Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Přípona souboru zfo

ZFO je nativním formát typu XML aplikace 602XML Filler. Soubory tohoto typu jsou používané například pro komunikaci s úřady prostřednictvím datových schránek.

Význam slova, termín, co je to zfo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zfo (Internet a web)

Souborový formát: zfo

Jak otevřít soubor s příponou .zfo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zfo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zfo?

Software602 602 XML Form Filler

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu zfo se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru zfo se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: koncovka souboru zfo, co znamená zfo?, v čem spustit, jak vytvořit zfo, prohlížení, jak otevřít, .ZFO, souborový formát, editace, informace, wiki, jak převést, přípona souboru zfo, co to je zfo?, jak konvertovat, spuštění souboru, import

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou zfo? Jak přehrát zfo soubor, resp. jak zobrazit zfo soubor.

Znáte pojem Občanský zákoník? Víte, co je to Osteochondróza? Znáte význam termínu Šodó? Víte, co to je Čtyřstěn?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zfo. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?