Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, převést, editovat, komprimovat, vytvořit, upravit, otevřít soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem zobrazit, převést, editovat, komprimovat, vytvořit, upravit, otevřít soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak zobrazit, změnit, otevřít soubor s příponou .bin?

V čem převést, rozbalit, editovat soubor s koncovkou .bin?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, komprimovat, exportovat soubor formátu bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Definici souborového formátu bin můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru bin je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, jak otevřít, zkratka bin, jak konvertovat, Ostatní soubory, prohlížení, wiki, jak přehrát, v čem spustit, přípona souboru bin, význam slova, převod souborů, co znamená bin?, .BIN, druhy souborů, import, jak převést, jak rozbalit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Znáte výraz Polyfázový spánek? Víte, co to je CCleaner? Znáte pojem Elektronický recept? Znáte výraz Sangria?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?