Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, převést, editovat, komprimovat, prohlížet, upravit, exportovat soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem zobrazit, převést, editovat, komprimovat, prohlížet, upravit, exportovat soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak zobrazit, importovat, exportovat soubor s příponou .pst?

V čem převést, rozbalit, editovat soubor s koncovkou .pst?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, komprimovat, vytvořit soubor formátu pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pst? Potom se o definici podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru pst se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, jak komprimovat, jak rozbalit, prohlížení, koncovka souboru pst, jak přehrát, export, jak převést, v čem spustit, jak změnit, jak vytvořit pst, souborový formát, zkratka pst, .PST, wiki, druhy souborů, Ostatní soubory, editace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Víte, co to je Semolina? Znáte pojem Synergie? Znáte výraz Koronarografie? Víte, co to je Kardamon?

Zkuste také následující přípony souborů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.