Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dwg (Grafika)

Přípona souboru dwg

DWG je formát souborů programu AutoCAD. Zkratka znamená DraWinG.

Význam slova, termín, co je to dwg? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dwg (Grafika)

Souborový formát: dwg

Jak otevřít soubor s příponou .dwg?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dwg?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dwg?

Autodesk DWG TrueView
CorelCAD
Autodesk Design Review
Autodesk AutoCAD
Autodesk AutoCAD 2013
Bricsys Bricscad

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dwg s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona dwg je v kategorii Grafika

Klíčová slova: .dwg, souborový formát, jak otevřít, spuštění souboru, jak vytvořit dwg, informace, co znamená dwg?, v čem spustit, Grafika, jak převést, koncovka souboru dwg, jak přehrát, wiki, formát souboru, čím zobrazit, prohlížení, import

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou dwg? Jak přehrát dwg soubor, resp. jak zobrazit dwg soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Halloween? Znáte pojem Hotspot? Víte, co je to Nomen omen? Znáte význam termínu Libre Office?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dwg. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.