Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, otevřít, spustit, komprimovat, exportovat, prohlížet, rozbalit soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem editovat, otevřít, spustit, komprimovat, exportovat, prohlížet, rozbalit soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak editovat, změnit, rozbalit soubor s příponou .apk?

V čem otevřít, zobrazit, spustit soubor s koncovkou .apk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, komprimovat, vytvořit soubor formátu apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit.

Sdílejte text apk s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona apk je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: export, .apk, význam slova, jak vytvořit apk, jak převést, editace, druhy souborů, formát souboru, Spustitelné soubory, čím zobrazit, import, informace, co znamená apk?, jak rozbalit, souborový formát, přípona souboru apk, převod souborů, jak otevřít

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ionizace? Znáte pojem Triumvirát? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Špýchar? Víte, co je to Erasmus?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.