Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, změnit, komprimovat, zobrazit, konvertovat, otevřít, editovat soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem exportovat, změnit, komprimovat, zobrazit, konvertovat, otevřít, editovat soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak exportovat, spustit, editovat soubor s příponou .pst?

V čem změnit, převést, komprimovat soubor s koncovkou .pst?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, zobrazit, vytvořit soubor formátu pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pst? Potom se o definici podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru pst je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: .PST, jak přehrát, jak změnit, import, jak vytvořit pst, jak konvertovat, souborový formát, spuštění souboru, formát souboru, v čem spustit, informace, .pst, editace, co to je pst?, převod souborů, jak převést, wiki, jak editovat

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Znáte pojem Rodinný dům? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Gastroskopie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bubble tea? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Osteoporóza

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.