Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, komprimovat, vytvořit, převést, exportovat, importovat, otevřít soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Přípona souboru jt

Soubor s příponou .jt byl vytvořen společností Siemens PLM Software pro automobilový a letecký průmysl. Jedná se o soubor pro ukládání produkční dat, sdílení CAD dat a pro produktové vizualizace.

Význam slova, termín, co je to jt? Jak a v čem upravit, komprimovat, vytvořit, převést, exportovat, importovat, otevřít soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Souborový formát: jt

Jak upravit, přehrát, otevřít soubor s příponou .jt?

V čem komprimovat, změnit, vytvořit soubor s koncovkou .jt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, prohlížet soubor formátu jt?

Autodesk Inventor
Dassault Systemes CATIA
Siemens PLM NX
Siemens PLM Solid Edge
PTC Pro/ENGINEER
Siemens PLM I-DEAS

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru jt? Potom se o definici podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona jt se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, koncovka souboru jt, spuštění souboru, čím zobrazit, Ostatní soubory, jak editovat, význam slova, jak změnit, co to je jt?, přípona souboru jt, formát souboru, .JT, jak konvertovat, jak otevřít, druhy souborů, jak vytvořit jt, co znamená jt?, wiki

Teď už víte Na co se používá souborová přípona jt? Jak přehrát jt soubor, resp. jak zobrazit jt soubor.

Znáte význam termínu Zabijačka? Znáte výraz Betlém? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tejpování Znáte výraz ADHD?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jt. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.