Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, exportovat, editovat, konvertovat, importovat, prohlížet, zobrazit soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Přípona souboru pl

Soubor s příponou .pl může obsahovat zdrojový kód v jazyce Perl nebo v jazyce Prolog.

Význam slova, termín, co je to pl? Jak a v čem přehrát, exportovat, editovat, konvertovat, importovat, prohlížet, zobrazit soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Souborový formát: pl

Jak přehrát, komprimovat, zobrazit soubor s příponou .pl?

V čem exportovat, otevřít, editovat soubor s koncovkou .pl?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, konvertovat, vytvořit soubor formátu pl?

Perl editor/compiler
Prolog editor/compiler

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony pl sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru pl se nachází v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: čím zobrazit, import, jak rozbalit, jak vytvořit pl, Zdrojové kódy, co to je pl?, jak změnit, přípona souboru pl, jak otevřít, co znamená pl?, formát souboru, druhy souborů, prohlížení, souborový formát, .pl, export, jak převést, jak editovat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu pl? Jak přehrát pl soubor, resp. jak zobrazit pl soubor.

Znáte výraz Kronika? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Povodí Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Úmoří Znáte pojem Džem?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pl. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?