Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, změnit, konvertovat, importovat, prohlížet, rozbalit, otevřít soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Přípona souboru jt

Soubor s příponou .jt byl vytvořen společností Siemens PLM Software pro automobilový a letecký průmysl. Jedná se o soubor pro ukládání produkční dat, sdílení CAD dat a pro produktové vizualizace.

Význam slova, termín, co je to jt? Jak a v čem komprimovat, změnit, konvertovat, importovat, prohlížet, rozbalit, otevřít soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Souborový formát: jt

Jak komprimovat, spustit, otevřít soubor s příponou .jt?

V čem změnit, upravit, konvertovat soubor s koncovkou .jt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, importovat, editovat soubor formátu jt?

Autodesk Inventor
Dassault Systemes CATIA
Siemens PLM NX
Siemens PLM Solid Edge
PTC Pro/ENGINEER
Siemens PLM I-DEAS

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to jt? s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Formát souboru jt se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak editovat, jak otevřít, jak komprimovat, co to je jt?, druhy souborů, formát souboru, .jt, jak konvertovat, v čem upravit, v čem spustit, spuštění souboru, import, čím zobrazit, jak změnit, koncovka souboru jt, informace, souborový formát, Ostatní soubory

Kategorie Ostatní soubory,  jt, ilustrační obrázek

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou jt? Jak přehrát jt soubor, resp. jak zobrazit jt soubor.

Znáte význam termínu Tripartita? Pamatujete si definici pojmu Zárubeň? Znáte pojem Exaktní? Víte, co je to Lapidárium?

Často hledané koncovky souborů

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jt. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.