Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak otevřít soubor s příponou .pst?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pst?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem pst s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona pst je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: import, co znamená pst?, význam slova, Ostatní soubory, Ostatní soubory, prohlížení, informace, v čem upravit, spuštění souboru, formát souboru, koncovka souboru pst, editace, jak konvertovat, jak vytvořit pst, v čem spustit, jak převést, .pst

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Víte, co to je Kmitočet? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lumbálka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Meditace Pamatujete si definici pojmu Kalibrace?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.