Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak otevřít soubor s příponou .pst?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pst?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony pst sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pst patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: koncovka souboru pst, .pst, v čem upravit, editace, co to je pst?, přípona souboru pst, jak otevřít, význam slova, jak přehrát, informace, v čem spustit, formát souboru, čím zobrazit, Ostatní soubory, .PST, souborový formát, spuštění souboru

Právě jste zjistili Jaký typ souboru má příponu pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Znáte význam termínu Acidóza? Víte, co to je Mantisa? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Wellness? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Celé číslo

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.