Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, prohlížet, exportovat, změnit, vytvořit, přehrát, převést soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem importovat, prohlížet, exportovat, změnit, vytvořit, přehrát, převést soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak importovat, editovat, převést soubor s příponou .exe?

V čem prohlížet, zobrazit, exportovat soubor s koncovkou .exe?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, změnit, konvertovat soubor formátu exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to exe? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru exe patří do kategorie Spustitelné soubory

Klíčová slova: druhy souborů, jak změnit, souborový formát, informace, .exe, editace, význam slova, převod souborů, v čem upravit, jak komprimovat, zkratka exe, import, export, koncovka souboru exe, jak vytvořit exe, wiki, v čem spustit, jak převést

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Cytoskopie? Znáte pojem Vtělení? Pamatujete si definici pojmu Sepse? Víte, co je to Lockdown?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.