Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak otevřít soubor s příponou .pst?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pst?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pst? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pst se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, v čem spustit, .pst, wiki, čím zobrazit, v čem upravit, Ostatní soubory, import, přípona souboru pst, editace, formát souboru, co znamená pst?, export, jak otevřít, koncovka souboru pst, souborový formát, co to je pst?

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Insolvence? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Steam Pamatujete si definici pojmu Amonium? Vzpomněli byste si na význam slova Artritida?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.