Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, importovat, exportovat, upravit, přehrát, konvertovat, komprimovat soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem změnit, importovat, exportovat, upravit, přehrát, konvertovat, komprimovat soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak změnit, vytvořit, komprimovat soubor s příponou .zfo?

V čem importovat, zobrazit, exportovat soubor s koncovkou .zfo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, upravit, spustit soubor formátu zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem zfo s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru zfo se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: jak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, Internet a web, v čem upravit, prohlížení, jak přehrát, souborový formát, význam slova, jak převést, co znamená zfo?, jak změnit, jak komprimovat, export, koncovka souboru zfo, čím zobrazit, editace, zkratka zfo

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Import Znáte význam termínu Tenisový loket? Víte, co to je Červená čočka? Znáte pojem Karcinom?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?