Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, importovat, editovat, otevřít, zobrazit, prohlížet, komprimovat soubor s příponou bat (Spustitelné soubory)

Přípona souboru bat

Bat je příponou spustitelného dávkového souboru pod systémy Windows, DOS nebo OS/2. Obsahuje sérii příkazů, které jsou postupně vykonávány. Editace je možné ve většině textových editorů, spuštění z příkazové řádky.

Význam slova, termín, co je to bat? Jak a v čem upravit, importovat, editovat, otevřít, zobrazit, prohlížet, komprimovat soubor s příponou bat (Spustitelné soubory)

Souborový formát: bat

Jak upravit, exportovat, komprimovat soubor s příponou .bat?

V čem importovat, vytvořit, editovat soubor s koncovkou .bat?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, otevřít, přehrát soubor formátu bat?

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění:
Windows -> spustit
cmd line

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to bat? s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru bat je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: souborový formát, jak vytvořit bat, v čem spustit, import, formát souboru, Spustitelné soubory, čím zobrazit, jak převést, prohlížení, jak přehrát, jak otevřít, wiki, co to je bat?, editace, koncovka souboru bat, jak konvertovat, v čem upravit, Spustitelné soubory

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou bat? Jak přehrát bat soubor, resp. jak zobrazit bat soubor.

Znáte význam termínu Nubuk? Víte, co je to Příslovce? Znáte význam termínu Ortopedie? Víte, co je to Indiánská rýže?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bat. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.