Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak otevřít soubor s příponou .bin?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bin?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text bin s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru bin se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak převést, co to je bin?, v čem spustit, jak otevřít, Ostatní soubory, koncovka souboru bin, čím zobrazit, spuštění souboru, export, prohlížení, .bin, editace, formát souboru, .BIN, jak konvertovat, co znamená bin?, význam slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Znáte význam termínu Revitalizace? Víte, co to je Orgonit? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lupus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Aviváž

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?