?

V čem přehrát, komprimovat, spustit soubor s koncovkou .r07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, vytvořit, změnit soubor formátu r07?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Definici souborového formátu r07 můžete sdílet s bližními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona r07 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak přehrát, zkratka r07, prohlížení, význam slova, jak komprimovat, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit r07, jak editovat, wiki, .r07, převod souborů, čím zobrazit, jak rozbalit, co znamená r07?, přípona souboru r07, editace, .R07

Kategorie Komprimace dat,  r07, ilustrační obrázek

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou r07? Jak přehrát r07 soubor, resp. jak zobrazit r07 soubor.

Pamatujete si definici pojmu AKA? Znáte význam termínu Mešní víno? Vzpomněli byste si na význam slova Elastan? Víte, co je to WiDi?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r07. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?