Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, zobrazit, prohlížet, vytvořit, rozbalit, komprimovat, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Přípona souboru php3

PHP3 je zkratou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 3. Jedná se dynamickou webovou stránku jejíž výstupem je html stránka. Rozšířenější je přípona php.

Význam slova, termín, co je to php3? Jak a v čem spustit, zobrazit, prohlížet, vytvořit, rozbalit, komprimovat, přehrát soubor s příponou php3 (Internet a web)

Souborový formát: php3

Jak spustit, převést, přehrát soubor s příponou .php3?

V čem zobrazit, změnit, prohlížet soubor s koncovkou .php3?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, vytvořit, upravit soubor formátu php3?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Firefox
Safari

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem php3 s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru php3 je v sekci Internet a web

Klíčová slova: v čem upravit, informace, čím zobrazit, jak komprimovat, jak editovat, přípona souboru php3, .PHP3, v čem spustit, jak vytvořit php3, zkratka php3, souborový formát, formát souboru, převod souborů, spuštění souboru, co znamená php3?, .php3, koncovka souboru php3, Internet a web

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou php3? Jak přehrát php3 soubor, resp. jak zobrazit php3 soubor.

Víte, co je to Chat? Pamatujete si definici pojmu Přitažlivost? Víte, co je to Andragogika? Znáte význam termínu Pracovní smlouva?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php3. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?