Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, vytvořit, zobrazit, rozbalit, importovat, spustit, otevřít soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem konvertovat, vytvořit, zobrazit, rozbalit, importovat, spustit, otevřít soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak konvertovat, komprimovat, otevřít soubor s příponou .apk?

V čem vytvořit, upravit, zobrazit soubor s koncovkou .apk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, rozbalit, přehrát soubor formátu apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem apk s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru apk patří do sekce Spustitelné soubory

Klíčová slova: v čem upravit, formát souboru, export, Spustitelné soubory, zkratka apk, převod souborů, jak vytvořit apk, význam slova, jak otevřít, editace, jak změnit, co to je apk?, informace, druhy souborů, .APK, co znamená apk?, koncovka souboru apk, přípona souboru apk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Znáte význam termínu Solamyl? Znáte výraz Svrab? Víte, co je to Demokracie? Znáte význam termínu Ibišek?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.