Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, rozbalit, prohlížet, spustit, editovat, komprimovat, exportovat soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem importovat, rozbalit, prohlížet, spustit, editovat, komprimovat, exportovat soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak importovat, přehrát, exportovat soubor s příponou .exe?

V čem rozbalit, vytvořit, prohlížet soubor s koncovkou .exe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, spustit, konvertovat soubor formátu exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Definici souborového formátu exe můžete sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru exe patří do kategorie Spustitelné soubory

Klíčová slova: editace, jak rozbalit, druhy souborů, přípona souboru exe, jak změnit, export, jak konvertovat, jak přehrát, význam slova, čím zobrazit, v čem upravit, co znamená exe?, prohlížení, formát souboru, spuštění souboru, jak vytvořit exe, jak otevřít, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Znáte význam termínu Kaligram? Znáte význam termínu Prvotní hřích? Znáte význam termínu Distanční studium? Znáte význam termínu Biatlon?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.