Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, konvertovat, importovat, komprimovat, rozbalit, otevřít, prohlížet soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem převést, konvertovat, importovat, komprimovat, rozbalit, otevřít, prohlížet soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak převést, upravit, prohlížet soubor s příponou .apk?

V čem konvertovat, vytvořit, importovat soubor s koncovkou .apk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, komprimovat, exportovat soubor formátu apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony apk sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona apk je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: editace, jak konvertovat, co to je apk?, jak přehrát, převod souborů, prohlížení, export, jak vytvořit apk, druhy souborů, jak převést, v čem spustit, jak rozbalit, co znamená apk?, wiki, spuštění souboru, Spustitelné soubory, přípona souboru apk, jak změnit

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lege artis? Víte, co je to Mortadela? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Krédo Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Epilog

Náhodné formáty souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.