Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, rozbalit, zobrazit, spustit, změnit, komprimovat, upravit soubor s příponou r06 (Komprimace dat)

Přípona souboru r06

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r06 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r05 a případný následující .r07. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r06? Jak a v čem převést, rozbalit, zobrazit, spustit, změnit, komprimovat, upravit soubor s příponou r06 (Komprimace dat)

Souborový formát: r06

Jak převést, exportovat, upravit soubor s příponou .r06?

V čem rozbalit, editovat, zobrazit soubor s koncovkou .r06?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, importovat soubor formátu r06?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony r06 sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru r06 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak rozbalit, wiki, jak komprimovat, editace, export, jak konvertovat, Komprimace dat, informace, formát souboru, spuštění souboru, jak vytvořit r06, jak otevřít, jak editovat, v čem upravit, převod souborů, souborový formát, druhy souborů, koncovka souboru r06

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou r06? Jak přehrát r06 soubor, resp. jak zobrazit r06 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Geocaching? Víte, co to je Dogmatismus? Víte, co je to Sitcom? Vzpomněli byste si na význam slova Hliník?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r06. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.