Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, rozbalit, prohlížet, editovat, exportovat, přehrát, převést soubor s příponou php3 (Internet a web)

Přípona souboru php3

PHP3 je zkratou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 3. Jedná se dynamickou webovou stránku jejíž výstupem je html stránka. Rozšířenější je přípona php.

Význam slova, termín, co je to php3? Jak a v čem upravit, rozbalit, prohlížet, editovat, exportovat, přehrát, převést soubor s příponou php3 (Internet a web)

Souborový formát: php3

Jak upravit, změnit, převést soubor s příponou .php3?

V čem rozbalit, konvertovat, prohlížet soubor s koncovkou .php3?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, editovat, zobrazit soubor formátu php3?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Firefox
Safari

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Sdílejte text php3 s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona php3 patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: prohlížení, jak převést, zkratka php3, v čem upravit, jak otevřít, spuštění souboru, editace, co znamená php3?, .php3, Internet a web, wiki, koncovka souboru php3, Internet a web, souborový formát, .PHP3, jak rozbalit, co to je php3?, jak konvertovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou php3? Jak přehrát php3 soubor, resp. jak zobrazit php3 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Nostrifikace? Znáte pojem Aritmetický průměr? Víte, co to je Roblox? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Workout

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php3. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?