Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, zobrazit, upravit, rozbalit, přehrát, vytvořit, komprimovat soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem převést, zobrazit, upravit, rozbalit, přehrát, vytvořit, komprimovat soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak převést, konvertovat, komprimovat soubor s příponou .exe?

V čem zobrazit, změnit, upravit soubor s koncovkou .exe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, rozbalit, exportovat soubor formátu exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony exe sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Souborová přípona exe je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak vytvořit exe, význam slova, jak komprimovat, přípona souboru exe, jak konvertovat, jak editovat, Spustitelné soubory, v čem spustit, wiki, .EXE, jak převést, jak rozbalit, druhy souborů, Spustitelné soubory, export, zkratka exe, spuštění souboru, .exe

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Víte, co je to Pařížská káva? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Lýko Víte, co to je Pálení čarodejnic? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Id?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.