Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, konvertovat, rozbalit, prohlížet, exportovat, editovat, změnit soubor s příponou r06 (Komprimace dat)

Přípona souboru r06

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r06 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r05 a případný následující .r07. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r06? Jak a v čem komprimovat, konvertovat, rozbalit, prohlížet, exportovat, editovat, změnit soubor s příponou r06 (Komprimace dat)

Souborový formát: r06

Jak komprimovat, otevřít, změnit soubor s příponou .r06?

V čem konvertovat, upravit, rozbalit soubor s koncovkou .r06?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, prohlížet, převést soubor formátu r06?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony r06 sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona r06 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak editovat, informace, .R06, co to je r06?, jak přehrát, jak komprimovat, v čem spustit, formát souboru, koncovka souboru r06, .r06, Komprimace dat, jak rozbalit, převod souborů, přípona souboru r06, čím zobrazit, význam slova, zkratka r06, jak konvertovat

Nyní již víte Které typy souborů se označují koncovkou r06? Jak přehrát r06 soubor, resp. jak zobrazit r06 soubor.

Víte, co je to Větný člen? Vzpomněli byste si na význam slova Nízký tlak? Víte, co to je Kuplířství? Víte, co je to Amonium?

Náhodné formáty souborů

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r06. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.