Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, komprimovat, otevřít, konvertovat, prohlížet, exportovat, rozbalit soubor s příponou 7z (Komprimace dat)

Přípona souboru 7z

7-Zip je multiplatformní komprimační program. Autorem je Igor Pavlovem a šířen je pod licencí GNU LGPL.

Význam slova, termín, co je to 7z? Jak a v čem spustit, komprimovat, otevřít, konvertovat, prohlížet, exportovat, rozbalit soubor s příponou 7z (Komprimace dat)

Souborový formát: 7z

Jak spustit, upravit, rozbalit soubor s příponou .7z?

V čem komprimovat, vytvořit, otevřít soubor s koncovkou .7z?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, konvertovat, importovat soubor formátu 7z?

7-Zip
WinRAR
WinZip

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 7z? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona 7z patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, formát souboru, přípona souboru 7z, .7z, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, koncovka souboru 7z, souborový formát, jak editovat, .7Z, druhy souborů, editace, čím zobrazit, import, převod souborů, co to je 7z?, jak konvertovat

Teď už víte Na co se používá souborová přípona 7z? Jak přehrát 7z soubor, resp. jak zobrazit 7z soubor.

Víte, co je to Workout? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mikrobiologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo KWh? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertonický nápoj?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 7z. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?