Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, otevřít, editovat, spustit, konvertovat, importovat, rozbalit soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem upravit, otevřít, editovat, spustit, konvertovat, importovat, rozbalit soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak upravit, prohlížet, rozbalit soubor s příponou .apk?

V čem otevřít, převést, editovat soubor s koncovkou .apk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, spustit, exportovat soubor formátu apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu apk s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru apk se nachází v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: přípona souboru apk, spuštění souboru, wiki, jak přehrát, v čem spustit, jak rozbalit, souborový formát, jak editovat, význam slova, prohlížení, editace, Spustitelné soubory, převod souborů, .APK, co to je apk?, informace, import, Spustitelné soubory

Právě nyní již víte Co znamená formát apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Reinkarnace Víte, co to je Aukro? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fanka Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo HIIT

Často hledané přípony a souborové formáty

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.