Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Přípona souboru php3

PHP3 je zkratou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 3. Jedná se dynamickou webovou stránku jejíž výstupem je html stránka. Rozšířenější je přípona php.

Význam slova, termín, co je to php3? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Souborový formát: php3

Jak otevřít soubor s příponou .php3?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .php3?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .php3?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Firefox
Safari

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to php3? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru php3 se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: co znamená php3?, jak otevřít, souborový formát, jak konvertovat, význam slova, čím zobrazit, co to je php3?, spuštění souboru, v čem spustit, Internet a web, .PHP3, informace, prohlížení, wiki, editace, v čem upravit, Internet a web

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou php3? Jak přehrát php3 soubor, resp. jak zobrazit php3 soubor.

Znáte význam termínu Outsourcing? Víte, co to je Tenisový loket? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Komunikace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Flegmatik

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php3. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?