Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, exportovat, rozbalit, převést, prohlížet, otevřít, vytvořit soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem komprimovat, exportovat, rozbalit, převést, prohlížet, otevřít, vytvořit soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak komprimovat, editovat, vytvořit soubor s příponou .zfo?

V čem exportovat, změnit, rozbalit soubor s koncovkou .zfo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, převést, zobrazit soubor formátu zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Texty mohou obsahovat chyby.

Tento text (zfo) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona zfo je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: import, význam slova, jak otevřít, jak změnit, jak přehrát, jak editovat, koncovka souboru zfo, jak konvertovat, co to je zfo?, prohlížení, druhy souborů, jak převést, jak rozbalit, převod souborů, wiki, souborový formát, v čem upravit, .zfo

Nyní již víte Které typy souborů se označují koncovkou zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Pamatujete si definici pojmu Epikleze? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Svobodný software? Víte, co to je Arabeska? Znáte pojem Krepdešín?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?