Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpp (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cpp

Soubor s příponou .CPP obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat o část programu. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. Před spuštěním je potřeba .cpp soubory zkompilovat pomocí kompilátoru.

Význam slova, termín, co je to cpp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpp (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cpp

Jak otevřít soubor s příponou .cpp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cpp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cpp?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Borland C++Builder
Microsoft Visual Studio

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru cpp? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cpp se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: čím zobrazit, Zdrojové kódy, wiki, jak přehrát, editace, co to je cpp?, .CPP, formát souboru, v čem upravit, co znamená cpp?, jak otevřít, Zdrojové kódy, přípona souboru cpp, jak vytvořit cpp, informace, import, koncovka souboru cpp

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru cpp? Jak přehrát cpp soubor, resp. jak zobrazit cpp soubor.

Znáte význam termínu Leasing? Víte, co to je Rozhodčí doložka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pogrom? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Lasagne

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cpp. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.