Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, spustit, importovat, převést, rozbalit, exportovat, vytvořit soubor s příponou mpeg1 (Video soubory)

Přípona souboru mpeg1

Soubor s příponou .mpeg1 obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG-1. MPEG je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých verzí standardu MPEG. Kromě MPEG-1 např. MPEG-4, MPEG-H apod. MPEG1 soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. Formát je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů.

Význam slova, termín, co je to mpeg1? Jak a v čem zobrazit, spustit, importovat, převést, rozbalit, exportovat, vytvořit soubor s příponou mpeg1 (Video soubory)

Souborový formát: mpeg1

Jak zobrazit, komprimovat, vytvořit soubor s příponou .mpeg1?

V čem spustit, konvertovat, importovat soubor s koncovkou .mpeg1?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, převést, změnit soubor formátu mpeg1?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mpeg1 sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mpeg1 je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: v čem spustit, převod souborů, jak přehrát, Video soubory, význam slova, jak konvertovat, druhy souborů, wiki, v čem upravit, jak komprimovat, jak otevřít, koncovka souboru mpeg1, souborový formát, jak změnit, import, export, .MPEG1, formát souboru

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mpeg1? Jak přehrát mpeg1 soubor, resp. jak zobrazit mpeg1 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Revolut Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Homocystein Pamatujete si definici pojmu Rukojeť? Pamatujete si definici pojmu ASAP?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpeg1. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.