Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, importovat, komprimovat, zobrazit, vytvořit, editovat, rozbalit soubor s příponou eml (Internet a web)

Přípona souboru eml

Přípona eml označuje uloženou emailovou zprávu včetně příloh vytvořenou většinou v programu Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook express. Dekódovat se dá i v programu Total Commander pomocí volby: Soubor -> Dekódovat soubor.

Význam slova, termín, co je to eml? Jak a v čem prohlížet, importovat, komprimovat, zobrazit, vytvořit, editovat, rozbalit soubor s příponou eml (Internet a web)

Souborový formát: eml

Jak prohlížet, upravit, rozbalit soubor s příponou .eml?

V čem importovat, exportovat, komprimovat soubor s koncovkou .eml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, zobrazit, změnit soubor formátu eml?

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Total Commander

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text eml s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona eml je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: jak převést, souborový formát, jak vytvořit eml, jak změnit, Internet a web, .EML, jak přehrát, co to je eml?, formát souboru, editace, export, jak komprimovat, jak rozbalit, čím zobrazit, převod souborů, jak editovat, v čem spustit, spuštění souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát eml? Jak přehrát eml soubor, resp. jak zobrazit eml soubor.

Znáte význam termínu Fenomén? Znáte význam termínu Kmitočet? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Maltovník Znáte význam termínu Proktitida?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eml. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.