Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak otevřít soubor s příponou .zfo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zfo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Texty mohou obsahovat chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony zfo sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona zfo je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: co znamená zfo?, jak vytvořit zfo, wiki, v čem spustit, spuštění souboru, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, formát souboru, souborový formát, v čem upravit, informace, význam slova, co to je zfo?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Víte, co je to IP adresa? Znáte pojem Základní deska? Vzpomněli byste si na význam slova Digitalizace? Pamatujete si definici pojmu Systolický tlak?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?