Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, exportovat, zobrazit, spustit, upravit, editovat, rozbalit soubor s příponou z09 (Komprimace dat)

Přípona souboru z09

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z09 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 10. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z09 a případný následující z10. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z09? Jak a v čem vytvořit, exportovat, zobrazit, spustit, upravit, editovat, rozbalit soubor s příponou z09 (Komprimace dat)

Souborový formát: z09

Jak vytvořit, komprimovat, rozbalit soubor s příponou .z09?

V čem exportovat, konvertovat, zobrazit soubor s koncovkou .z09?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, spustit, otevřít soubor formátu z09?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Tento text (z09) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona z09 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: čím zobrazit, převod souborů, jak převést, jak komprimovat, prohlížení, wiki, informace, jak rozbalit, druhy souborů, koncovka souboru z09, v čem spustit, .Z09, souborový formát, jak vytvořit z09, jak přehrát, jak konvertovat, .z09, editace

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona z09? Jak přehrát z09 soubor, resp. jak zobrazit z09 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Spravedlnost? Víte, co je to WinZip? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Jáhen? Znáte pojem Kolagen?

Často hledané souborové formáty

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z09. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.