Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, importovat, upravit, prohlížet, editovat, spustit, komprimovat soubor s příponou php3 (Internet a web)

Přípona souboru php3

PHP3 je zkratou Hypertext Preprocessor (dříve Personal Home Page) verze 3. Jedná se dynamickou webovou stránku jejíž výstupem je html stránka. Rozšířenější je přípona php.

Význam slova, termín, co je to php3? Jak a v čem exportovat, importovat, upravit, prohlížet, editovat, spustit, komprimovat soubor s příponou php3 (Internet a web)

Souborový formát: php3

Jak exportovat, změnit, komprimovat soubor s příponou .php3?

V čem importovat, konvertovat, upravit soubor s koncovkou .php3?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, prohlížet, převést soubor formátu php3?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Firefox
Safari

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Web server s rozšířením PHP.
Například Apache web server, Xitami web server

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Definici souborového formátu php3 můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru php3 se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: Internet a web, .PHP3, import, prohlížení, jak konvertovat, formát souboru, editace, export, převod souborů, význam slova, jak změnit, jak převést, spuštění souboru, co znamená php3?, čím zobrazit, jak komprimovat, Internet a web, jak přehrát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou php3? Jak přehrát php3 soubor, resp. jak zobrazit php3 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Přírodnina? Pamatujete si definici pojmu CPU? Znáte význam termínu Cese? Znáte pojem Zubní korunka?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou php3. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?