Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, přehrát, spustit, prohlížet, editovat, exportovat, rozbalit soubor s příponou r06 (Komprimace dat)

Přípona souboru r06

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r06 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r05 a případný následující .r07. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r06? Jak a v čem vytvořit, přehrát, spustit, prohlížet, editovat, exportovat, rozbalit soubor s příponou r06 (Komprimace dat)

Souborový formát: r06

Jak vytvořit, zobrazit, rozbalit soubor s příponou .r06?

V čem přehrát, převést, spustit soubor s koncovkou .r06?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, prohlížet, konvertovat soubor formátu r06?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r06 s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru r06 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: editace, jak převést, jak rozbalit, Komprimace dat, v čem spustit, .R06, význam slova, jak vytvořit r06, souborový formát, jak změnit, čím zobrazit, přípona souboru r06, zkratka r06, co znamená r06?, informace, jak konvertovat, formát souboru, jak přehrát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou r06? Jak přehrát r06 soubor, resp. jak zobrazit r06 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nepasterizované pivo? Vzpomněli byste si na význam slova Nohejbal? Znáte pojem LTV? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kvantová fyzika?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r06. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).