Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony apk sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru apk je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: prohlížení, export, jak přehrát, čím zobrazit, co znamená apk?, v čem spustit, Spustitelné soubory, formát souboru, .APK, jak otevřít, editace, Spustitelné soubory, import, spuštění souboru, .apk, přípona souboru apk, jak konvertovat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Xantan E 415 Pamatujete si definici pojmu Login? Vzpomněli byste si na význam slova Graviola? Znáte pojem Plichta?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.