Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, konvertovat, převést, prohlížet, vytvořit, otevřít, změnit soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Přípona souboru pl

Soubor s příponou .pl může obsahovat zdrojový kód v jazyce Perl nebo v jazyce Prolog.

Význam slova, termín, co je to pl? Jak a v čem komprimovat, konvertovat, převést, prohlížet, vytvořit, otevřít, změnit soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Souborový formát: pl

Jak komprimovat, rozbalit, změnit soubor s příponou .pl?

V čem konvertovat, upravit, převést soubor s koncovkou .pl?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, prohlížet, spustit soubor formátu pl?

Perl editor/compiler
Prolog editor/compiler

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pl? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona pl patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak vytvořit pl, co znamená pl?, prohlížení, čím zobrazit, jak přehrát, wiki, jak konvertovat, jak rozbalit, Zdrojové kódy, export, jak editovat, druhy souborů, spuštění souboru, převod souborů, souborový formát, zkratka pl, koncovka souboru pl, význam slova

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou pl? Jak přehrát pl soubor, resp. jak zobrazit pl soubor.

Znáte význam termínu Ketonová dieta? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Bílá noc Víte, co to je Potaš? Víte, co to je Mobbing?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pl. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?