Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, prohlížet, změnit, importovat, komprimovat, otevřít, vytvořit soubor s příponou z09 (Komprimace dat)

Přípona souboru z09

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z09 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 10. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z09 a případný následující z10. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z09? Jak a v čem převést, prohlížet, změnit, importovat, komprimovat, otevřít, vytvořit soubor s příponou z09 (Komprimace dat)

Souborový formát: z09

Jak převést, upravit, vytvořit soubor s příponou .z09?

V čem prohlížet, editovat, změnit soubor s koncovkou .z09?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, importovat, zobrazit soubor formátu z09?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z09 s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona z09 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: editace, koncovka souboru z09, zkratka z09, význam slova, druhy souborů, v čem upravit, jak komprimovat, spuštění souboru, wiki, co znamená z09?, co to je z09?, import, jak konvertovat, převod souborů, jak přehrát, formát souboru, .z09, export

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou z09? Jak přehrát z09 soubor, resp. jak zobrazit z09 soubor.

Víte, co to je Advokátská káva? Víte, co to je Hardware? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Akcie? Víte, co je to WTF?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z09. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.