Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, přehrát, editovat, komprimovat, konvertovat, zobrazit, importovat soubor s příponou 7z (Komprimace dat)

Přípona souboru 7z

7-Zip je multiplatformní komprimační program. Autorem je Igor Pavlovem a šířen je pod licencí GNU LGPL.

Význam slova, termín, co je to 7z? Jak a v čem upravit, přehrát, editovat, komprimovat, konvertovat, zobrazit, importovat soubor s příponou 7z (Komprimace dat)

Souborový formát: 7z

Jak upravit, vytvořit, importovat soubor s příponou .7z?

V čem přehrát, prohlížet, editovat soubor s koncovkou .7z?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, komprimovat, exportovat soubor formátu 7z?

7-Zip
WinRAR
WinZip

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony 7z sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona 7z je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: informace, prohlížení, jak otevřít, jak konvertovat, jak rozbalit, Komprimace dat, jak přehrát, čím zobrazit, spuštění souboru, import, editace, co to je 7z?, .7Z, v čem upravit, co znamená 7z?, druhy souborů, jak editovat, koncovka souboru 7z

Nyní již víte Které typy souborů se označují koncovkou 7z? Jak přehrát 7z soubor, resp. jak zobrazit 7z soubor.

Víte, co je to Dialog? Víte, co je to Lumbálka? Víte, co je to Mozilla Thunderbird? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pasáž?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 7z. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?