Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dwg (Grafika)

Přípona souboru dwg

DWG je formát souborů programu AutoCAD. Zkratka znamená DraWinG.

Význam slova, termín, co je to dwg? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dwg (Grafika)

Souborový formát: dwg

Jak otevřít soubor s příponou .dwg?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dwg?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dwg?

Autodesk DWG TrueView
CorelCAD
Autodesk Design Review
Autodesk AutoCAD
Autodesk AutoCAD 2013
Bricsys Bricscad

Uvedené informace jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony dwg sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dwg je v kategorii Grafika

Klíčová slova: co znamená dwg?, význam slova, čím zobrazit, v čem upravit, Grafika, Grafika, export, .DWG, spuštění souboru, jak převést, editace, koncovka souboru dwg, jak přehrát, formát souboru, .dwg, prohlížení, přípona souboru dwg

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu dwg? Jak přehrát dwg soubor, resp. jak zobrazit dwg soubor.

Víte, co je to Veřejná služba? Znáte význam termínu Gastronomie? Víte, co to je Terina? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mandel?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dwg. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.