Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, převést, přehrát, rozbalit, spustit, exportovat, konvertovat soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Přípona souboru bin

Přípona .bin nejčastěji označuje binární soubory (Binary file). Přípona může označovat soubor s uloženým obrazen disku (přesná kopie CD nebo DVD). Někdy je k otevření souboru potřebný ještě soubor s příponou .cue popisující parametry binárního soubor.

Význam slova, termín, co je to bin? Jak a v čem otevřít, převést, přehrát, rozbalit, spustit, exportovat, konvertovat soubor s příponou bin (Ostatní soubory)

Souborový formát: bin

Jak otevřít, komprimovat, konvertovat soubor s příponou .bin?

V čem převést, vytvořit, přehrát soubor s koncovkou .bin?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, rozbalit, prohlížet soubor formátu bin?

Alcohol120
Bin2Iso converter
CDIMAGE
UltraISO
Daemon Tools

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Definici souborového formátu bin můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Formát souboru bin patří do kategorie Ostatní soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, jak editovat, jak rozbalit, jak přehrát, jak otevřít, význam slova, Ostatní soubory, v čem upravit, spuštění souboru, jak vytvořit bin, čím zobrazit, .bin, druhy souborů, jak převést, Ostatní soubory, formát souboru, převod souborů, editace

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona bin? Jak přehrát bin soubor, resp. jak zobrazit bin soubor.

Pamatujete si definici pojmu Čitatel? Víte, co to je Pesar? Víte, co je to Dezinfekce? Víte, co to je Emotikon?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bin. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?