Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, importovat, spustit, komprimovat, prohlížet, změnit, zobrazit soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Přípona souboru r07

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r07 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 9. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r06 a případný následující .r08. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r07? Jak a v čem otevřít, importovat, spustit, komprimovat, prohlížet, změnit, zobrazit soubor s příponou r07 (Komprimace dat)

Souborový formát: r07

Jak otevřít, vytvořit, zobrazit soubor s příponou .r07?

V čem importovat, exportovat, spustit soubor s koncovkou .r07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, komprimovat, rozbalit soubor formátu r07?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Sdílejte text r07 s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru r07 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: koncovka souboru r07, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat, export, jak rozbalit, co to je r07?, prohlížení, jak přehrát, souborový formát, import, přípona souboru r07, informace, jak převést, jak změnit, co znamená r07?, jak otevřít, editace

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou r07? Jak přehrát r07 soubor, resp. jak zobrazit r07 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Procesor? Víte, co je to Josta? Víte, co to je Vila? Víte, co to je Odbytné?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r07. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?