Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak otevřít soubor s příponou .zfo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zfo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem zfo s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona zfo je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: import, koncovka souboru zfo, co znamená zfo?, .zfo, přípona souboru zfo, export, jak převést, spuštění souboru, informace, editace, wiki, .ZFO, jak konvertovat, formát souboru, Internet a web, jak otevřít, v čem upravit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Víte, co to je Hypotéka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tolerance? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Medvědí česnek Pamatujete si definici pojmu Trestní oznámení?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?