Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, komprimovat, importovat, převést, vytvořit, spustit, exportovat soubor s příponou eml (Internet a web)

Přípona souboru eml

Přípona eml označuje uloženou emailovou zprávu včetně příloh vytvořenou většinou v programu Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook express. Dekódovat se dá i v programu Total Commander pomocí volby: Soubor -> Dekódovat soubor.

Význam slova, termín, co je to eml? Jak a v čem rozbalit, komprimovat, importovat, převést, vytvořit, spustit, exportovat soubor s příponou eml (Internet a web)

Souborový formát: eml

Jak rozbalit, upravit, exportovat soubor s příponou .eml?

V čem komprimovat, konvertovat, importovat soubor s koncovkou .eml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, převést, přehrát soubor formátu eml?

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Total Commander

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu eml s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru eml je v sekci Internet a web

Klíčová slova: co znamená eml?, Internet a web, v čem upravit, formát souboru, jak přehrát, prohlížení, převod souborů, jak konvertovat, wiki, jak vytvořit eml, zkratka eml, Internet a web, spuštění souboru, čím zobrazit, import, .EML, jak komprimovat, druhy souborů

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou eml? Jak přehrát eml soubor, resp. jak zobrazit eml soubor.

Víte, co je to Kaligram? Znáte pojem Dark web? Víte, co je to Jiná stavba? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Determinant?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eml. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.