Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, editovat, přehrát, komprimovat, konvertovat, změnit, vytvořit soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem rozbalit, editovat, přehrát, komprimovat, konvertovat, změnit, vytvořit soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak rozbalit, spustit, vytvořit soubor s příponou .pst?

V čem editovat, prohlížet, přehrát soubor s koncovkou .pst?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, komprimovat, importovat soubor formátu pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pst? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru pst je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, jak otevřít, jak převést, přípona souboru pst, v čem spustit, souborový formát, Ostatní soubory, jak přehrát, co to je pst?, spuštění souboru, jak komprimovat, význam slova, koncovka souboru pst, převod souborů, wiki, formát souboru, jak vytvořit pst, .pst

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Družice? Vzpomněli byste si na význam slova Lejch? Víte, co to je Duchovno? Znáte pojem Avokádo?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.