Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Přípona souboru z07

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z07 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z06 a případný následující z08. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z07? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Souborový formát: z07

Jak otevřít soubor s příponou .z07?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .z07?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .z07?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony z07 sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru z07 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: přípona souboru z07, v čem spustit, prohlížení, wiki, jak přehrát, import, v čem upravit, spuštění souboru, co znamená z07?, export, formát souboru, koncovka souboru z07, co to je z07?, .z07, význam slova, Komprimace dat, editace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou z07? Jak přehrát z07 soubor, resp. jak zobrazit z07 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Xantipa? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kapary Pamatujete si definici pojmu Cystická fibróza? Vzpomněli byste si na význam slova Schizofrenie?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z07. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.