Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, importovat, rozbalit, upravit, převést, komprimovat, otevřít soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Přípona souboru r07

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r07 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 9. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r06 a případný následující .r08. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r07? Jak a v čem zobrazit, importovat, rozbalit, upravit, převést, komprimovat, otevřít soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Souborový formát: r07

Jak zobrazit, konvertovat, otevřít soubor s příponou .r07?

V čem importovat, prohlížet, rozbalit soubor s koncovkou .r07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, upravit, exportovat soubor formátu r07?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Tento text (r07) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru r07 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak rozbalit, editace, v čem upravit, import, jak komprimovat, .R07, souborový formát, v čem spustit, jak vytvořit r07, jak přehrát, jak otevřít, druhy souborů, zkratka r07, co znamená r07?, spuštění souboru, wiki, koncovka souboru r07, Komprimace dat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona r07? Jak přehrát r07 soubor, resp. jak zobrazit r07 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Zastavěná plocha? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Krimpovací kleště Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Amnestie? Znáte význam termínu Průsečík?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r07. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?