Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak otevřít soubor s příponou .zfo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zfo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text zfo s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru zfo se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: co znamená zfo?, čím zobrazit, editace, .ZFO, co to je zfo?, přípona souboru zfo, export, v čem spustit, import, jak přehrát, .zfo, v čem upravit, jak převést, Internet a web

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku K čemu se používá přípona zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Víte, co je to IP adresa? Znáte pojem Základní deska? Vzpomněli byste si na význam slova Digitalizace? Pamatujete si definici pojmu Systolický tlak?

Vybrané formáty a přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?