Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Přípona souboru jt

Soubor s příponou .jt byl vytvořen společností Siemens PLM Software pro automobilový a letecký průmysl. Jedná se o soubor pro ukládání produkční dat, sdílení CAD dat a pro produktové vizualizace.

Význam slova, termín, co je to jt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Souborový formát: jt

Jak otevřít soubor s příponou .jt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .jt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .jt?

Autodesk Inventor
Dassault Systemes CATIA
Siemens PLM NX
Siemens PLM Solid Edge
PTC Pro/ENGINEER
Siemens PLM I-DEAS

Uvedené informace jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony jt sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru jt je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem upravit, čím zobrazit, wiki, jak otevřít, Ostatní soubory, v čem spustit, formát souboru, jak převést, jak vytvořit jt, přípona souboru jt, jak konvertovat, spuštění souboru, souborový formát, jak přehrát, význam slova, Ostatní soubory, editace

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou jt? Jak přehrát jt soubor, resp. jak zobrazit jt soubor.

Víte, co je to Outlook? Znáte význam termínu Úžeh? Víte, co to je Badoo? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Vrubopis?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jt. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.