Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak otevřít soubor s příponou .exe?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .exe?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text exe s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona exe je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, jak přehrát, co znamená exe?, informace, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, jak vytvořit exe, Spustitelné soubory, Spustitelné soubory, export, import, koncovka souboru exe, jak převést, .EXE, wiki, co to je exe?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Víte, co to je Imunita? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sacharidy? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Deontologie Pamatujete si definici pojmu Koronarografie?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.