Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Přípona souboru jt

Soubor s příponou .jt byl vytvořen společností Siemens PLM Software pro automobilový a letecký průmysl. Jedná se o soubor pro ukládání produkční dat, sdílení CAD dat a pro produktové vizualizace.

Význam slova, termín, co je to jt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Souborový formát: jt

Jak otevřít soubor s příponou .jt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .jt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .jt?

Autodesk Inventor
Dassault Systemes CATIA
Siemens PLM NX
Siemens PLM Solid Edge
PTC Pro/ENGINEER
Siemens PLM I-DEAS

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem jt se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru jt se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem upravit, prohlížení, v čem spustit, koncovka souboru jt, .JT, jak vytvořit jt, jak otevřít, editace, spuštění souboru, co znamená jt?, import, Ostatní soubory, Ostatní soubory, .jt, formát souboru, co to je jt?, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát jt? Jak přehrát jt soubor, resp. jak zobrazit jt soubor.

Znáte význam termínu Submisivita? Víte, co to je Demence? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Autofokus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ofsajd

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jt. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.