Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou eml (Internet a web)

Přípona souboru eml

Přípona eml označuje uloženou emailovou zprávu včetně příloh vytvořenou většinou v programu Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook express. Dekódovat se dá i v programu Total Commander pomocí volby: Soubor -> Dekódovat soubor.

Význam slova, termín, co je to eml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou eml (Internet a web)

Souborový formát: eml

Jak otevřít soubor s příponou .eml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .eml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .eml?

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Total Commander

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu eml s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru eml se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: import, jak konvertovat, jak převést, informace, prohlížení, .EML, v čem upravit, co znamená eml?, wiki, jak otevřít, formát souboru, v čem spustit, co to je eml?, editace, čím zobrazit, souborový formát, jak přehrát

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát eml? Jak přehrát eml soubor, resp. jak zobrazit eml soubor.

Znáte pojem Open Office? Víte, co je to Kinetóza? Znáte význam termínu Antispyware? Víte, co to je Genofond?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eml. Každý software má jiné podmínky použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.