Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, zobrazit, importovat, přehrát, exportovat, změnit, převést soubor s příponou reg (Konfigurační soubory)

Přípona souboru reg

Soubory s příponou .reg obsahují nastavení (úplné nebo částečné) registrů Micosoft Windows.

Význam slova, termín, co je to reg? Jak a v čem konvertovat, zobrazit, importovat, přehrát, exportovat, změnit, převést soubor s příponou reg (Konfigurační soubory)

Souborový formát: reg

Jak konvertovat, upravit, převést soubor s příponou .reg?

V čem zobrazit, vytvořit, importovat soubor s koncovkou .reg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, přehrát, spustit soubor formátu reg?

Instalace:
Regedit - export/import
ve Windows lze naimportovat přímo spuštěním souboru

Úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain
Regedit

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to reg? s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru reg je v kategorii Konfigurační soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, čím zobrazit, význam slova, koncovka souboru reg, jak převést, jak změnit, Konfigurační soubory, jak přehrát, Konfigurační soubory, editace, co znamená reg?, v čem upravit, co to je reg?, souborový formát, jak vytvořit reg, jak komprimovat, jak rozbalit, prohlížení

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru reg? Jak přehrát reg soubor, resp. jak zobrazit reg soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Zástavní právo? Pamatujete si definici pojmu Pálení žáhy? Vzpomněli byste si na význam slova Ubuntu? Znáte pojem Burleska?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou reg. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.