Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Přípona souboru php3

PHP3 je zkratou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 3. Jedná se dynamickou webovou stránku jejíž výstupem je html stránka. Rozšířenější je přípona php.

Význam slova, termín, co je to php3? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Souborový formát: php3

Jak otevřít soubor s příponou .php3?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .php3?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .php3?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Firefox
Safari

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Uvedené informace jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu php3 s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru php3 je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: prohlížení, editace, import, .PHP3, informace, jak konvertovat, Internet a web, co znamená php3?, v čem upravit, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, spuštění souboru, význam slova, .php3, Internet a web, formát souboru

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou php3? Jak přehrát php3 soubor, resp. jak zobrazit php3 soubor.

Víte, co je to Multitasking? Znáte význam termínu Dislokace? Víte, co to je Colostrum? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Soundbar?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php3. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?