Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, přehrát, změnit, editovat, prohlížet, zobrazit, rozbalit soubor s příponou 7z (Komprimace dat)

Přípona souboru 7z

7-Zip je multiplatformní komprimační program. Autorem je Igor Pavlovem a šířen je pod licencí GNU LGPL.

Význam slova, termín, co je to 7z? Jak a v čem upravit, přehrát, změnit, editovat, prohlížet, zobrazit, rozbalit soubor s příponou 7z (Komprimace dat)

Souborový formát: 7z

Jak upravit, konvertovat, rozbalit soubor s příponou .7z?

V čem přehrát, komprimovat, změnit soubor s koncovkou .7z?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, editovat, exportovat soubor formátu 7z?

7-Zip
WinRAR
WinZip

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu 7z s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona 7z se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: formát souboru, přípona souboru 7z, jak přehrát, jak změnit, jak vytvořit 7z, souborový formát, čím zobrazit, co to je 7z?, editace, jak rozbalit, jak konvertovat, wiki, Komprimace dat, co znamená 7z?, .7z, druhy souborů, jak komprimovat, jak editovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou 7z? Jak přehrát 7z soubor, resp. jak zobrazit 7z soubor.

Znáte výraz Torrent? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Google Play Pamatujete si definici pojmu Žahour? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Evernote?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 7z. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?