Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, editovat, prohlížet, přehrát, rozbalit, komprimovat, převést soubor s příponou reg (Konfigurační soubory)

Přípona souboru reg

Soubory s příponou .reg obsahují nastavení (úplné nebo částečné) registrů Micosoft Windows.

Význam slova, termín, co je to reg? Jak a v čem konvertovat, editovat, prohlížet, přehrát, rozbalit, komprimovat, převést soubor s příponou reg (Konfigurační soubory)

Souborový formát: reg

Jak konvertovat, upravit, převést soubor s příponou .reg?

V čem editovat, spustit, prohlížet soubor s koncovkou .reg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, přehrát, zobrazit soubor formátu reg?

Instalace:
Regedit - export/import
ve Windows lze naimportovat přímo spuštěním souboru

Úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain
Regedit

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu reg s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru reg se nachází v kategorii Konfigurační soubory

Klíčová slova: wiki, koncovka souboru reg, jak otevřít, zkratka reg, jak převést, převod souborů, jak konvertovat, co znamená reg?, v čem upravit, přípona souboru reg, jak vytvořit reg, export, jak přehrát, Konfigurační soubory, .REG, Konfigurační soubory, co to je reg?, editace

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát reg? Jak přehrát reg soubor, resp. jak zobrazit reg soubor.

Víte, co je to Agnosticismus? Vzpomněli byste si na význam slova Kationt? Znáte pojem Gopay? Pamatujete si definici pojmu Hypertonický nápoj?

Výběr náhodných koncovek souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou reg. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.