Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, převést, komprimovat, rozbalit, prohlížet, upravit, změnit soubor s příponou eml (Internet a web)

Přípona souboru eml

Přípona eml označuje uloženou emailovou zprávu včetně příloh vytvořenou většinou v programu Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook express. Dekódovat se dá i v programu Total Commander pomocí volby: Soubor -> Dekódovat soubor.

Význam slova, termín, co je to eml? Jak a v čem přehrát, převést, komprimovat, rozbalit, prohlížet, upravit, změnit soubor s příponou eml (Internet a web)

Souborový formát: eml

Jak přehrát, importovat, změnit soubor s příponou .eml?

V čem převést, otevřít, komprimovat soubor s koncovkou .eml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, rozbalit, vytvořit soubor formátu eml?

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook Express
Total Commander

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem eml s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru eml se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: jak komprimovat, převod souborů, druhy souborů, .EML, editace, wiki, jak otevřít, význam slova, Internet a web, jak rozbalit, jak změnit, informace, export, souborový formát, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak editovat

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou eml? Jak přehrát eml soubor, resp. jak zobrazit eml soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Lasagne? Znáte pojem Rezistor? Víte, co to je Blýskavice? Pamatujete si definici pojmu Ratejna?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eml. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.