Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, otevřít, komprimovat, upravit, převést, importovat, přehrát soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Přípona souboru r07

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r07 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 9. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r06 a případný následující .r08. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r07? Jak a v čem změnit, otevřít, komprimovat, upravit, převést, importovat, přehrát soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Souborový formát: r07

Jak změnit, vytvořit, přehrát soubor s příponou .r07?

V čem otevřít, exportovat, komprimovat soubor s koncovkou .r07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, upravit, zobrazit soubor formátu r07?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony r07 sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Formát souboru r07 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: souborový formát, v čem upravit, jak editovat, Komprimace dat, .r07, v čem spustit, prohlížení, formát souboru, .R07, jak převést, čím zobrazit, wiki, jak změnit, jak komprimovat, import, jak rozbalit, jak konvertovat, informace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu r07? Jak přehrát r07 soubor, resp. jak zobrazit r07 soubor.

Znáte pojem Řadový dům? Vzpomněli byste si na význam slova Nádvoří? Znáte výraz VPN? Víte, co je to Etický kodex?

Další vybrané souborové koncovky

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r07. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?