Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak otevřít soubor s příponou .zfo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zfo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to zfo? s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru zfo je v sekci Internet a web

Klíčová slova: koncovka souboru zfo, .ZFO, co znamená zfo?, čím zobrazit, přípona souboru zfo, souborový formát, prohlížení, v čem upravit, formát souboru, Internet a web, jak vytvořit zfo, editace, Internet a web, co to je zfo?, import, jak otevřít, .zfo

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Víte, co je to Saturace? Znáte význam termínu Plichta? Víte, co to je Emo? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lustrační osvědčení?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Každý software má jiné podmínky použití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?