Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak otevřít soubor s příponou .bin?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bin?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (bin) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru bin patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, editace, v čem upravit, v čem spustit, spuštění souboru, jak převést, wiki, formát souboru, význam slova, .BIN, jak vytvořit bin, informace, .bin, co to je bin?, přípona souboru bin, souborový formát, koncovka souboru bin

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Guarana? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Quinoa Pamatujete si definici pojmu MRSA? Vzpomněli byste si na význam slova Chalva?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?