Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, otevřít, upravit, vytvořit, zobrazit, prohlížet, exportovat soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem editovat, otevřít, upravit, vytvořit, zobrazit, prohlížet, exportovat soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak editovat, přehrát, exportovat soubor s příponou .bin?

V čem otevřít, převést, upravit soubor s koncovkou .bin?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, vytvořit, spustit soubor formátu bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Sdílejte text bin s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru bin je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, jak konvertovat, souborový formát, jak přehrát, převod souborů, import, export, prohlížení, jak převést, jak rozbalit, co znamená bin?, Ostatní soubory, jak otevřít, jak editovat, Ostatní soubory, wiki, přípona souboru bin, čím zobrazit

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Víte, co je to Evoluce? Vzpomněli byste si na význam slova Diecéze? Víte, co je to Slinutá dlažba? Víte, co je to Crossfit?

Výběr náhodných koncovek souborů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?