Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, převést, spustit, exportovat, editovat, komprimovat, zobrazit soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem přehrát, převést, spustit, exportovat, editovat, komprimovat, zobrazit soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak přehrát, importovat, zobrazit soubor s příponou .apk?

V čem převést, konvertovat, spustit soubor s koncovkou .apk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, exportovat, prohlížet soubor formátu apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to apk? s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona apk se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: informace, formát souboru, jak otevřít, zkratka apk, převod souborů, přípona souboru apk, prohlížení, export, jak přehrát, editace, jak převést, co to je apk?, čím zobrazit, souborový formát, .APK, wiki, jak konvertovat, spuštění souboru

Kategorie Spustitelné soubory,  apk, ilustrační obrázek

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Avatar? Víte, co je to Anarchokapitalismus? Pamatujete si definici pojmu Dynamo? Znáte význam termínu Ekumenická bohoslužba?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.