Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak otevřít soubor s příponou .zfo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zfo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru zfo? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru zfo se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: jak vytvořit zfo, editace, .zfo, co znamená zfo?, Internet a web, v čem upravit, prohlížení, v čem spustit, wiki, souborový formát, koncovka souboru zfo, informace, spuštění souboru, Internet a web, co to je zfo?, přípona souboru zfo, jak otevřít

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Epos? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Nevěra Pamatujete si definici pojmu Blog? Vzpomněli byste si na význam slova Mascarpone?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?