Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to apk? s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru apk se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: .APK, přípona souboru apk, formát souboru, čím zobrazit, co to je apk?, import, Spustitelné soubory, jak přehrát, co znamená apk?, jak převést, wiki, souborový formát, jak vytvořit apk, prohlížení, jak konvertovat, význam slova, editace

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Konverze? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ganglion Pamatujete si definici pojmu Swag? Vzpomněli byste si na význam slova Loftový byt?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.