Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou eml (Internet a web)

Přípona souboru eml

Přípona eml označuje uloženou emailovou zprávu včetně příloh vytvořenou většinou v programu Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook express. Dekódovat se dá i v programu Total Commander pomocí volby: Soubor -> Dekódovat soubor.

Význam slova, termín, co je to eml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou eml (Internet a web)

Souborový formát: eml

Jak otevřít soubor s příponou .eml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .eml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .eml?

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Total Commander

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru eml? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru eml patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: Internet a web, .EML, co to je eml?, souborový formát, import, .eml, editace, wiki, informace, Internet a web, formát souboru, čím zobrazit, význam slova, jak konvertovat, co znamená eml?, v čem spustit, jak vytvořit eml

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu eml? Jak přehrát eml soubor, resp. jak zobrazit eml soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Movember? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Privatizace Pamatujete si definici pojmu Rar? Vzpomněli byste si na význam slova Citace?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eml. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.