Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Přípona souboru exe

Exe je nejznámější formát spustitelného souboru pod systémy DOS a Windows. Existují různé verze exe souborů, které jsou určené pro 64-bitové nebo 32-bitové systémy, pro systém Windows nebo pro DOS.

Význam slova, termín, co je to exe? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou exe (Spustitelné soubory)

Souborový formát: exe

Jak otevřít soubor s příponou .exe?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .exe?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .exe?

Windows
DOS
Linux - Wine

Uvedené informace jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru exe? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru exe je v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: v čem upravit, v čem spustit, přípona souboru exe, jak převést, jak přehrát, wiki, spuštění souboru, význam slova, .exe, co znamená exe?, informace, souborový formát, jak otevřít, Spustitelné soubory, Spustitelné soubory, co to je exe?, .EXE

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou exe? Jak přehrát exe soubor, resp. jak zobrazit exe soubor.

Víte, co je to Odvěsna? Znáte význam termínu Perkelt? Víte, co to je Akreditace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Derivace?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou exe. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.