Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu apk s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona apk je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, prohlížení, co to je apk?, Spustitelné soubory, koncovka souboru apk, jak otevřít, .APK, jak vytvořit apk, v čem upravit, informace, wiki, čím zobrazit, export, souborový formát, .apk, v čem spustit, import

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Víte, co to je Valuta? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dušnost? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Sukcese Pamatujete si definici pojmu Bůh?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.