Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, importovat, zobrazit, přehrát, editovat, spustit, komprimovat soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem převést, importovat, zobrazit, přehrát, editovat, spustit, komprimovat soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak převést, vytvořit, komprimovat soubor s příponou .exe?

V čem importovat, rozbalit, zobrazit soubor s koncovkou .exe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, přehrát, upravit soubor formátu exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem exe se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona exe je v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: druhy souborů, v čem upravit, jak editovat, přípona souboru exe, import, jak konvertovat, editace, co to je exe?, význam slova, čím zobrazit, spuštění souboru, formát souboru, v čem spustit, jak vytvořit exe, převod souborů, prohlížení, Spustitelné soubory, informace

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Karaoke? Pamatujete si definici pojmu Korán? Víte, co je to Alcantara? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Plugin?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.