Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem apk s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru apk se nachází v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: prohlížení, .apk, přípona souboru apk, import, co to je apk?, koncovka souboru apk, Spustitelné soubory, čím zobrazit, jak vytvořit apk, jak přehrát, souborový formát, jak otevřít, význam slova, formát souboru, v čem spustit, co znamená apk?, wiki

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Pamatujete si definici pojmu Pemza? Vzpomněli byste si na význam slova Almanach? Znáte pojem Přečin? Víte, co je to DPD?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.