Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak otevřít soubor s příponou .exe?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .exe?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Definici souborového formátu exe můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru exe se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: co znamená exe?, v čem upravit, wiki, informace, .EXE, Spustitelné soubory, import, co to je exe?, editace, prohlížení, v čem spustit, význam slova, .exe, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, koncovka souboru exe

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Moluska? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Alabastr Pamatujete si definici pojmu S-rank? Vzpomněli byste si na význam slova Hepa filtr?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.